Treść opublikowana przez asek22
-
Jak zamontować alarm do E36 316i '91???
opisz dokladnie co gdzie i jak podlaczyles, bo znajac zycie za kilka dni pojawi sie podobny temat :mrgreen:
-
Uderzyłem w krawężnik - co uszkodziłem?Help... juz wiadomo
to co to za wachacz kupiles?nowy czy uzywka? ja za nowy placilem 250 zl
-
Gdzie najlepiej zaintalowac tweetery w e36
trzeba kupic nowa tkanine, odpowiedni klej (najlepiej w spraju) troche zabawy i gotowe. jesli chodzi o slupki opszyte skora ew. skaja( foto ktore umiescilem wyzej) to najlepiej oddac je do tapicera samochodowego powinien sobie z tym poradzic :norty:
-
Gdzie najlepiej zaintalowac tweetery w e36
podaj maila :8)
-
Gdzie najlepiej zaintalowac tweetery w e36
Jak chcesz to moge Ci podeslac zdjecia co robic w jakiej kolejnosci. Wydaje mi sie ze niejest to trudne. Troche inwencji twurczej i da sie zrobic wszystko :8) :mrgreen: http://img483.imageshack.us/img483/2939/77zm.jpg
-
ukryte menu w liczniku
Hmm moze chodzi Ci o test licznika? jesli tak to bylo kilka razy na forum. :)
-
Centralny zamek i alarm-proszę o radę
wkoncu co nowe to nowe ;) a tak serio przejedz sie poszrotach to powinienes cos znalezc.zwroc jeszcze uwage na ta gume w tym uchwycie zeby byla dobra i nie wyrobiona.
-
(e36) test konsoli zegarow
len z ciebie :twisted: bylo chyba ze 100 razy poszukaj :search:
-
Jak zamontować alarm do E36 316i '91???
jaki masz alarm? mam rozpiske ale od 95 w gore, jak chcesz to podaj maila to wysle
-
Problem z licznikiem poraz kolejny
czujnik wymienilem i dalej ten licznik nie dziala. :evil: zrobilem rano test zegarow tak z ciekawosci czy wszystko dziala. okazalo sie ze wskazowka od predkosciomierza sie przycina a reszta chodzi plynnie. Wydaje mi sie ze licznik mam do wymiany chyba ze macie jakies inne propozycje? Mozna to jakos nasmarowac albo jakos naprawic??
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
no troche mi sie tego nazbieralo. daj znac czy to dziala :D Pozdrawiam
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
kompletne mapki sa juz na FTPie. wiecej informacji na PW u Tomek e36. Sorki ze tak dlugo to trwalo mialem problem z laczem (kochana Tepsa grrr :twisted: ) Pozdrawiam
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
Mam kilka wersji tych map. i te wszystkie pliki warza 220 mb (sorki moj blad :duh: ) jest tam miedzy innymi wersja 3.8XL +fotoradary, wersja 3.5 z jakimis mapami i jakies dodatkowe mapy Teraz je wysylam wersje 3.8 na ftpa
-
Problem z licznikiem poraz kolejny
Czujnik wymienilem na jakas uzywke zobacze jak sie teraz bedzie spisywal. Jak wyciaglem stary czujnik to na nim byly opilki metalu. :shock: To jest normalne? pozdrawiam:)
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
plik po spakowaniu "wazy" ok. 220 mega. jak znasz jakies ftp to daj znac to go tam wysle :mrgreen:
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
ja juz dawna sciaglem :mrgreen: ale palma niemam :cry: :oops
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
jest taka opcja ale przesylanie bedzie trwalo baaaardzo dlugo. Moze lepiej zainwestowac w kabelek (koszt kilku zl w media) albo w czytnik kart ok 30 zl. A szukales map na emule? ostatnio z tamtad sciaglem Mape Polski XL i jakies miasta :8)
-
Problem z licznikiem poraz kolejny
Widze ze nie jestem sam :) Wczoraj zrobilem maly test. Postawilem ja na kilka godzin do garazu zeby sie ogrzala. Po kilku godzinach wziolem ja na przejazdzke, i okazalo sie ze licznik dziala plynie. :dance: Wiec to chyba czujnik?? :norty:
-
Problem z licznikiem poraz kolejny
juz mi rece opadaja . niewiem co jest grane z tym licznikiem. robertbmw powiedzial ze mam sprawdzic wtyczkeprzy czujniku i wyczyscic. wtyczka byla i jest czysciutka, jest tam sucho, kable tez ok. wiec czemu to ustrojstwo raz dziala a raz nie? jak pojezdze troche i odstawie samochod np. na 2 lub 3 godziny to wskazowka wmiare normalnie dziala, ale jak juz postoi dluzej np z 6 godzin i jest mroz to znowu nie dziala? grrrrr aha licznik normalnie zlicza kilometry pozostale wskazniki dzialaja tylko wskazowka od predkosciomierza jakos niechce. wiec co moze byc zepsute? licznik czy moze czujnik?
