Skocz do zawartości

marian-gsm

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marian-gsm

  1. Ale podobno nie podejmują się polerki przedniej szyby bo to zniekształca obraz.
  2. O to mi właśnie chodziło a forum chyba jest po to żeby się pytać, a na tyle inteligentny jestem że wiem że z paragonem mogę oddać. W sumie to jak ma się tak radzić to lepiej nic nie pisać. Dziękuje autorowi 2 postu.
  3. Witam. Kupiłem wycieraczki i problem polega na tym że mam bez spoilera bo nie bylem autem. I teraz czy założyć bez tego co mam teraz < na starej wycieraczce jest chyba orginalny bmw spoiler bo ma wypalone logo> czy zamienić na model ze spoilerem czy też spróbować podmienić gumy i pozostawić konstrukcję wycieraczki i spoiler po stronie kierowcy . Dzięki za pomoc.
  4. Mam jak powyżej i nie ma żadnych zastrzeżeń, czasami trzeba podpiąć pod kompa żeby pokasować błędy ale tak to z samochodem nic się nie dzieje od roku.
  5. A jak sytuacja wygląda z e-34 520i vanos 10/93 jak zaleca producent?
  6. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    Dziękuję wszystkim za pomoc. A dlaczego mechanizm wycieraczek muszę wymieniać? Cała szyba to kosztowna zabawa i mnie na razie nie stać. Choć trochę, żeby była mniej widoczna.
  7. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    Pojawiła się znikąd ta rysa i wygląda i czuć że małą jest tylko że długa na cały prawie obrót wycieraczki. A jest gdzieś w Warszawie lub okolicach jakiś warsztat tego typu? Bo troch jest w polu widzenie a po drugie to szpetnie top wygląda. Thx.
  8. marian-gsm opublikował(a) temat w E34
    Witam. Nagle nie wiadomo skąd zauważyłem że mam rysę na szybie przedniej tak jakby od wycieraczki ale nie zauważyłem nic podejrzanego jest to dość spora ryska w formie łuku i teraz jak ją usunąć żeby tak się w oczy nie kuła? Są jakieś warsztaty lub preparaty żeby choć trochę to zmniejszyć? Dzięki,
  9. Mógłbym prosić również numer gg. dzięki
  10. Ja też oraz w swojej gaz sekwencja od 5 miesięcy nic się nie dzieje a pali około 13l gazu.
  11. marian-gsm odpowiedział(a) na tomek-tarnow temat w E39
    A ja chciałbym odnieść to pytanie od benzyny czy też tak samo?Zawsze mi się wydawało że jak chwile pochodzi na jałowym to lepiej, czy w benzynie nie ma znaczenia?
  12. marian-gsm odpowiedział(a) na marecki525 temat w E34
    Ale mimo wszystko 250zł to dużo.Może zdjął z której do sprzedania bo ma ze 2 sztuki więc może jak rarytas chce to sprzedać...A to że ma napis bmw to o orginale i M pochodzeniu chyba nie koniecznie musi świadczyć.. :?:
  13. marian-gsm odpowiedział(a) na marecki525 temat w E34
    Ale mimo wszystko 250zł to dużo.Może zdjął z której do sprzedania bo ma ze 2 sztuki więc może jak rarytas chce to sprzedać...A to że ma napis bmw to o orginale i M pochodzenie chyba nie koniecznie musi świadczyć.. :?: Ps sorry za dubel
  14. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    Na razie ładuje w samochodzie, bo zimno na dworze i zobaczymy jak się będzie sprawował, bo kompletnie to się nie rozładowal.
  15. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    A mogę go normalnie wyjąć do piwnicy czy lepiej ładować podłączony w samochodzie?
  16. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    A pod maską to najpierw + a - gdzie podłączyć?
  17. marian-gsm odpowiedział(a) na marian-gsm temat w E34
    Czyli na jakieś 80% to wina akumulatora jest jeśli rozumiem? Czy jeszcze coś innego może być? Jak podłączyć prostownik? do + pod maską czy bezpośrednio do akumulatora i czy go odkręcać? i w jakiej kolejności?
  18. marian-gsm opublikował(a) temat w E34
    Witam. Otóż po paru dniach nie jeżdżenia chciałem odpalić swoje auto i nie mogę, rozrusznik kręci, prąd jest a autko nie chce zapalić, objawem jedynym jest to że zegarek się zeruje-miałem tak już 2 razy i tylko na pych poszło.To akumulator jednak? Te 2 razy to stały się podczas normalnej eksploatacji i nagle, czyli np stojąc na myjni w święta i podjeżdżając co jakiś czas help
  19. Lekko nie w temacie al gdzie mogę sprawdzić wyposażenie po numerze Vin?
  20. Zostało napisane że każda ma podgrzewane lusterka cały czas, moja jest z października 93' i lusterka raczej nie grzeją więc po czym poznać że są podgrzewane bo może się coś mi skopsało, tak samo z tym zamkiem. Thx
  21. A dziś zrobiły kaput i zupełnie padły oraz zaświeciło się CODE? Czemu tak się stało?To już 2 raz-wcześniej to było robione.I nic nie grzebałem przy nich teraz a to się pojawiło. Czemu:(?
  22. a jest gdzieś w okolicach Warszawy jakiś dobry?
  23. Wydaje mi się że z moim tłumaczeniem nic nie jest źle.... I nie tłumaczyłem ze słownikiem
  24. Vehicle information VIN long WBADD61080BR06406 Type code DD61 Type 528I (EUR) Dev. series E39 () Line 5 Body type LIM- limuzyna Steering LL Door count 4 Engine M52 Cubical capacity 2.80- pojemność Power 142 - moc Transmision HECK Gearbox AUT Colour FJORDGRAU METALLIC (310) Upholstery STOFF FLOCK STREIFEN/GRAU (D3TT)- tapicerka Prod. date 1996-03-23-data produkcji Order options- zamówione opcje No. Description- brak opisu 260 SIDE AIRBAG DRIVER/FRT PASSENGER- poduchy przód 280 LT/ALY WHEELS SPOKE STYLING- szprychowe felgi 305 REMOTE CONTROL FOR CENTRAL LOCKING-pilot centrleng zamka 403 GLAS ROOF, ELECTRIC-szyberdach 415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW- osłonka przeciwsłoneczna tylnej szyby 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE- samościemniające się lusterko tak przypuszczam 465 THROUGH-LOAD SYSTEM- nie mam pojecia 510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM- mozliwe że regulacja świateł 534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING-klima 540 CRUISE CONTROL- tempomat 555 ON-BOARD COMPUTER- kopmuter 628 COMMUNICATION PACKAGE-pakiet komunikacyjny 629 CAR TELEPHONE (GSM) W CARD READER FRONT- telefon z miejscem na kartę sim zamontowany z przodu 672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS- zmieniarka na 6cd 676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM-zestaw audio hi fi 804 SWITZERLAND VERSION- szwajcarska wersja 915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION- coś w stylu konserwacja usunięta
  25. Widze że rozpętała się poważna rozmowa. Flash to ja chętnie oddam Ci do naprawy swoje zegary!!! Napisz mi tylko co i jak, a ja się przebujam bez zegarów.A co do tej płytki to jeśli zanikają piksele to podobno można wykompać tą płytkę w wanience ultradźwiękowej i podobno pomaga.Czekam na odp. Czyli te zegary zamieszczone na fotce nie będą pasowały?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.