Cześć, Mam F25 z kwietnia 2013 w dość dziwnej wersji w pozytywnym słowa znaczeniu, otóż posiadam navi pro z NBT, VIN WBAWY310X00F05370. Gdy próbowałem utworzyć konto na Connected Drive nie chciał przyjąć mojego VINu. Odpowiedź od supportu brzmi: „Portal Connected Drive przeznaczony jest dla pojazdów wyprodukowanych od lipca 2013 roku, wyposażonych w moduł emulowania karty SIM (świadczą o tym opcje 6AC + 6AE na liście wyposażenia samochodu).” 1 właściciel auta nie zapłacił nawet za opcje bluetooth a wystarczyło dołożyć antenę i zakodować ponieważ moduł BT jest wbudowany w NBT. Kolejna rzecz to taka że dodając telefon dostaje ostrzeżenie że nawigacja może łączyć się z internetem za jego pomocą. Teraz moje pytanie brzmi. Czy te opcje 6AC i 6AE są czysto software’owe w mojej nawigacji czy wymagają jakiegokolwiek sprzętu? Z góry dzięki.