Treść opublikowana przez marian-gsm
-
CZy te liczniki będą pasowały do mojej Buni?
Ponieważ czasami mi wariują i się wyłączają a na stałe mi nie działa ilosć benzyny oraz temperatura... Da się to jakoś zrobić, były przegrzewane itp elektronik stwierdził że trzeba drugie? A może nie trzeba?HELP
-
CZy te liczniki będą pasowały do mojej Buni?
No własnie gości mówi że są na 2 wtyki z tyłu tak moje zegary i mówi że będą pasować na 100% i nie wiem czy je kupować jak ja mam inne trochę chodzi mi o ten licznik kilometrów pod prędkościomierzem a nie na dole?
-
CZy te liczniki będą pasowały do mojej Buni?
Czy te będą pasowały: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9075baab47bf8456.html ja mam wersję z licznikiem kilometrów pod prędkościomierzem z inspekcją olejową itp. taka płytka-mam nadzieje że wiadomo o co chodzi, w każdym razie są inne niż te co na zdjęciu, a sprzedawca upiera się że naprawia bmw i będą pasowały ? Jakie jest wasze zdanie? Thx.
-
drążek środkowy cena??
Są też po 60zł na allegro ale chyba cena=jakoś w tym przypadku.Żeby jeszcze 200zł w stosunku do 350 za ten L..... to jeszcze ale za 60zł to by mi mechanik się nie podjął zmiany w Mag-Pol'u pewnie. Ten sam ma chyba też Delphi po 170zł ale na zdjęciu to chyba to samo jest na każdym zdjęciu....
-
Problem z wyświetlaczem
Ale kości pamięci można przeprogramować na właściwy lub chciany przebieg.ja miałem na zegarach code i mi odblokował oraz wygrzebał aktualny przebieg.
-
Przywitanie i od razu prośba:)
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=396763&highlight=#396763 tu jest podobny temat jak ja kupowałem moją Bunie. A i potwierdzam to co napisał Solaris :)poniżej
-
Przywitanie i od razu prośba:)
Ja kupiłem swoją za 10tys i z gazem i płynami itp wyszło mi okolo 14tyś
-
jaki alarm do 530d
Przepraszam, że inny temat wpinam ale czy takie coś to jest opłacalne? http://moto.allegro.pl/item270033729_alarm_proxima_profesjonalny_montaz_wawa.html
-
jaki alarm do 530d
A jaki będzie dobry do e34???.Muszę wywalić centralkę bo pilot nie działa a alarm wariuje.
-
[A] Śmieszny patent z navi :)
Dokładnie gościu dorzuca navi z autem bo to ma zaczepy widoczne.Ale czy to napewno od 5 navi?
-
e39-potrzebny ktoś od nawi w mazowieckim
Spróbuj tam: Konstancin Jeziorne< na południe od Wawy, za Wilanowem,> ul.Borowa jest duży napis paco navi po lewej stronie.Powiedz że jesteś od gościa z bmw 5 co wcześniej miał srebrnego peugeota 405.Powinien zribić bez problemu bo montuje navigacje. 503-652-869- to poinien być aktualny numer
-
zimowe poranne odpalanie
Bardzo możliwe ja też tak miałem parę razy i nic złę go się nie stało także smiało odpalaj.Bardzo możliwe że jak szybko gasisz ale to nie powinno być regułą.Jeśli masz sekwencję to może podjedź do serwisu i sprawdź ją bu u mnieTak jak by włąśnie przez gaz nie dopuszczazlo do zapłonu.Ale jak długo stał to nie było problemu.
-
E34 1.8
Przypuszczalnie dużo gorzej niż 2.0. Osobiście uważam że te 150km mogłoby być powiększone o parę koni a 1.8 ma mniej ot sam wywnioskuj.
-
opony zimowe
Jam ma 185/60/15 firestone winterhawk i sprawują się jak narazie bardzo dobrze nie ma powodów do narzekań na mokrej nawierzchni hamują tak samo jak na suchej to na śniegu powinno być dobrze.Może jedynie profil ciut za niski na te dziurska ale jak się nie gna to jest dobrze
-
Co sądzicie o tej??
Moja w mieście pali 13 lpg a wolno nie podróżuje,20 to chyba trochę za dużo...Według gościa co mi zakładałgaz 2,5l pali litr wiecej to 40 litry tak z 4litry lpg wiecej.
-
podkładki pod antene CB na magnes
Ja złożyłem torebkę taką cienką zwykłą zakupową i też zdaje egzamin.:)
-
wymiana żarowek / podswietlenie licznika
Zawsze możesz pojechać bez zegarów, ja jeździłem 3 dni. :)
-
ile wytrzymuje zawieszenie po naszych drogach?
Ja mam np. klocki valeo i się spisują bardzo dobrze...
-
ile litórw płynu chłodniczego?
A jak mam to borygo to zalać na zimę a na wiosnę wlać coś lepszego-moze tak być? Powiem szczerze że nie myślałem że borygo takie złe jest.Peugeot jezdiz na borygu i nic mu nie dolega od 7lat-w kwesti uszczelek dlatego myślałem że się będzie nadawać. A co do oszczędności to chwilowo brak kasy na jakieś lepsze siuwaksy.
-
ile litórw płynu chłodniczego?
Witam.Czy jak wleje do pustego układu borygo różowe to będzie ok?
-
JAKI OLEJ
Co do oleju to ja mam texaco 10w40 pół syntetyk przy przebiegu 310tyś i nie mam problemów, tak mi też doradzali na forum. p.s. też mam gaz założony.
-
alarm do e-34
To zależy po czym poznać.Walnij fotkę pilota może takie same. mój pilot jest jak kwadrat z jednym bokiem ściętym i ma na przycisku napis bmw
-
podgrzewane lusterka
A jak rozebrać te lustrka?
-
podgrzewane lusterka
To jak to juz mam opanowane to: jak rozbroić lusterko? jak podłączyć pod ogrzewanie tylnej szyby?
-
podgrzewane lusterka
To zrozumiałe że prąd leci, ale trochę w innym kierunku myślałem, dzieki wielkie za informacje.Pozdrawiam. P.S jakaś instrukcja jak założyć takie maty grzewcze w lusterka? http://allegro.pl/item248066655_podgrzewane_lusterka_juz_teraz_mozesz_je_miec_.html - coś takiego sobie zamontuje i powinno być chyba ok? tylko jak wyłącznik zrobić- chyba ze odetnę też zasilanie lusterek. w czasie jazdy nie muszę ich regulować