Treść opublikowana przez RafiPL
-
ubywa płynu chłodniczego
W dodatku zauwazylem ze jak mi sie grzeje silnik to nie ma cieplego nawiewu w aucie...nawet po dluzszej jezdzie....czyli na nagrzanym silniku...moze to byc wina zapowietrzonego ukladu?? :mad2:
-
ubywa płynu chłodniczego
MI si e w dodatku od czasu do czasu grzeje silnik....ale to dziwny przypadek bo jest tylko od czasu do czasu....raz na 2 tyg :| i zauwazylem ze jak sie auto grzeje(przekracza wskaznik polowe skali) nawet gdy jest rozgrzany juz silnik to z ogrzewania leci zimne powietrze....hmmm mysle ze to wina termostatu.. :roll: co wy na to ?
-
ubywa płynu chłodniczego
Pete a co ma ta maz na korku ?? bo mi ubywa plynu i mam taki bialawy od czasu do czasu nalot..... :roll:
-
Skacze temperatura wody !
No mozliwe ale to nie dzieje sie ciagle...raz na jakis czas lapie takie temperatury....dzis jezdzilem i wszystko bylo ok.....a gdyby byla chlodnica niedrozna to by sie ciegle grzal pewnie... :roll: :worried:
-
Skacze temperatura wody !
Nom poczytalem o tym nawet sporo na 4um.....bylem juz u mechanika i sie na czwartek umowilem na wymiane termostatu...napisze czy pomoglo....bo to dosc czesta przypadlosc beemek :roll2:
-
Skacze temperatura wody !
Tez mam z tym problem..auto mi sie od czasu do czasu grzeje ze prawie dochodzi do czerwonego pola!!!!..gorny waz gumowy od chlodnicy jest goracy....natomiast dolne sa zimne.....znajomy mowi mi ze termostat mi pada.....a co wy uwazacie?? :worried: :mad2:
-
Wyświetlanie wartości temperatury zewnętrznej!
Witam tez mam maly problemik.... :mad2: cos sie stalo i na desce rozdzielczej po przekreceniu kluczyka na zaplon nic sie nie pokazuje(chodzi mi o poziom paliwa,temperature i ktore drzwi sa nie domkniete)dopiero to sie pokazuje gdy odpale silnik.....wiecie jak to zrobic?? bo wczesniej bylo dobrze....przekrecalem na zaplon i wszystko pokazywalo.... :cry2: HELP!!
-
Nic mi się nie psuje
Ja tez staram sie doprowadzic auto do perfekcji :cool2: poniewaz to auto jest tego warte!!! BMW jest marka godna chwalenia :worried:
-
Nic mi się nie psuje
Tez mam problem z kontrolka poduszki :duh: i z stanem oleju....raz jest prawie max stanu a raz prawie min :cry2: to jest juz dolujace bo nie wiem co jest grane..... :x
-
Popielniczka
Tez to mialem i dokleilem w to miejsce tego przezroczystego plasticzka......kawalek takiego samego plasticzka cienkiego....i jak narazie sie trzyma.... :norty:
-
Kupno 528 ew 523
Nie wiem skad ty masz takie spalanie......mi w trasie bierze od 8.5 do 10 a w miescie od 12 do 14.....i mysle ze to jak najbardziej realne spalanie tego silnika :duh:
-
Kupno 528 ew 523
10l/100km??!! co ty tu gadasz.....tyle to chyba pali na trasie.....w miescie norma to 14l !! :mad2:
-
Lampy przednie przed liftem modyfikacja pomocy ??
Witam.Ja mam pytanko jedno male :roll2: jak mam wersje przed liftingiem na xenonie....to czy gdybym chcial zmienic na lampy po lifcie(xenon) to czy zaczepy i wogole pasuja ???czy trzeba cos jeszcze wymieniac(wiem ze trzeba jakies koncowki zasilajace do postojowek zmieniac)
-
Zmiana glosnikow
A wiecie moze czy jest mozliwosc podlaczenia skrzyni basowej(ze wzmacniaczem) do standardowego radia? :doh:
-
Zmiana glosnikow
Ok dziex a jezeli chodzi o radyjko to mam na gorze kaseciaka a na dole taki duzy podluzny wyswietlacz....to trzeba te 2 segmenty wywalic i kupic na allegro taka zaslepke z wyjsciem na jedno radio ?? :worried: a jak pozniej z podlaczeniem??kabelki standardowe pasuja pod radio nie seryjne?? macie moze fotke z radiem w tej zaslepce??niestandardowe radio.Jak tak to prosze o foto..
-
Zmiana glosnikow
A te glosniki Hertz sa seryjne w E39? jaki rozmiar glosnikow jest seryjny??130??? i takiego rozmiaru sa i z przodu i z tylu auta glosniki? :worried:
-
szyber + uszczelka problem
Tez mam problem z szyberdachem ale u mnie ta zaslona szyberdachu srodkowa lata....jak przyspieszam to sie otwiera a jak hamuje to zaslania :mad2: znacie na to jakas rade?
-
klosze do przednich lamp
Pisalem i odpisal mi ogsciu ze lampy maja miejsce na jakies niby diody do tych pseudo ringow....ja bym sie bal.....za duzo "ale" jak za 400zl(moze i wiecej....zalezy od licytacji) moim zdaniem.... :roll:
-
klosze do przednich lamp
:cool2: spoko wygladaja ale nie maja ringow i ponoc pasuja do xenonowych i normalnych lamp...bylem nimi zainteresowany ale nie za taka cene...pozdro :duh:
-
Ringi do e39
Popieram przedmowce te lampy sa juz PO LIFCIE a nie tak jak pisze na aukcji PRZED LIFTEM..... :mad2: dziwne.....
-
Lubelskie
Witam mam pytanko ( nie wiem czy w tym dziale) :mad2: ale zapytam. W lublinie jest jakis zaklad na ul. Rowerowej gdzie ponoc robia dobrze instalacje gazowe...bo mam jakis dziwny typ(holenderska) i u mnie na wsi(Chełm :roll2: ) nic z tym nie zrobia!!!co na temat tego zakladu wiecie??
-
Listwa chromowana na bagaznik
Cos cienko szukasz!!! http://moto.allegro.pl/item249706713_listwa_oryginal_na_tylna_klape_bmw_5_e39_e_39.html :nienie:
-
Kupilem auto i kilka pytan...
Okragly lock(zamykanie), po lewej(na twoim zdjeciu) otwieranie klapy po prawej otwieranie auta...pozdro! :cool2:
-
dziwne zachowanie lewarka zmiany biegow
Ja mam tez luzy na drazku......na luzie tak samo sie galka giba jak na np jedynce lub piatce....jest to troche denerwujace ale da sie zyc :wink: a jezeli macie na to jakas recepte to chetnie wyslucham! :worried:
-
ubytek oleju
Tez mam ten problem nigdzie nie wycieka a oleju ubywa...co prawda nie duzo ale ubywa :cry: no i troche dymi na niebiesko jak sie da w palnik.....ma 230tys przebiegu :roll: