Treść opublikowana przez Grzesiu1302
-
ConnectedDrive z kanady do PL
Przywrocenie połączenia z internetem pomogli mi chłopaki z mobile coders za 1000 zł. Coś tam kodowali i zaciaglo mi aplikacje z serwera, gdy zrobiłem przywroc ustawienia fabryczne i nie miałem nic....
-
e92 n52 disa
Mam na sprzedaż nowa oryginal bmw dise do N52
-
ConnectedDrive z kanady do PL
Email ten sam mam. Zrób inaczej zaloguj się na stronie przez przeglądarkę internetową na bmwusa, nie przez aplikacje. Jak masz już konto to tylko zaloguj się, i tam była opcja o aktywacji ConnectedDrive chyba jak pamiętam
-
ConnectedDrive z kanady do PL
Bez problemu, tylko najpierw załóż konto na bmw usa, a potem próbuj przez aplikacje. Jesi kod nie przychodzi to nie masz może połączenia z internetem, wtedy trzeba pisać do usa i wysłać im dwa dokumenty potwierdzające własność pojazdu zeby uaktywnili karte sim w pojezdzie
-
Błąd 2AAC disa
Mam na sprzedaż nowa oryginał dise bmw do n52 info na priv
-
CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63
Bmw x3 g01 30i 2021 sdrive co można zrobić?
-
ConnectedDrive z kanady do PL
U mnie już wszystko działa. Pobrałem aplikacje my bmw z google play usa. Wejdz na google i poczytaj jak zmienic sklep google. Zadzwoniłem do USA zeby dopisali mnie jako właściciel, wysyłałem im dwa dokumenty potwierdzające własności pojazdu przez email. I teraz mam aplikacje my bmw w telefonie i sprawdzam sobie wszystko. Musisz też założyć konto na bmw usa ConnectedDrive.
-
Auto z USA
Chłopaki mi zrobili odzyskałem android auto. Mam ikonę connected drive zaloguj się. Teraz jak mam połączyć auto. Założyć konto na connected drive USA ?? I będzie działać? Trzeba podać adres amerykanski ? Skąd mam wziąć? Ktoś opiszę szczegóły krok po kroku ? Jak połączyć auto USA, konto założyć itd.
-
Auto z USA
Ja po resecie nie mam żadnych aplikacji, connected drive też nie mam i w car komunikacja android auto też znikło. My BMW mam ściągnąć z google play USA ale jak, ja mam google play polska i nie mogę przejść na USA. Narazie wysyłam akt własności pojazdu do connected drive USA i czekam, podobno moga włączyć roaming żebym mógł ściągnąć aplikacje po resecie, ale narazie nie mam nic
-
Auto z USA
Wtedy będę mógł wejść w aplikacje i zrobić zainstaluj aplikacje i usługi i będzie działać ??narazie po resecie nie mam ikony connected drive ani android auto.....
-
Auto z USA
Support USA odpisał mi ze mam przesłać dowód rejestracyjny lub akt własności pojazdu oni rozpoczną proces umowy ESA ConnectedDrive Electronic Subscriber Agreement. I wtedy w Polsce powinno działać. Co to jest umowa ESA ?
- Auto z USA
-
Auto z USA
Nie ma tu kogoś kumatego ?? A aplikacje my bmw z rynku USA jak mam ściągnąć? Bo z google play nie działa ta aplikacja jak się ściągnie z konta Europy, vinu nie widzi.
-
ConnectedDrive z kanady do PL
U mnie też nie dochodzi. A po za tym jak pobrać my bmw z USA ? Google play są wersję europejskie i nie widzi vinu
-
Auto z USA
Witam mam problem auto miało profil kierowcy gość i nie mogłem nic zrobić, ani założyć nowego profilu ani godziny zmienić. Gdy wchodziłem w gość musiałem wpisać login i hasło. Miałem android auto itp. Wiec zrobiłem przywróć ustawienia fabryczne reset. I teraz mogę zakładać profile kierowcy ile chce, natomiast zniknął mi android auto, oraz nie mam nigdzie connected drive zeby zalogować się czy coś. A założyłem konto na connected drive usa i wysyła kod weryfikacyjny do auta i mam wejść w connected drive wiadomości. A ja nie mam teraz tego. Co teraz ? Bmw X3 2021 30i
- e92 n52 disa
-
e92 n52 disa
Posiadam nową dise oryginał bmw kto chce kupić?
-
e92 n52 disa
I jak febi się sprawuje ? Chodzi mi o dużą febi
-
Błąd 2AAC disa
Gdy testuje dise przez inpe f5 I f6 otwarte/zamknięte wyskakuje błąd 2AAC. Disa nowa oryginał bmw miesiąc temu kupowałem. Słabo ją słychać podczas testów pod maską.
-
Błąd 2AAC disa
Jestem miesiąc po wymianie małej disy na oryginał bmw gdyz miałem błąd 2AAC. Po wymianie znowu pojawił mi się 2 razy błąd 2AAC. Wiec zrobiłem inpa otwieranie i zamykanie małej disy f5 I f6. Po naciskaniu szybko, słychać jak klika disa, następnie jest cisza, następnie słychać jedno kliknięcie, potem znowu słychać jak klika ładnie, potem znowu chcwila ciszy, ciskając ciagle f5 I f6, tak jakby się zacinała. Co teraz znowu kupić nową dise bmw ?? A ta jest wadliwa ? Proszę o szybką odpowiedź
-
Błąd 2AAC disa
Sprawdziłem dise w inpie, okazuje się że oryginalna disa bmw jest wadliwa, zacina się.
-
Błąd 2AAC disa
Znowu pojawił mi się błąd 2AAC, czy jest możliwość że pod tym błędem kryje się druga disa ?? Ja wymieniałem tą, co trzeba kolektor ściągać. Pomocy
-
Błąd 2AAC disa
Witam mam pytanie posiadam program bmw maxiecu miałem błąd 2AAC wiadomo disa, dałem do mechanika zamówił oryginał bmw ściągał kolektor nowe uszczelki i wymienil. Auto odebrałem sprawdzam błędy i był tylko błąd przepustnicy, wuec pewnie przyuczenie. Skasowałem adaptacje poczekałem aż ustawi się na zapłonie, błąd zniknął. Po tygodniu jeżdżenia sprawdzam czy coś nowego się nie pojawiło, a tu znowu błąd 2AAC autotest disa. O co chodzi ? Objawów tak ogólnie dużych nie ma, jedynie nierówna pracuje na wolnych czasem, czasem lekko mułowaty od dołu i to wszystko.
-
Inpa wykrzyknik pompa napiecia wtórnego
Dokładnie wykrzyknik występuję przy parametrze napiecie powietrza wtórnego
-
Inpa wykrzyknik pompa napiecia wtórnego
Witam przeglądałem błędy sobie w aucie programem inpa , mam zero. Natomiast pojawił się wykrzyknik przy napięciu wtórnym 0,35 V i tak stoi. Co to może być? Silnik n52 nie posiada chyba pompy powietrza wtórnego. Błędów zero.