Treść opublikowana przez Jakub.86.x3
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Ile kosztuje wklad światła przeciwmgielnego tylnego lub caly wklad lampy bmw x3 2.5i. 2004 rok
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Ja tez sie trzymam tabliczki 2,2 a tył 2,4
-
Przerobienie amerykańca na europe - Światła
Jest duza kostka do ktorej dochodzi kilka zoltych kabli, jeden jest wyprowadzony na wsteczne jeden ba hamulce a reszta wolna
-
Przerobienie amerykańca na europe - Światła
Kierunki mam zrobione;) ktos to przerobil ale zapomnial (chyba celowo) o przeciwmgielnym tylnym;/
-
Przerobienie amerykańca na europe - Światła
Nikt nie mial amerykanca?;)
-
Przerobienie amerykańca na europe - Światła
Witam, pytanie do tych najlepiej doswiadczonych i tych ktorzy maja to za soba;) w amerykancach nie ma przecimgielnego tylnego swiatla. Czy wystarczy zmienic przelacznik i dodac swiatlo? Czy w kazdym bwm wystepuje juz wmontowana wiazka pozwalajaca na takie podlaczenie? Czy zdarzylo sie Wam ze wiazki nie było? To samo sie tyczy przelacznika, mianowicie czy po przelozeniu dziala czy trzeba programowac wszystko? Prosze o pomoc. Pozdrawiam
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam Czy mogę prosić o 7 ostatnich znaków z VIN? Pozdrawiam Maciej Ziółkowski Niestety jezeli je podam to nic nie da bo xsenony mam dorabiane. Dlatego potrzebuje te kobcowki z innego auta z przedliftu
- Wymiana żarowki....POMOC
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, potrzebuje spriskiwacze relfektorow, 2004 rok takie oslony wychodzace ze zderzaka w ktorych sa dysze lub bez (same atrapy)
-
Wymiana żarowki....POMOC
Podczepiam sie do tematu;) 1 jaka zarowka tam chodzi a 2 jak krok po kroku to zrobic?
-
Stuki na kierownicy
Witam, od pewnego czasu w czasie jazdy po przejechaniu kilkudziesieci kilometrów przy postoju na właczonym silniku w pozycji p czuć cykliczne stuki na kierownicy(jakby cos pezeskakiwalo naciągało sie i znów) jest to bardzo delikatne i odczywalne tylko na kierownicy i zazwyczaj prz kołach wyprostowanych. Co to moze być? I czy zawracac sobie tym głowe czy czekać na mocniejsze objawy?
-
stuki na prostej kierownicy na postoju 335 x drive
Witam, i jaka byla diagnoza tych stuków?
-
Światła pozycyjne w pozycji 0
Czyli pry odpalonym silniku zawsze sie swieca jakies swiatla?;)
-
Światła pozycyjne w pozycji 0
Zakodowane? Moglbys rozwinac swoja wypowiedz bo tez tak mam i z checia bym sie dowiedzail dlaczego
-
Światła pozycyjne w pozycji 0
A nie masz wersji amerykanskiej?
-
Jaki silnik do e90?
A co z silnikami 150 i 140 konnym w dislu?
-
Jaki silnik do e90?
Ok, a gdzie najlepiej dokonac weryfikacji skrzyni i jak? Musze jechac do aso? Czy wystarczy ze sprawdze kazdybieg w trybie sport wsteczny oraz D o czy podczas przyspieszenia nie drga? Na co jeszcze zwracac uwage oraz w jaki sposob?
-
Jaki silnik do e90?
A jeżeli chdzi o automatyczna skrzynie? Żonka sie uparła :)
-
Jaki silnik do e90?
Witam, poszukuje bmw e91 lift czy przedlift nie gra roli bardziej zalezy mi na ekonomi i bezawaryjnosci, ktorych jednostek napedowych szukac?
-
gaz w x3 3.0i m54
Witam, mam instalacje Baracuda, moj 2,5 192km pali na trasie mieszanej 15 a w miescie 17-18. Moze na tempomacie przy 110 zszedlby do 13 ale tak sie nie da jezdzic. Nie wiem czy poddac go jakiejs regulacji czy tyle ma palic?
-
Różnica cisnienia przód/tył
Mam tabliczke, pytam tylko bo czytałem temat pt. „Xdrive przestroga....” i dlatego takie pytanie
-
Różnica cisnienia przód/tył
Witam, pytam bo spotkalem na forum kilka rozbieznych wypowiedzi. Chodzi mi o cisnienie w oponach. Mianowicie : czy do jednakowych opon r17 cisnienie przod 2 do 2,2 bar a tyl 2,2 do 2,4. Czyli moge miec przod na 2,2 a tyl 2,4 ? Bo spotkalem wypowiedzi gdzie to niedopusczalne i ze musza byc na przodzi i tyle takie same np 2,2 . Czyli jak to wkoncu jest? I ostatnia rzecz; czy po po powaniu nalezy robić adaptacje?
-
Dokrecenia korka spustowego
Recznie wlasnie bez klcza dynamometrycznego;) ale juz wyciagnolem srube i wstawilem nowa
-
E83 3.0d 2007 - woda na tylnych dywanikach
Tez mialem wode pod dywanikami, zdjolem boczki pkleilem sylikonem i mam spokuj, chyba ze po ostrym myciu ale t mnimalna ilosc
-
Sruba w misce olejowej
Koncowka wyciagnieta przez otwor po czujniku poziomu oleju, drucikiem. Udalo sie. Dzieki za pomoc