Treść opublikowana przez l.e.s.t.e.r
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Tak ruszył od strzała, przełącza się na czerwono po zmroku. Jak ktoś chętny to mam taki climatronik jeszcze jeden do sprzedania, facet długo mi nie wysyłał paczki i kupiłem drugi.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
nie rozumiem pytania. Chodzi Ci o przelot bez ostatniego tłumika ? Mój znajomy kupił taki coś wyspawane z kwasówki przez jakąś firmę co się wydechami zajmuje. Dźwięk bez zmiany, może trochę głośniej turbo słychać jak gwizda, w dieslu raczej bez aktywnego wydechu dźwięku nie poprawisz.
-
M-Pakiet do F31
udało mi się wyrwać pełne zestawienie części do mpakietu ;) troszku części musiałem domówić :D
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Generalnie tylko ostatni tłumik z tego wydechu będę montował. Trzeba redukcje zrobić bo inna średnica rury. Tłumikarz przymierzył nowy tłumik i wygląda że nawet wieszaki podejdą. Powiedział że bez problemowo ogarnie temat. A jak wyjdzie to się okaże :mrgreen:
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
335i/340i
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
spy foto :mrgreen:
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
Rozrząd przy okazji robiłem.
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
Wymiana przekładni u sprawnego mechanika zajmuje ze 20 minut. Silnika się nie rusza.
-
M-Pakiet do F31
nie ma problemu. Ma ktoś zestawienie co wchodzi w skład części montażowych aby auto doposażyć do mpakiet ?
-
M-Pakiet do F31
Już mam wszystkie graty, zderzaki u lakiernika. Przedni zderzak był goły ale z ori dokładką mperformance więc się rzuciłem jak szczerbaty na suchary :duh: Przeoczyłem jedynie zaślepki sprysków, do m pakiet sa inne. Juz je zamówiłem, mam nadzieje że spryski są te same i podejdą te zaślepki...
-
M-Pakiet do F31
Ktoś coś ?
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
płaci BMW
-
M-Pakiet do F31
Czy przy wymianie tylnego zderzaka na mpakiet w F31 ślizgi pasują i wymiana jest na zasadzie P&P nową skorupę ? Panowie jeszcze jedno pytanko, zastanawiam się nad zakupem takich listw progowych. Niby jutro mam jechać po oryginały za 800zł ale wpadło mi w oko coś takiego na allegro https://allegro.pl/oferta/progi-bmw-3-f30-f31-11-m-performance-style-7373617344 miał ktoś doczynienia z takimi zamiennikami ?
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Niestety, ekran już miałem kupiony i nie udało się go zakodować u mnie. Auto musi być po 06.2014 a ja mam 05.2015. Można wymienić head unit ale to są już spore koszty, a ta navi i tak według mojej opini googlemaps do pięt nie dorasta, więc ten temat chyba sobie daruję.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Samochód musi być wyposażony w sterownik IHAK3, oznacza to że auto musi być wyprodukowane po 2014.03 Pasuje to p&p, jedyne kodowanie które można zrobić to takie które białe cyfry będzie po zmroku przełączać na pomarańczowe. To proste kodowanie można zrobić BimmerCode z poziomu Expert IHKA3 > 3006 > Display-Farbumschlag > AKTIV Numer liftowego panelu powinien być (jeśli mamy grzane stołki z przodu ) 64119363546, na alledrogo kupiłem ten panel za 100zł :D , więc mod bardzo tani a fajny. ( chyba tańszego moda to nie ma :D )
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
ja już też jestem po wymianie przekładni. Był mega problem z zakodowaniem nowej przekładni ponieważ mam zrobione kilka modyfikacji ( licznik, skrzynia ) ASO chciało podnieść wszystkie steroniki do oryginału i zakodować przekładnie, oczywiśćie wiązało by się to z utratą wszystkich kodować, łącznie z programem silnika. Generanie na mieście koduje się tą przekładnie w 5 minut ale ASO żeby rozliczyć akcje serwisową musi mieć to zrobione u siebie. Powiedziełem że się nie zgadzam i proszę o włożnie starej przekładni, nagle okazało się że można auto zdalnie podłączyć do niemiec i helmuty ogarnęły przekładnie zdalnie :cool2: Całość zakończyła się wiec sukcesem w postaci nowej przekładni i nie ruszonych kodowań.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
No z 10 minut będzie ;)
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Auto odebrane z ASO - wymieniona przekładnia kierownicza na nową - wymieniony rozrząd - nabita i odgrzybiona klimatyzacja - wymienione klapy kolektora i wyczyszczony kolektor (chociaż okazały się w bardzo dobrym stanie ) po całej robocie silnik został wymyty dodatkowo przyjął się przeszczep panelu climatronica z lifta :mrgreen:
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Z naciskiem na słowo "raczej" ;)
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Jakoś się udało, mechanik powiedział że silnik wygląda jak nówka, ma rozrządzie można było jeszcze długo jeździć. Jak pisałem klapy w kolektorze miały minimalny luz, szkoda było to ruszać. [/url] [/url
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Kurcze w RPA siedze i na telefonie to wysyłam. Jak ktoś może to proszę niech ogarnie te dwa zdjęcia.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Tak wyglada silnik po 170k km, mechanik z ASO powiedział że śmiało na tym rozrządzie mogłem śmigać. Klapy w kolektorze luz minimalny, ale wymieniłem. Przekładnia kierownicza też już na pokładzie. URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/989ad3161c8b0c9a][/url
-
Wymiana panelu klimatyzacji na LCI
to proste kodowanie można zrobić BimmerCode z poziomu Expert IHKA3 > 3006 > Display-Farbumschlag > AKTIV https://allegro.pl/oferta/bmw-panel-sterowania-klimatyzacja-6411-9363546-7819600692 Ja kupiłem właśnie panel za 110zł z wysyłką, tani mod :D
-
Wymiana panelu klimatyzacji na LCI
Żle zrozumiałeś temat wątku. Nie chodzi o ramkę z podświetlaniem a panel klimatronika (wyświetlacz). Taki żeby w dzień białe cyfry na nim były. Tu jest wszystko, mam nadzieję że admin się nie pogniewa za ten link. https://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1233171
-
Wymiana panelu klimatyzacji na LCI
A gdzie? bo nie znalazłem.