Skocz do zawartości

demi2300

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez demi2300

  1. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    POJECHAŁEM DO NIEMIEC PO AUTO I WRACAJĄC PADŁA MI TURBINA,ZACIĄGNEŁA OLEJ Z SILNIKA.WRZÓCIŁEM GO NA LAWETE I ODRAZU POJECHAŁEM DO MECHANIKA TEN WYMIENIŁ TURBO,ALE JAK ODEBRAŁEM AUTO TO ONO PRAWIE NIE JEZDZIŁO I ZNOWUSZ POJECHAŁEM DO NIEGO,NIEMÓGŁ ZNALESC PRZYCZYNY, W KOŃCU STWIERDZIŁ ŻE ZAWÓR PRZEPUSZCZA I TRZEBA BYŁO ŚCIĄGNĄĆ GŁOWICE NO I DWIE KOŃCÓWKI WTRYSKÓW BO PONOĆ LAŁY,I OCZYWIŚCIE KATALIZATOR USUNIĘTY.AUTO ODEBRAŁEM ALE WCISKAJĄC GAZ AUTO KOPCI NA CZARNO,POWIEDZIAŁ ŻE JESZCZE PRZEPŁYWOMIERZ TRZEBA WYMIENIC I GO WYMIENIŁEM DZISIAJ I TO SAMO.AUTO SIE NIE ZBIERA TAK JAK POWINNO.WYCZYŚCIŁEM TE FILTERKI AGR
  2. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    WSZELKIE FILTRY WYMIENIONE,A CO DO TURBINY ,TO ZASAŁA MIOLEJ Z SILNIKA
  3. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    TURBO PO REGENERACJI
  4. demi2300 opublikował(a) temat w E46
    bmw320d e46 136km 1999r mam wielki problem auto ściągnełem z niemiec siadła turbina po wymianie 2 wtrysków i turbo strasznie kopci i słaba moc,poczyściłem filterki agr i wymieniłem przepływomierz,jest to samo,co robić już brak mi słów na ten samochód
  5. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    http://www.przeplywomierz.pl/ tutaj zamówiłem przepływomierz
  6. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    to napewno moja przepływka siedzi bo kopci i spala mi koło 9 l przy jezdzie mieszanej i stracił moc
  7. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    no właśnie wytłumaczcie ja mam e46 135KM kombi 346L to,to jest m czy n ?
  8. a jeszcze jedno pytanko.czy ktoś już zamawiał przepływke do 320d 136KM 1999r i czy ta przepływka pasowała?
  9. demi2300 odpowiedział(a) na demi2300 temat w E46
    m47
  10. demi2300 opublikował(a) temat w E46
    czy spalanie 320 dizla 8,5 to średnia .czy to jest normalne spalanie?
  11. panowie prosze mi podać strone z przepływkami wmiare tanimi
  12. demi2300 odpowiedział(a) na paranoic_killer temat w E46
    ja kupiłem w niemczech 320d 99r e 46 co sie okazało ze po 400km turbo padło i wyssało olej z silnika,potem 2 wtryski i zawór przepuszczał i trzeba było głowice ściągnąć ,przy tym uszczelka i 4500zł nie moje,a teraz przepływomierz i zawiecha do wymiany.ogólnie to sie wpieprzyłem po uszy
  13. dzisiaj wyczyściłem te filterk,filterki jeden wielki syf i auto dalej nie ma kopa i kopci .zastanawiam sie nad pojechaniem do serwisu bmw ,ile kosztuje wrzucenie na komputer?
  14. kupiłem bmw 320d e46 136km ale wracając z niemiec walneła mi turbina i wyssała olej na wydech,mało teg,dałem w głogowie do mechanika włożył mi po regeneracji zapłaciłem z robocizną 1900 ale auto nie chodziło oddałem go ponownie do mechanika w tym samym dniu okazało sie że mam do wymiany 2 wtryski i na dodatek zawór przepuszczał i musieli sciągac głowice zapłaciłem temu psełdo mechanikowi 2500 czyli razem 4400.auto niby ma przepływke walniętom ale jak przeczytałem o tych filterkach to się bardzo ucieszyłem.a co do tego mechanika z głogowa,uważa sie za specjaliste od bmw.czyli panowie jezeli ktos jest z głogowa to napiszcie do mnie to powiem kto to jest i zdala od niego.zastanawiam sie czy mu sprawy nie załozyć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.