Treść opublikowana przez zlkwow_
-
[E91] 325D+ 2007r
-
==> 730d <==
Ładne to! Bezawaryjnego użytkowania
-
[E91] 325D+ 2007r
Samochód na sprzedaż, patrząc na to co oferuje rynek będzie drogo. Można się dogadać co do konfiguracji. Jak stoi 43tys z dwoma kompletami nowych 18 stek i pewnie trochę graciarni.
-
[E91] 325D+ 2007r
Dorwałem na grupie z FB
-
[E91] 325D+ 2007r
-
E91 320d M Sport Edition
Świetna fura, będzie skąd czerpać inspiracje podejrzewam 🫣
-
[E91] 325D+ 2007r
Nie chce pisać bajek z mchu i paproci. Użytkowanie mogę oceniać za mojej kadencji. Skąd wiem? Bo silnik był wcześniej już rozbierany, najprawdopodobniej kawałek świecy wpadl bo jeden tłok miał małe ślady. Co do zawiasu, samochód jeździ na glebie i to powinno wystarczyć. A dyfer? Wył to wył, może miał nie lekko a może feler fabryczny. Nowe silniki się zacierają a ja mam się dziwić ze dyfer w 16 letnim samochodzie wyje? Skupiam się na rozwiązywaniu problemu a nie szukaniu jego przyczyny w leciwym samochodzie.
-
[E91] 325D+ 2007r
Odświeżę trochę bo chyba miłość wróciła do samochodu 😄 Separacja spowodowana taka zamiana Samochód jeździ i ma się dobrze robi niecałe 10k rocznie i systematycznie Penrite co roku wlatuje. Po remoncie żadnych atrakcji, wszystko jak należy żadnych zapocen wycieków nic. Podczas nieobecności zmiana tarcz i klockow z przodu. Dyfer przez te dwa lata coraz bardziej było słychać wpadła używka. Zalana Setup letni stał się zimowym, swoją drogą najlepsze zimowe opony na jakich jezdzilem Dziś z okazji świetnej pogody trochę odświeżyłem. Fotele zabezpieczone środkiem od Gyeon, prowadnice wyczyszczone i przesmarowane.
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Super sprawa z kierownica, miałbym więcej miejsca na nogi :D
-
[E91] 325D+ 2007r
Jest sztywno i precyzyjnie teraz. Coś tam zaczynało przenosic się na kierownice, nie doszło do stukania, stare wahacze były ori bmw z 11r także i tak wyjątkowo długo przeżyły.
-
[E91] 325D+ 2007r
Dla odświeżenia... No, nabiłem już ok 2000tys km więc niedługo wizyta w serwisie zmiana oleju i zalanie penritem. Dzis zmiana wahaczy L+P Rozważam sprzedaż auta jakby znalazł się ktoś kto jest w stanie docenić ilość pracy włożonej w samochód zapraszam z propozycjami.
-
[E91] 325D+ 2007r
Niestety ja za ta robotę tylko płaciłem :D :roll:
-
[E91] 325D+ 2007r
W skrócie. Przy wymianie oleju, pokazało się doslownie kilka dziwnych czarnych opilkow. Nie było opcji żeby to olac. Decyzja silnik do przeglądu. Najpierw sprawdzili panewki, okazały się idealne. Silnik wyjazd, kompletna rozbiórka rewizja cześć po części wszystko ok, nic nie ucierpiało. Ale rozbiórka pokazała że Nasi tam już byli i trzeba było zrobić tak tak to powinno wyglądać. Dodatkowo okazało się że trzy wtryski mimo idealnych korekt kiepsko rozpylaly. Wszystkie dostały nowe końcówki.
-
[E91] 325D+ 2007r
Żeby nie było że na forum tylko bling bling, carbon i detailingi lądują.. Mała relacja nie małej naprawy... Taka namiastka. Zdjęć mam mnóstwo napewno przyszły właściciel dostanie pełna relacje.
-
[E91] 325D+ 2007r
Od poprzedniej wymiany w lutym zeszłego roku doszło zawrotne 8000km. Po kilku dniowym drążeniu tematu, taki wybór. Podbijam post z poprzedniej strony.
-
[E91] 325D+ 2007r
Panowie potrzebuje specjalistę w kwestii diagnostyki, temat dotyczy klimy i rozdziału powietrza. Możecie kogoś polecić? Zaznaczam temat skomplikowany.
-
E90 325d M-Pakiet ........... Niebieska :)
Ciekawa opcja z tą rozporka... :norty: Twoje podejście do kwestii opisywania prowadzonych napraw/modernizacji jest godne podziwu, lubię tu wpadać :8)
-
[E91] 325D+ 2007r
Ciężko ocenić takie środki wg mnie jeśli chodzi o trwałość. Jedynie zapach podczas aplikacji jest rewelacyjny w przypadku Gyeona. Mam gdzieś jeszcze colourlock versiegelung i zrobię 50/50 z ciekawości, jeśli będzie różnica po samej aplikacji to wrzucę foty.
-
[E91] 325D+ 2007r
Ogarnąłem dziś przód plus kierownice, jutro tył.
-
X1 cypisek
Nareszcie coś się ruszyło z Twoim autem a nie tylko jakieś złomy :D
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Bardzo dobry ruch z usunięciem pomarańczowych dodatków. :cool2:
-
[E91] 325D+ 2007r
Łudziłem się trochę że będzie dobrze aczkolwiek nie dopuszczałem nawet minimalnego luzu stąd wymiana. Szkoda kasy jeśli się to zleca komuś na kolejne wyciąganie skrzyni w przypadku roboty na raty.
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Super autko wygląda, aż dziw że dopiero dziś tu dotarłem :cool2: :cool2:
-
[E91] 325D+ 2007r
Tym razem sprzęgło, tarcza ze zmieniona okładzina Luk Friction 8090s Jednak dwumas miał również luz zatem
-
E91 325D M Pakiet OEM+ Brembo
Bezawaryjności i radości z jazdy :-)