Treść opublikowana przez l.e.s.t.e.r
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
Właśnie godzinę temu wsadziłem ten intercooler 533 Węże pasują, mocowania wentylatorów też. Nie wskakuje intercooler w mocowania do chłodnicy, tzn wchodzi w szyny ale brakuje z 1cm ( tyle o ile jest wyższy ) żeby wskoczył w zatrzaski. Generalnie siedzi w prowadnicach, trzyma się na wężach i na dwóch śrubach - całość odporna na szarpanie. Za 250zł ( tyle dałem za używkę ) myślę że warto.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
a tymczasem dotarł intercooler z 3.0D Power kit
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Działa wszystko, płynnie się przełącza między ori menu a wybranym z androida. Muza z youtube chodzi normalnie, nie zauważyłem jakiejś różnicy. Idrive działa bez problemu. Podłączenie tego pierwszy raz, dla takiego lamera jak ja to czas 2h, drugi raz myślę że w godzinie bym się wyrobił. Jedyne do czego nie mogę się przyzwyczaić to do wielkości tego ekranu, wydaje mi się że jest za duży, nie wiem czy nie lepszą opcją było by jednak 8.8 cala ( chyba takich nie robią z androidem). Mam jeszcze problem z googlemaps bo lektor mówi po angielsku i za cholerę nie mogę tego zmienić. Jeszcze nie mogę wyczaić jak włączyć automatyczne ściemnianie się ekranu bo na razie to muszę to robić "z palca" Generalnie trochę czasu trzeba się tym pobawić bo wszystkie ustawienie są pod Chiny ( strefa czasowa, języki w googlach itp). Kamery nie podłączyłem bo za zimno :) ale wyświetlane kreski biorę kąt z czujnika skrętu więc wygląda to całkiem dobrze.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
doszła paczuszka z Chin, dotykowy ekran 10.25 na Androidzie 7.1 zamontowany
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
te silniki chodzą jak złe :) sporo nawet w Polsce jest już porobionych na okolice 450Hp 452km/553Nm CompSport Stage 2+ 0-100 w 3.3s 1/4mili w 11.5s
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
ja bym szedł bardziej w stage 2, dpf chciałbym zostawić więc realnie okolice 250Hp. Hybryda jest ok mam znajomego co ma w superb 2.0 hybryde i bezpieczny program na 430Hp, przejechał już 35k km i na razie zero problemów.
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
2012 Bmw F30 320 d 184 Hp 380 Nm Tork -Rsa Motorsports Stage 3 Ecu Sw -Rsa Motorsports İntercooler -70' Downpipe -DPF & EGR OFF -Rsa Motorsports Hybrid Turbo -270 Hp 530 Nm Tork -100-200 = 14.2 sec. Slope : 0,67 (STOCK 100-200= 32 sec.)
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
Chodzi mi hybryda po głowie. W a4 2.0 tdi wymiana intercoolera na większy + strojenie dawało okolice 7kuni, więc całkiem pożyteczny zabieg. Dodatkowo w lato auto nie będzie ci "puchło" Generalnie używkę takiego intercoolera można wyrwać w okolicach 300zł, jeśli jest to temat P&p to napewno to podmienie. Tutaj masz oryginalny power kit do 3.0 diesel. https://allegro.pl/power-kit-f20-f30-f32-f34-f36-m-performance-diesel-i7618745319.html Intercooler jest już ten z nr3 który opisałem pierwszym poście. Z tego co wyczytałem jest tak, że standardowy cooler 2.0D to 7600530 power kit to 7600532. Cooler 7600532 jest standardem w 3.0tdi a power kit do 3.0tdi to 7600533 tu masz f30 z hybrydą wystrojone na 270Hp ;) wymiana collera raczej jest banalna więc zamówiłem https://megawrzuta.pl/download/828ac96a84bffe7c89d6fc7cd92c95ae.html
-
F30 316i szarpanie w ostatniej fazie ruszania - manual
przypaliłeś sprzęgło i się ułożył docisk do tarczy. Powody są dwa albo PSJ i docisk zwyczajnie zardzewiał albo krzywa tarcza/docisk. Jeździj ile się da, jak objawy będą się nasilać to niestety ale tylko wymiana sprzęgła rozwiąże problem.
-
F30 316i szarpanie w ostatniej fazie ruszania - manual
Przypal sprzęgło jak pomoże to jakiś czas możesz się tak ratować. Generalnie docisk sprzęgła jest do wymiany. Tak czy siak w najbliższym czasie szykuj się na wymianę sprzęgła.
-
F30 320D wymiana intercollera na większy
Chciałbym podmienić intercooler na większy oryginalnie siedzi 7600530 495 x 133 x 80 (mm) na pewno można podmienić na 7600532 495 x 134 x 98 (mm) Czy da radę tam upchać intercooler 7600533 ? 495 x 148 x 98 (mm) ktoś próbował wsadzić 7600533 ?
-
BMW F30 320d Sport
założyłeś to turbo ? masz jakieś kreski auta z tym turbo ?
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Zadowolony jesteś? Ten ekran ma swoja antene gps czy pod ori się wpinasz? Googlemaps chodzi bez problemu? Jak zwykle najpierw kupiłem a potem zacząłem czytać :) i różnie ludzie piszą, niektórym tnie/nie chodzi płynnie.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
co do licznika to idrive/ustawienia/jednostki zmiana z km/l na l/100 i problem rozwiązany :)
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
jak ty tych kuponów używasz ? nie mogę tego taniej kupić niż 1460zł
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
podeślij link, też sobie to zamówię dzisiaj.
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
ja mam dokładnie taki headunit jak w aukcji poniżej. Też nie bardo wiem po czym poznać czy to CIC czy NBT https://allegro.pl/bmw-f36-b47-czytnik-nawigacji-business-9350340-i7350373492.html
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Wherehouse? :lol: :mrgreen: :lol: Prawie jak whorehouse :8) oj tam czepiasz się ;) 1700 jeszcze ok, ale mi chyba ten sam człowiek proponował za 1900 więc wolę poczekać.
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Ja kupuję tu, cena 1450 zł https://www.aliexpress.com/item/Android-7-1-Car-Dvd-Navi-Player-FOR-BMW-1-Series-F20-F21-FOR-BMW-2/32865037127.html?af=137322&aff_platform=aaf&cpt=1540760115245&afref=&subid1=DPlnKr2ATnM&dp=6c59b18772441861a533ce44e69dd24f&spm=a2g0s.13010208.99999999.260.1d6e3c000ClTGL&cv=47843&mall_affr=pr3&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=2cac9192dd1a4b41b940b2e5b2607cc7-1540760115245-09254-VnYZvQVf&terminal_id=352f335acbae4564a9855b12fae72845 We have Eu wherehouse in Eu countries,seller pay tax and vat!
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Na alledrogo jest za 1699 zł
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Ciekawe czy da się to przekodować... tutaj koleś też ma tak jak ja :shock: tu to samo, może to tak ma być?
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Wczoraj napisałem do chinola mail, podałem rok auta i vin, dzisiaj odpisał że będzie pasować. Odnośnie cła i podatków to chinol odpisał Paul Li: Our prices do not include tariffs, buyers need to pay customs duties and import duties
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
radość z licznika trochę przedwczesna wskazanie spalania jest jakby odbite w lustrze,tam gdzie jest 0 powinno być 30 i na odwrót... http://pro-myk.pl/zdjecia/f30licznikb.jpg
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
Przy tej co podałem link jest free shipment DHL do Polski.
-
BMW F30 WHITE M PAKIET MODY XD
a te chinole mogą fakturę Vat wystawić na ten ekran ?