Treść opublikowana przez bol3k
-
półośka - różnica między prawą stroną, a lewą
Witam krótkie pytanie - czy tylnie półośki dziela sie na prawa i lewa??
-
E-39 czy E-46??
zmiana decyzji, dziecko w drodze, bagaznik duzy potrzebny, kombi nie chcem jednak zdecyduje sie na E-39, ktos moze jest z was z warszawy i zehcial by obejzec to auto :) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8046469 :mrgreen:
-
E-39 czy E-46??
no to chyba zostane przy e-46
-
E-39 czy E-46??
Witam serdecznie:) powoli przymierzam sie do wymiany swojej e-36 na cos nowszego, wielka kasa nie dysponuje, jak sadzicie za 20000zl kupie cos w miare jezdzacego?? przegladajac ogloszenia mozna wyrwac za 20000zl e-46 badz E39. co wy o tym myslicie.
-
czesci zawieszenia marki delphi - czy są coś warte?
dzieki za pocieszenie :)
-
czesci zawieszenia marki delphi - czy są coś warte?
no to musze jeszcze pomyslec, ale lamforder to gorna polka niestety, a musze wymienic dazki koncowki, sworznie z obu stron + maglownica:( no ale dzieki za porady
-
czesci zawieszenia marki delphi - czy są coś warte?
Witam, chce zrobic przednie zawieszenie praktycznie cale w miare tanio i dobrze, mechanik poleca delphi - mowi "swietna jakosc w dobrej cenie" co koledzy z forum o tym mysla?? z gory dzieki
-
TYLNA BELKA??
Witam, od jakiegos czasu przy ruszaniu slysze dziwne pukniecie jak by cos przelamywalo sie, nie zawsze ale czasami, pozatym jak przykladowo na drugim biegu przy 3tys obr. puszcze gwaltownie gaz to tez slychac to stukniecie oczywiscie slyszalne z tylu auta . czyżby tylna belka sie odrywala??, jak to sprawdzic ?
-
centralny
alarm mam podpiety pod centralny, ostatnio jak wciskam guzik na pilocie lock alarm sie zalacza a zamki sie zamykaja a po sekondzie otwieraja, musze wcisnac unlock i ponownie lock zeby sie zamknely i nie otworzyly, zaczelo sie tak dziac od niedawna, czy to problem z alarmem czy raczej sterownik od centralnego??
-
SONDA NA GAZIE??
to to i ja wiem, moje pytanie na poczatku posta tyczylo gazu a nie benzyny:) dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi hehe:)
-
SONDA NA GAZIE??
Czyli zrozumialem z tego to ze wcale nie jest koniecznoscia podpiecie sondy czy tak?
-
SONDA NA GAZIE??
ale przeciez na sekwencji komputer gazu steruje wszystkim, czasy wtrysków itp. nie tak??
-
SONDA NA GAZIE??
Witam. mam u siebie zamontowana sekwencje, ale nie wiem jakiej firmy musialbym zerknac w papiery ale to chyba nie istotne. Czy to prawda ze w BMW nie wolno podlaczac sony lambda pod instalacje gazowo bo mapa benzyny sie rozjezdza co prowadzi w konsekwencji do awarii komputera??
- fajka od cewki
-
fajka od cewki
czyli moze wystapic np falowanie na biegu jalowym, badz dziwne trzesienie??
-
fajka od cewki
Witam. czy fajka przy cewce jest elementem wymiennym?? czy trzeba kupowac cewke z fajka? umnie jedna fajka tam na koncu gdzie jest taki kolnierz jest przerwana sparciala lekko, czy to moze miec negatywny wpływ. np falowanie obrotów na biegu jałowym??
-
usczelka pod pokrywa zaworow
ok dzieki. temat uwazam za zamkniety, chyba ze ktos cos ma ciekawego do napisania to prosze:)
-
usczelka pod pokrywa zaworow
a powiedzcie mi czy ta duza uszczelke jak sie zaklada to trzeba smarowac sylikonem?? bo mi sie zdaje ze nie bo ona i tak jest jakby silikonowa
-
usczelka pod pokrywa zaworow
pod swiece uszczelki????
-
usczelka pod pokrywa zaworow
Witam chce wymienic uszczelke pod pokrywa zaworów w e-36 320i uszczelki wystepuja w kompletach badz luzem, mam pytanie do czego sa te dwie male uszczelki ktore wygladaja tak O-O-O, i za co one odpowiadaja. zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. dzieki :modlitwa:
- Falowanie
-
Falowanie
gaz jest na sekwencji, na gazie to jescze bardziej faluje jak na benzynie. Alternator ale zeby padal chyba kontrolka od ladoania by sie swiecila? ale zeby bylo gdzies rozszczelnienie to by objawy wystepowaly rowniez na zimnym silniku,a to dopiero jak sie nagrzeje tak od 40 stopni w gore.
-
Falowanie
BMW E-36 Sedn 91r. 320i Witam, Faluje mi na benzynie na biegu jalowym ale dopiero jak sie nagrzeje troche, na komputerze zadnych bledow wszystko jest ok. falowanie jest cykliczne podjade zatrzymam sie od 600/1000obr z 5 razy zafaluje i stabilizuje sie, podjade znowu kawalek wrzuce na luz dzieje sie tak samo, czasami jak by nie mogl zlapac powietrza i tak sie przydusza miedzy 500/600obr(bardzo rzadko) dam mu gazu i jest ok. Ruszam na jedynce wkrece na 3000obr wrzucam szybko drugi bieg i przez chwile (1sek) auto jak by wogole nie szlo(jak by brakowalo czegos) tak samo przy zmianie 2 na 3,4,5 ten problem wystepoje tylko przy nagrzanym silniku. czy to moga byc cewki??