-
jak dlugo powinny swiecic sie kontrolki inspekcji???
juz mi rece opadaja :? . niewiem co jest grane z tym licznikiem. robertbmw powiedzial ze mam sprawdzic wtyczkeprzy czujniku i wyczyscic. wtyczka byla i jest czysciutka, jest tam sucho, kable tez ok. wiec czemu to ustrojstwo raz dziala a raz nie? :evil: jak pojezdze troche i odstawie samochod np. na 2 lub 3 godziny to wskazowka wmiare normalnie dziala, ale jak juz postoi dluzej np z 6 godzin i jest mroz to znowu nie dziala? :evil: aha licznik normalnie zlicza kilometry pozostale wskazniki dzialaja tylko wskazowka od predkosciomierza jakos niechce. wiec co moze byc zepsute? licznik czy moze czujnik? :?
-
jak dlugo powinny swiecic sie kontrolki inspekcji???
witam. jednac cos jest nietak z tym licznikiem. Dzisiaj jak odpaliolem autko i ruszylem to licznik pokazywal 0 dopiero po jakims czasie wskoczyl na 40 a jechale troszke szybciej.Zgasilem silnik i odpalilem na nowo i niby wrocilo do normy ale wydaje mi sie ze wskazowka od predkosciomierze wolniej reagowala na przyspoieszenie i na hamowanie. (chyba jasno dobrze to opisalem :) ) Zauwazylem jeszcze ze wskazwka od temp silnika wolniejpodnosi sie do gory. Zrobilem test zegarów i wszystko pokazuje taj jak nalezy. Wiec co to moze byc? akumlatorki czy musze szukac nowego licznika? Zeby wyjac licznik to musze odpiac akumlator? Mam dwie poduszki
-
jak dlugo powinny swiecic sie kontrolki inspekcji???
chyba juz jestem przewrazliwiony :mrgreen: dzieki :)
-
jak dlugo powinny swiecic sie kontrolki inspekcji???
Jak dlugo wam sie swieca kontrolki inspekcji? chodzi mi o te kolorowe diody. Jak przekrece kluczyk na druga pozycje to jakos zgasnac nie moga, gasna dopiero po odpaleniu silnika po jakis 5 sekundach.tak ma byc czy cos sie pierniczy w liczniku?
-
JAK USUNAC BŁAD Z KOMPA ŻE WYMIENIONY JEST JUZ OLEJ W SILNIK
Zobacz co masz napisane pod nickiem?GRUBYMI DRUKOWANYMI LITERAMI :search: :search: :search: podpowiem Ci ze to sie nazywa inspekcja :twisted: :twisted:
-
Ostatnie tankowanie 3.85 za pb 95 Jet Katowice
czechowice-dziedzice (trasa katowice-biesko-Biała) JET Pb 95 - 3.97, Pb 98 - 3.99, a na Shell-u Pb 95 - 4,11. Mam nadzieje ze te ceny beda w dalszym ciagu spadac :8)