Treść opublikowana przez demi2300
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
POJECHAŁEM DO NIEMIEC PO AUTO I WRACAJĄC PADŁA MI TURBINA,ZACIĄGNEŁA OLEJ Z SILNIKA.WRZÓCIŁEM GO NA LAWETE I ODRAZU POJECHAŁEM DO MECHANIKA TEN WYMIENIŁ TURBO,ALE JAK ODEBRAŁEM AUTO TO ONO PRAWIE NIE JEZDZIŁO I ZNOWUSZ POJECHAŁEM DO NIEGO,NIEMÓGŁ ZNALESC PRZYCZYNY, W KOŃCU STWIERDZIŁ ŻE ZAWÓR PRZEPUSZCZA I TRZEBA BYŁO ŚCIĄGNĄĆ GŁOWICE NO I DWIE KOŃCÓWKI WTRYSKÓW BO PONOĆ LAŁY,I OCZYWIŚCIE KATALIZATOR USUNIĘTY.AUTO ODEBRAŁEM ALE WCISKAJĄC GAZ AUTO KOPCI NA CZARNO,POWIEDZIAŁ ŻE JESZCZE PRZEPŁYWOMIERZ TRZEBA WYMIENIC I GO WYMIENIŁEM DZISIAJ I TO SAMO.AUTO SIE NIE ZBIERA TAK JAK POWINNO.WYCZYŚCIŁEM TE FILTERKI AGR
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
WSZELKIE FILTRY WYMIENIONE,A CO DO TURBINY ,TO ZASAŁA MIOLEJ Z SILNIKA
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
TURBO PO REGENERACJI
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
bmw320d e46 136km 1999r mam wielki problem auto ściągnełem z niemiec siadła turbina po wymianie 2 wtrysków i turbo strasznie kopci i słaba moc,poczyściłem filterki agr i wymieniłem przepływomierz,jest to samo,co robić już brak mi słów na ten samochód
-
320d 136kM pytanie
http://www.przeplywomierz.pl/ tutaj zamówiłem przepływomierz
-
320d 136kM pytanie
to napewno moja przepływka siedzi bo kopci i spala mi koło 9 l przy jezdzie mieszanej i stracił moc
-
320d 136kM pytanie
no właśnie wytłumaczcie ja mam e46 135KM kombi 346L to,to jest m czy n ?
-
320d 136kM GDZIE DOSTANE PRZEPŁYWOMIERZ
a jeszcze jedno pytanko.czy ktoś już zamawiał przepływke do 320d 136KM 1999r i czy ta przepływka pasowała?
- 320d 136kM pytanie
-
320d 136kM pytanie
czy spalanie 320 dizla 8,5 to średnia .czy to jest normalne spalanie?
-
320d 136kM GDZIE DOSTANE PRZEPŁYWOMIERZ
panowie prosze mi podać strone z przepływkami wmiare tanimi
-
320d wasze opinie
ja kupiłem w niemczech 320d 99r e 46 co sie okazało ze po 400km turbo padło i wyssało olej z silnika,potem 2 wtryski i zawór przepuszczał i trzeba było głowice ściągnąć ,przy tym uszczelka i 4500zł nie moje,a teraz przepływomierz i zawiecha do wymiany.ogólnie to sie wpieprzyłem po uszy
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
dzisiaj wyczyściłem te filterk,filterki jeden wielki syf i auto dalej nie ma kopa i kopci .zastanawiam sie nad pojechaniem do serwisu bmw ,ile kosztuje wrzucenie na komputer?
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
kupiłem bmw 320d e46 136km ale wracając z niemiec walneła mi turbina i wyssała olej na wydech,mało teg,dałem w głogowie do mechanika włożył mi po regeneracji zapłaciłem z robocizną 1900 ale auto nie chodziło oddałem go ponownie do mechanika w tym samym dniu okazało sie że mam do wymiany 2 wtryski i na dodatek zawór przepuszczał i musieli sciągac głowice zapłaciłem temu psełdo mechanikowi 2500 czyli razem 4400.auto niby ma przepływke walniętom ale jak przeczytałem o tych filterkach to się bardzo ucieszyłem.a co do tego mechanika z głogowa,uważa sie za specjaliste od bmw.czyli panowie jezeli ktos jest z głogowa to napiszcie do mnie to powiem kto to jest i zdala od niego.zastanawiam sie czy mu sprawy nie załozyć.