Treść opublikowana przez Jakub.86.x3
-
Sruba w misce olejowej
Na czujnik wiec moze tak spróbuje, nie no musze ja wyciagnac
-
Zdejmowanie blendy
Zdjolem, połamał sie tylko jeden stożek ale kupilem zapas wiec ok:) pasuje te same co d tapicerki na drzwiach. Podmienilem mikrostyk tylko mam pytanie, tam jest miejsce na 2 sruby ale ja ich nie mialem i teraz tez nie mam. Wszystko siedzi sztywno i pytam czy jest sens je wkrecac?
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Podobno oprócz zderzaka innego to w srodku plastykowe elementy tak nie skrzypia, ale z tego co widzialem to silniki chyba w 2.0 maja wiecej koni
-
Sruba w misce olejowej
Pytałem bo teraz chce dokrecic nowa juz kluczem dynamometrycznym, wczesniej wcale duzej sily nie uzylem isruba pekla:/ koncowki nie szlo wykrecic, za to wkrecila sie do srodka:/ nie wiem czy rozbierac ta miske olejowa
-
Dokrecenia korka spustowego
Ukrecilem i wpadla do srodka:/
-
Sruba w misce olejowej
Witam, ukrecilem srube (korek spustowy) łepek odpadł a koncówke gwintu moglem tylko wkrecic dalej do miski, zaloze nowa srube i takie pytanie, czy ten kawalek moze pozostac w tej misce olejowej? Czy moze to wywolac jakas awarie. Mechanik stwierdzil ze nie ma sensu rozbierac miski bo ta sruba nie dostanie sie do silnika tylko bedzie tamlezec (zalana olejem)
-
Dokrecenia korka spustowego
Dzieki
-
Dokrecenia korka spustowego
Witam orientuje sie ktos z Was z jaka sila nalezy dokrecic srube (korek) spustowy oleju w misce? Ile niutonow?
-
Ile bar-ów w oponach
Dziekuje
-
Nie gaśnie dioda p w automacie
I co nikt nie ma pomyslu? Albo wersji USA aby rozwiklac zagadke?
-
Ile bar-ów w oponach
Witam, poniewaz mam auto z USA jakas dziwna (tzn. Dla mnie nie czytelna) tabliczka tam widnieje:) czy ktos moglby wrzucic zdjecie swojej tabliczki eu wersje ? Lub poprostu ile bar pompowac do ilosci osob czy felg?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Regenerowal ktos z Was juz xdrive? Jaka cena? Bo na nternecie opinie przeróżne?
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Czy różne opony spowodują zapalenie sie kontrolki ostrzegawczej? Czy na nieswiadomce bedzie sie uszkadzac skrzynia rozdzielcza?
-
BMW X3 3.0si - temperatura płynu chłodniczego?
Wiekszosc bmw ma takie historie po kilku latach. Zbiorniki pekaja co kilka lat a i weze lubia walnac :)
-
Nie gaśnie dioda p w automacie
Nawet cala noc :)
-
Nie gaśnie dioda p w automacie
Witam, po podlaczeniu w qservise bmw na org. Komputerze wykazalo ze skrzynia pracuje w trybie awaryjnym, z serwera bmw przyszla wiadomosc by ten blad skasowac i nic wiecej, tak tez zrobiono a skrzynia przeszla z trybu awaryjnego lecz P nadal nie gasnie. Moze to byc normalne w wersji USA?
-
Zdejmowanie blendy
Witam znacie jakis bezpieczny sposob zdejmowania blendy z klapy w ktorej miesci sie listwa oswietlenia? I czy podlaczajac inna sprawna listwe z oswietleniem otwieranie z pilota bedzie dzialac?
-
E 83 2.5i - opinie użytkowników
U mnie komputer pokazuje 14 lub 14,1 caly czas;) a bledu pod kompem nie ma. Te auto w 2,5 tyle spala, gazu potrafi 17 wciagnac no i pytanie jaki gaz. Po zakupie w 40 litrowej butli moglem zalac tylko 26 (a 33min powinno wejsc) dalem do gazownika i poprzestawial mi zawory ale powiedzial tez ze na dnie bylo kilka litrow butanu bo bardzo powoli odparowywal (to ten gorszy gaz z mieszanki) nie polecam bliskich i tym podobnych nie kazda i tez nie chce oceniac ale narazie takie mam doswiadczenia
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Znalazlem na schematach z waszej stronki, mam juz krociec to 17112248409, ale za nic nie ma tam weza ktory do niego dochodzi, wogole to nie wiem co wymieniac, saczy lekko tylko pod cisniniem wiec nie widac dokladnie z czego. Tak naprawde to mze byc nawet zbiorniczek:/ a zalewa krociec itp, najlepiej bylo by kupic wszystkie elementy tj; zbiorniczek, waz krociec i nowy korek;) nie wie nikt jak to zdiagnozowac ? Stawiajac na warsztat musial bym po jednej rzeczy wymieniac znow nalewac plyn itp:/ a za kazda czesci 3 dni sie czeka na dodatek. Albo jezdzic az wyciek bedzie duzy i dopiero robic (swoja droga denerwujace ze cos kapie nawet troche:/) poradzcie cos
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Ok juz jarze, 3 i 4 potrzebuje, mzna lnk podesłać?
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
witam, przepraszam ze tak pisze ale nie bardzo sie umiem polapac w tych schematach. Potrzebuje zamowic 2 elementy: bmw wersja USA 2,5i vin: WBXPA73474WB20910. Pierwszy element to króciec dolny zbiorniczka plynu chlodzacego (ten z korkiem do spuszczenia) oraz waz ktory do niego dochodzi. Na pana rysunku to bylo CHYBA 6i 5 ale niejestem pewien. Nie chodzi mi o ten waz gorny ani boczny tylko ten na samym dole. Pozdrawiam i dziekuje za odp :)
-
Jakie żarówki xsenony
Ok to juz teraz wiem czemu gosciu nie mial zapasu, wiec tez nie robie, temat do zamkniecia dzieki za odp
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, poszykuje węża gumowego odprowadzajacego plyn chlodzacy ze zbiorniczka (ten na samym dole) bmw e83 2,5i bo moj saczy na koncowce:/
-
Nie gaśnie dioda p w automacie
Auto sie usypia a p dalej świeci. Komputer nie wskazuje błędów
-
Jakie żarówki xsenony
Witam, moze głupie pytanie ale nie miałem wcześniej xsenonów i niewiele wiem na ich temat, mam bmw x3 z fabrycznymi xsenonami, jakie żarówki powiniem dokupić (jako zapasowe) bo nie mam a poprzedni wlasciciel nie wymienial tez wiec nie kupil. Pozdro