Skocz do zawartości

RafiPL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafiPL

  1. RafiPL odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E39
    W dodatku zauwazylem ze jak mi sie grzeje silnik to nie ma cieplego nawiewu w aucie...nawet po dluzszej jezdzie....czyli na nagrzanym silniku...moze to byc wina zapowietrzonego ukladu?? :mad2:
  2. RafiPL odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E39
    MI si e w dodatku od czasu do czasu grzeje silnik....ale to dziwny przypadek bo jest tylko od czasu do czasu....raz na 2 tyg :| i zauwazylem ze jak sie auto grzeje(przekracza wskaznik polowe skali) nawet gdy jest rozgrzany juz silnik to z ogrzewania leci zimne powietrze....hmmm mysle ze to wina termostatu.. :roll: co wy na to ?
  3. RafiPL odpowiedział(a) na Tomek01 temat w E39
    Pete a co ma ta maz na korku ?? bo mi ubywa plynu i mam taki bialawy od czasu do czasu nalot..... :roll:
  4. RafiPL odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    No mozliwe ale to nie dzieje sie ciagle...raz na jakis czas lapie takie temperatury....dzis jezdzilem i wszystko bylo ok.....a gdyby byla chlodnica niedrozna to by sie ciegle grzal pewnie... :roll: :worried:
  5. RafiPL odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    Nom poczytalem o tym nawet sporo na 4um.....bylem juz u mechanika i sie na czwartek umowilem na wymiane termostatu...napisze czy pomoglo....bo to dosc czesta przypadlosc beemek :roll2:
  6. RafiPL odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    Tez mam z tym problem..auto mi sie od czasu do czasu grzeje ze prawie dochodzi do czerwonego pola!!!!..gorny waz gumowy od chlodnicy jest goracy....natomiast dolne sa zimne.....znajomy mowi mi ze termostat mi pada.....a co wy uwazacie?? :worried: :mad2:
  7. Witam tez mam maly problemik.... :mad2: cos sie stalo i na desce rozdzielczej po przekreceniu kluczyka na zaplon nic sie nie pokazuje(chodzi mi o poziom paliwa,temperature i ktore drzwi sa nie domkniete)dopiero to sie pokazuje gdy odpale silnik.....wiecie jak to zrobic?? bo wczesniej bylo dobrze....przekrecalem na zaplon i wszystko pokazywalo.... :cry2: HELP!!
  8. RafiPL odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Ja tez staram sie doprowadzic auto do perfekcji :cool2: poniewaz to auto jest tego warte!!! BMW jest marka godna chwalenia :worried:
  9. RafiPL odpowiedział(a) na aris temat w E39
    Tez mam problem z kontrolka poduszki :duh: i z stanem oleju....raz jest prawie max stanu a raz prawie min :cry2: to jest juz dolujace bo nie wiem co jest grane..... :x
  10. RafiPL odpowiedział(a) na Outside temat w E39
    Tez to mialem i dokleilem w to miejsce tego przezroczystego plasticzka......kawalek takiego samego plasticzka cienkiego....i jak narazie sie trzyma.... :norty:
  11. RafiPL odpowiedział(a) na daviddd temat w E39
    Nie wiem skad ty masz takie spalanie......mi w trasie bierze od 8.5 do 10 a w miescie od 12 do 14.....i mysle ze to jak najbardziej realne spalanie tego silnika :duh:
  12. RafiPL odpowiedział(a) na daviddd temat w E39
    10l/100km??!! co ty tu gadasz.....tyle to chyba pali na trasie.....w miescie norma to 14l !! :mad2:
  13. Witam.Ja mam pytanko jedno male :roll2: jak mam wersje przed liftingiem na xenonie....to czy gdybym chcial zmienic na lampy po lifcie(xenon) to czy zaczepy i wogole pasuja ???czy trzeba cos jeszcze wymieniac(wiem ze trzeba jakies koncowki zasilajace do postojowek zmieniac)
  14. RafiPL odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    A wiecie moze czy jest mozliwosc podlaczenia skrzyni basowej(ze wzmacniaczem) do standardowego radia? :doh:
  15. RafiPL odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    Ok dziex a jezeli chodzi o radyjko to mam na gorze kaseciaka a na dole taki duzy podluzny wyswietlacz....to trzeba te 2 segmenty wywalic i kupic na allegro taka zaslepke z wyjsciem na jedno radio ?? :worried: a jak pozniej z podlaczeniem??kabelki standardowe pasuja pod radio nie seryjne?? macie moze fotke z radiem w tej zaslepce??niestandardowe radio.Jak tak to prosze o foto..
  16. RafiPL odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    A te glosniki Hertz sa seryjne w E39? jaki rozmiar glosnikow jest seryjny??130??? i takiego rozmiaru sa i z przodu i z tylu auta glosniki? :worried:
  17. RafiPL odpowiedział(a) na Andrzej.s temat w E39
    Tez mam problem z szyberdachem ale u mnie ta zaslona szyberdachu srodkowa lata....jak przyspieszam to sie otwiera a jak hamuje to zaslania :mad2: znacie na to jakas rade?
  18. RafiPL odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    Pisalem i odpisal mi ogsciu ze lampy maja miejsce na jakies niby diody do tych pseudo ringow....ja bym sie bal.....za duzo "ale" jak za 400zl(moze i wiecej....zalezy od licytacji) moim zdaniem.... :roll:
  19. RafiPL odpowiedział(a) na dddpawel temat w E39
    :cool2: spoko wygladaja ale nie maja ringow i ponoc pasuja do xenonowych i normalnych lamp...bylem nimi zainteresowany ale nie za taka cene...pozdro :duh:
  20. RafiPL odpowiedział(a) na martog temat w E39
    Popieram przedmowce te lampy sa juz PO LIFCIE a nie tak jak pisze na aukcji PRZED LIFTEM..... :mad2: dziwne.....
  21. RafiPL odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Witam mam pytanko ( nie wiem czy w tym dziale) :mad2: ale zapytam. W lublinie jest jakis zaklad na ul. Rowerowej gdzie ponoc robia dobrze instalacje gazowe...bo mam jakis dziwny typ(holenderska) i u mnie na wsi(Chełm :roll2: ) nic z tym nie zrobia!!!co na temat tego zakladu wiecie??
  22. RafiPL odpowiedział(a) na Gwardziu temat w E39
    Cos cienko szukasz!!! http://moto.allegro.pl/item249706713_listwa_oryginal_na_tylna_klape_bmw_5_e39_e_39.html :nienie:
  23. RafiPL odpowiedział(a) na malpa84 temat w E39
    Okragly lock(zamykanie), po lewej(na twoim zdjeciu) otwieranie klapy po prawej otwieranie auta...pozdro! :cool2:
  24. Ja mam tez luzy na drazku......na luzie tak samo sie galka giba jak na np jedynce lub piatce....jest to troche denerwujace ale da sie zyc :wink: a jezeli macie na to jakas recepte to chetnie wyslucham! :worried:
  25. RafiPL odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Tez mam ten problem nigdzie nie wycieka a oleju ubywa...co prawda nie duzo ale ubywa :cry: no i troche dymi na niebiesko jak sie da w palnik.....ma 230tys przebiegu :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.