Skocz do zawartości

zax123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zax123

  1. Spróbuje zamienić cewki i zobaczę jakie będą błędy
  2. 2E26 CDKDZKU1 - sprak coil cylinder 3 in 2 . ignition sequence 29CC CDKMD - misfire detection summation error 29CF CDKMD01 - misfire detection cylinder 3 in 2 . ignition sequence
  3. Witam problem polega przy przyspieszaniu na 2 lub 3 biegu szarpie całym autem .Check miga . Auto jeździ na 3 cylindrach .Obroty na biegu jałowym spadają do 500 2E26 CDKDZKU1 - sprak coil cylinder 3 in 2 . ignition sequence 29CC CDKMD - misfire detection summation error 29CF CDKMD01 - misfire detection cylinder 3 in 2 . ignition sequence
  4. Mam podobny problem w e46 2004 2l n46 143km Błędy z inpy. 2E26 CDKDZKU1 - sprak coil cylinder 3 in 2 . ignition sequence 29CC CDKMD - misfire detection summation error 29CF CDKMD01 - misfire detection cylinder 3 in 2 . ignition sequence
  5. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Nie pomogła żadna przepływka. Błąd dalej jest i jest związany z sondą(29ED) .Samochód nie pali więcej więc jej nie ruszałem latam cały czas aż zacznie palić jak smok
  6. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Jednak miałeś rację termostat się otwiera .Wystarczy przytrzymać go na postoju i już dolny wąż ciepły się robi :D Temperatury w czasie jazdy to 106-107 na postoju 109 Przelew na zimnym silniku jest ciągły a na ciepłym z przerwami
  7. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Jednak miałeś rację termostat się otwiera .Wystarczy przytrzymać go na postoju i już dolny wąż ciepły się robi :D Temperatury w czasie jazdy to 106-107 na postoju 109 Przelew na zimnym silniku jest ciągły a na ciepłym z przerwami
  8. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    nie jest ok bo jeżeli temperatura osiąga 108-109 stopni to czemu termostat się nie otwiera ? Wąż górny bardzo gorący a ten na dole zimny
  9. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    No ok ale czy chłodnica powinna być zimna?
  10. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Napisałeś że ponad 100 to coś nie tak. Ale termostat otwiera właśnie się przy 105.?
  11. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Dzięki za odpowiedź. Więc termostat do sprawdzenia.
  12. zax123 opublikował(a) temat w E46
    Witam. Moja chłodnica jest zimna po przejechaniu 30km. W jakiej temperaturze powinien włączać się termostat? W teście nr 7 temperatura w czasie jazdy jest 106-107 na postoju 109 i co nie raz wentylator się włącza. Górny wąż jest gorący a ten na dole jest ledwie ciepły. Powietrze z nawiewu jest ciepłe. W zbiorniczku wyrównawczym jest przelewanie się płynu. Stan też ok. Gdzie leży problem czemu chłodnica jest zimna ?
  13. 29ED Adaptacja Mieszanka 1 Gęstość powietrza dolnym zakresie prędkości obrotowych Mam identyczny błąd nie wiem jak sobie z nim prowadzić .
  14. I jak masz dalej te rechoty ?
  15. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    Dobra sam doszedłem o co tu chodzi z tym.Zamówiony nowy przepływomierz boscha
  16. zax123 opublikował(a) temat w E46
    Witam dziś napotkał mnie Check podczas jazdy. Objawy spadek obrotów po odpaleniu na ciepłym z 700 na 600 i wraca do normy .Tylko po odpaleniu na ciepłym bmw e46 318i silnik n46 2004 kod błędu : 29ED
  17. Witam dziś napotkał mnie Check podczas jazdy.Objawów nie zauważyłem bmw e46 318i silnik n46 2004 kod błędu : 29ED
  18. Ja bym dalej stawiał na pompę vacum
  19. Odświeżam podobno to co spotyka przy uruchamianiu na zimnym ten rechot sliników n42/n46 to nic innego jak pompa próżniowa która można też usłyszeć po odkręceniu korka oleju na ciepłym silniku.Dziwnę że to pompa związana z hamulcami . :roll: a nie jakiś napinacz czy rozrząd czy też vanosy
  20. Robię na 60l benzyny 800km . Jazda normalna 2/3 to trasa.Nigdy mi nie spaliła 10l na 100 nawet jeżeli to jest miasto (manual) http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/oDhNWXlDhFgoS5sBG41_E7GbNJ1JN4
  21. Mi problem za każdym razem znika jak wymieniam olej .Dopiero po przejechaniu 3-4 tyś potrafi powrócić .Jeździłem na castrol magnatec 5w40 przez 2 lata .Obecnie wymieniłem podstawę która nie pomogła do końca,co nieraz było słychać zgrzyt ale mniej .Zmieniłem teraz olej na motul 8100 x-cess 5w40 i jeszcze raz drugą podstawę .Jak na razie cisza ale pewnie nie na długo :lol: a i moja pali 7,6 l na 100 więc coś u ciebie jest nie halo (silnik n46)
  22. Jaki masz zalany olej ?
  23. zax123 odpowiedział(a) na zax123 temat w E46
    uszczelka była zmieniana z 3 miechy temu więc jest jeszcze miękka .A ile mechanik za robotę policz z 80zł tak wiec 600zł pęknie
  24. tak tak valvetronic do wymiany :(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.