Treść opublikowana przez marianpowisle
-
F11 520d błąd NAPĘD
A Czułes delikatny spadek mocy, tak jakby chcial sie zbierac ale jeszcze myslal ?
-
F11 520d błąd NAPĘD
Sparciale przewody dotyczyly ktorego bledu ?
-
BMW Rheingold
Dzieki, Dodaje jezyk pl ale wywala bład ze nie moze nawiazac polaczenia z jedna z baz danych... blad juz po zmianie na pl.
-
BMW Rheingold
Działa, rewelacja. Przydalby sie jeszcze jezyk Pl i jakas aktualizacja bazy do tej Isty+. Skad pobrac aby wszystko współgealo, hmm?
-
BMW Rheingold
ok, ktoś mi mądry podpowiedział że potrzebuje enet kabel z wejsciem RJ45 do serii Fxx, nabyłem taki, pomoże mi któryś użytkownik w konfiguracji go. Z góry bardzo dziękuje.
-
BMW Rheingold
Witam, zainstalowałem Ista+ Wersja 4.1.21. Interfejs Ediabas zaznaczyłem w opcjach. Kabel OBD2 USB, czy tym kablem połączę się z seria F? wyskakuje mi błąd "Pojazd nie mógł zostać prawidłowo zidentyfikowany. Sprawdzić dostęp do pojazdu i czy aktywna jest diagnostyka do analizy i kontroli." Chodzi mi tylko o cele diagnostyczne. Zrobiłem wszystko według instrukcji z YT https://www.youtube.com/watch?v=H0xNycMB51s co może być nie tak? Będę wdzięczny za podpowiedz.
-
F11 520d błąd NAPĘD
Witam, Mam Rozszyfruje nmi ktos 1,2,3,5 ?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Super, mapy zaktualizowane, musialem kupic pendrive 32gb do tej operacji. Polecam predkosc usb 3.0 na 2.0 aktualizowalo dobre 45 min...
-
F11 520d błąd NAPĘD
Witam, dzis trasa Zamosc Warszawa 6 razy blad neped jedz dalej wolno, w pt na diagnozie stanelo na aktywnym stabilizatorze ale ciezko mi w to uwierzyc gdyz spec w warsztacie wymienil tylko dwa bledy brak kompresji egr- wezyk mozliwe lub filtr paliwa z podgrzewaczem. Innych bledow nie zaczytal. Jesli chodzi o moj problem z napedem bardzjej bym celowal w ten egr. F11 520D 184km. Dzieje mi sie to zawsze gdy chce dodac gazu, gdzies na łuku lub przed wzniesieniem. Macie jakis pomysl i cos mi doradzicie?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Pobralem z Twojego linku na 1usb. Poszukam mniejszego, dzieki
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Jedno male pytanie, czy jak mam pendraka 128gb to uruchomie aktualizacje bez koniecznosci wkladania kolejno dyskow usb? Plik po rozpakowaniu zajmuje 22 gb i jeszcze jeden temat nie moge go sformatowac do systemu fat32, jest opcja tylko exfat slbo ntfs.?
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
dziekuj za link, tak 520d. 1500 zl z wymiana juz, wymiana czas operacyjny okolo 20 min.
-
[F10] 520d wymiana filtra paliwa
Witam , podlacze sie do tematu. Bylem wczoraj u Magika po bledzie napedu, okazało sie ze filtr paliwa z podgrzewaczem pokazal blad, co prawa blad napedu zostal wytlumaczony aktywnym stabilzatorem, bo wyskoczyl mi dwa razy na luku trasy. Czy to mozliwe aby filtr z pogrzewaczem kosztowal do F11 z 11 roku 1500 zl ? I nie bylo zamiennika tylko oryginal. ?
-
światła do jazdy dziennej
Znasz jakiegoś magika z Warszawy bądź okolic który by mi to zrobił?
-
Aktualizacja map BMW F11
Aha, tego nie przewidzialem... i tu sie robi problem
-
światła do jazdy dziennej
dziękuje, zaznaczona opcja świateł do jazdy dziennej w moim przypadku w ustawieniach oznacza ze w auto świecą się światła mijania cały czas, zaś jak odznaczę w dzień nic nie świeci, zmrok, tunel, garaż zapalają się światła.
-
Aktualizacja map BMW F11
super,dziękuje za link, rozpakowuje,wrzucam na pamięć, wrzucam do usb do schowka i co potem?
-
Aktualizacja map BMW F11
https://zapodaj.net/0cd83b765510c.jpg.html To jest moja wersja mapy, zabieram sie za poszukiwania. Dzieki!
-
Aktualizacja map BMW F11
Dziekuje za odp. Podasz prosze wersje ktora mam pobrac z gryzonia ? Jest szansa na jakies swieze 2017?
-
światła do jazdy dziennej
No to nie swieca... nie wiem w czym problem
-
światła do jazdy dziennej
Automat, max w lewo.
-
Aktualizacja map BMW F11
Witam, duża navi, mapy z roku 2011 F11 czy mogę zaktualizować soft + mapy sam nie jadąc do żadnego warsztatu?
-
światła do jazdy dziennej
Witam wszystkich Forumowiczów na wstępie. Od tyg jestem posiadaczem F11 2.0 184km z 2011 roku, przeczytałem trochę wątek. Mam pokrętło od regulacji czyli nie mam Xenonu tylko żarówkę H7. a czy spryski to pic tylko w zderzaku? i czemu w opcji światła mam możliwość zaznaczenia lub odznaczenia świateł do jazdy dziennej skoro jeśli łapie czujnik na auto to nic nie świeci, myślałem że będą świecić same ringi. Czemu ta opcja ma służyć? Z góry dziękuje za odpowiedz.