Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Mazowieckie szutry ....Klasa RWD
Tak, tor w Czosnowie jak troszeczke popada to sie zamienia w bagno!! Fajny pomysl na dociazenie osi napedowej, ciekawe czy dostali za to taryfe :)
-
F1 - dzisiejsze treningi
Kurcze szkoda, ze slaby sie trafil sie Kubicy a Heidfeld dostal lepszy :( Swoja droga Massa jechal fajnie.
-
F1 - dzisiejsze treningi
Grzesiek740 ja nie krakalem, sa to konstrukcje "troszeczke" wyzylowane tak wiec niestety takie wypadki to nic niezwyklego, szkoda, ze juz w pierwszym wyscigu i to Kubicy :(
-
F1 - dzisiejsze treningi
BMW niezle wypadlo w kwalifikacjach, mam nadzieje, ze w wyscigu nic nie nawali.
-
zmiana M20 na M60 w Syrenie
Miroslaw chcialem pomoc ale widze, ze masz jakis problem z KSR :lol:
-
WTCC - CURITIBA 2007.03.11
Zobaczymy w nastepnych wyscigach, jak samochody zostana dociazone. Grzesiek na stronie http://www.fiawtcc.com/ jest film z pierwszego wyscigu.
-
zmiana M20 na M60 w Syrenie
Zapytaj w KSR, oni robia mase swapow wiec najlepiej doradza http://ksrmotorsport.pl/index.php?choice=4
-
Wygrałem klasę na pierwszej rundzie PPAiK (leszno YETI)
Felix to moze zmien tytul.
-
WTCC - CURITIBA 2007.03.11
Rusza sezon WTCC, http://www.fiawtcc.com/ pierwszy wyscig juz 11 marca w Brazylii. Relacja na Eurosporcie w sobote o 19 kwalifikacje w niedziele o 16 ( pierwszy wyscig ) i o 19 ( drugi wyscig ).
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
ANDRZEJ 540 odpowiedział(a) na qawa temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyWidze, ze jedni pisza o wpadaniu w poslizg a inni o wprowadzainu samochodu w poslizg. Opanowanie samochodu ktory przy predkosci 160km/h WPADA w poslizg ( bo np. pojawil sie piasek na jezdni o ktorym kierowca nie wiedzial ) raczej nie jest mozliwe ( mozna poogladac na Eurosporcie dzwony na rajdach i wyscigach ). Jezeli sami wprowadzimy samochod w poslizg to jest to oczywiscie sytuacja o wiele lepsza: po pierwsze wiemy kiedy wystapi poslizg i jestesmy na to przygotowani, po drugie jest duze prawdopodobienstwo, ze robimy to w miejscu gdzie raczej sobie krzywdy nie zrobimy jak cos sie nie uda. Jedyna rozsadna metoda nauczenia sie prowadzenia samochodu to zapisanie sie do jakiejs szkoly jazdy i treningi ile sie tylko da i na ile nas stac.
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
ANDRZEJ 540 odpowiedział(a) na qawa temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyGeneralnie jezdzisz tak samo, zasadniczo trzeba pamietac, ze zbyt mocne dodanie gazu na sliskiej nawierzchni w zarkecie moze spowodowac uslizg tylnej osi, przy redukcji biegow tez trzeba uwazac na sliskim aby nie zablokowac kol, co oczywiscie doprowadzi do zarzucenia tylem.xmadonex jezeli czegos nie rozumiesz to tez mozesz zadac pytanie na forum :) marcin jestes pewien tego wszystkiego co napisales o wyprowadzaniu samochodu z napedem na tyl z poslizgu?
-
wniosek do sądu....
Moze niech od razu zastrzeli tego policjanta, jego rodzine i psa :mad2: Po co sie mscic, w sumie nic mu nie zrobil tylko postraszyl, a o lapowce chyba tez nie bylo mowy.
-
wniosek do sądu....
Policjan moze Cie ukarac mandatem i punktami, jezeli kieruje wniosek do Sadu to nie masz dopisanych punktow bo to dopiero Sad zdecyduje ile tych punktow ma byc. Cala gadka policjanta to mala sciema aby Ci utemperowac, moze cos dziwnego jeszcze wyczyniales na ulicy i dlatego zwrociles na siebie uwage. Opisales pewna sytuacja i nie dziw sie, ze pibulas ocenil Twoje zachowanie jako idiotyczne.
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
ciekawe co powiecie na to jak trzeba bedzie z wlasniej kieszeni wydac pieniadze aby dostosowac dom do tego przepisu, oczywiscie jak wejdze w zycie http://euro.bankier.pl/news/article.html?article_id=1552172&type_id=1
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
bodziotog77 czy samochod swojej mamy lub babci uwazasz za padline a ja sama za stara pierdole ktorej nalezy zabarac prawko? Mylse, ze dodatkowe badania to nie jest taki zly pomysl.
-
Chcę wrócić do klubowej rodziny
O rany, KUJON, moze podwiez Roberta na jakies klubowe spotkanie :lol:
-
Chcę wrócić do klubowej rodziny
Przepraszam, http://www.bmw-klub.pl/bmwklub/zapiszsie.html, zaraz zaczne sam siebie cytowac :mad2:
-
Chcę wrócić do klubowej rodziny
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=45318 mysle, ze to aktualna procedura :)
-
dlaczego nie mozna oceniac galerii ??
Wydaje mi sie, ze jak ktos bardzo chce uslyszec ocene wygladu swojego samochodu moze napisac w galerii aby takie oceny przyslac do niego na PW.
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
Fazer nie jestem pewien ale wiekszymi gazownikami od nas sa Wlosi :) " A tu nagle wyskoczył jakiś PO-seł ..........No ale taka nasza mentalność " na szczescie to nie moja mentalnosc.
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
http://wiadomosci.onet.pl/1491206,11,item.html no to zaklepane, czy sie podoba czy nie to jednak bedzie.
-
Gdzie ubezpieczacie.......?
ANDRZEJ 540 odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneartukul ktory pokazuje, ze TU tez sa oszukiwane przez kierowcow http://wiadomosci.onet.pl/1490394,11,item.html a co ciekawe to byla to miedzynarodowa grupa, kierowcy z zagranicy przyjezdzali aby uczestniczyc w kolizjach.
-
Fotoradary od stazy miejskiej lub gminnej - nielegalne !!!
artur80 a wiesz, ze ja naprawde bede zadowolony jak wyeliminuja pijanych debili z drogi! Tak samo z tymi co przelatuja na czerwonym, nie ma dla mnie znaczenia kto to zrobi, Policja czy SM.
-
reklama renault w tv
Panfil a czy takie super sztywne nadwozie to jest bezpieczne, wydaj mi sie, ze nie. Oczywiscie nie czepiam sie samych wynikow ale wydaje mi sie, ze mozna robic samochody bezpieczne i samochody ktore w testach dostaja duzo gwiazdek :)
-
reklama renault w tv
Moze to glupie pytanie ale czy ktos wie za co wlasciwie sa przyznawane te gwiazdki? Jest gdzies opisany dokladnie sposob badan i oceny wynikow?