Treść opublikowana przez BMW LODZ
-
Domykanie szyb
Witam tak jak mowi kolega muszą sie otwierac i zamykac z pilota tylko dłuzej przytrzymaj i powinno byc gites jak nie to masz cos z centralka od alarmu ktora znajduje sie pod schowkiem.pzdr :lol:
-
lampy diodowe w e38
Pokaz jakie te lampy masz :norty:
-
Panowie mam pytanie dotyczace BMW 730
Mi tez tak syczy z prawej strony pod zderzakiem tez nei wiem czemu tak jest :duh:
-
Koszty utrzymania
Witam Ja kupilem 730A 95r. ok 2 miechy temu jak narazie wymienilem tarcze z klockami bo były krzywe koszty z robocizna 500zł oczywiscie kolega mechanik robil mi to ktory ma znizki 30 % no i wymiana oleju 270 zł. podswietlenie itd wnetrze w idealnym stanie takze raczej mysle nad udoskonalaniem tz poleprzaniem wizualnie niz nad naprawami :roll2: .
-
E38 vs E39
Ja mam e38 730A i nie narzekam pali mi gazu ok18 l na miescie a na trasie ok 13 l takze proponował bym Ci benzyne z dobrym gazem niż diesla, komfort podczas jazdy i nie tylko :twisted2: jest super chociaz nie powiem ze e39 tez bardzo mi nie podoba...
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Witam mam BMW 730iA 95rok przebieg 290tysi chcialem wymienic w tym tygodniu olej w silniku i skrzyni , i mam problem jaki lać do skrzyni :duh: bo widze ze zdania sa podzielone... i jeszcze jedno co sadzicie o tej cenie tego oleju bo dla mnie to bardzo tanio http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=186991978
-
czujnik parkowania
A powiedz mi jak to sie wymienia trzeba zdejmowac zderzak :norty:
-
czujnik parkowania
Witam znalazłem ta czujke ktora nie dziala tylko teraz jak ja zdemontowac i czy musze kupic nowa czy ta sie naprawi jak to sprawdzic ?? :mad2:
-
Duże drgania na kierownicy
Witam problem moze byc w tym ze klocki sa przytarte krzywo i teraz nie moga sie sopasowac do innej tarczy :lol: bądz masz tarcze nowe krzywe ja tak mialem przynajmniej i jak hamowalem to szarpało kierownica jak cholera kupilem nowe tarcze i klocki i mam teraz jak marzenie :cool2:
-
Kontrolka ciśnienia oleju
Moze byc tak jak mowisz jezeli masz zawalony juz filtr to nie ma dobrego cisnienia i to wlasnie moze byc powodem nie trzymania obrotow , daj znac jak bedziesz po wymianie :cool2:
-
Jak traktować skale na bagnecie w stosunku do litrów
W serii 7xx jest to samo pomiedzy max a min to 1 l. przynajmniej tak jest w instrukcji i pytałem pozdrawiam :roll2:
-
czujnik parkowania
jak wlacze to tak jak mowisz piknie i mroga i na tym sie konczy przysluchiwalem sie i nic troche trudno wogole cos uslyszec jak gra mi V8 ale jak ma to byc jakies pikanie slyszalne dla ucha to nic takiego nie mam :cry2:
-
czujnik parkowania
WItam kurcze dzisiaj patrzylem z tymi czujnikami i nic wlaczylem pdc i tylko pikło nie wiem dwa razy ze sie zalaczyło i to wszystko przystawaialem reke do czujnikow i nic :mad2: co to moze byc czy mogła pojsc jakas centralka bo nie mozliwe zeby padły wszystkie czujniki :duh:
-
czujnik parkowania
oki jutro sprawdze z samego rana czyli mam ustawic skrzynie w pozycji P i wlączyc pdc rozumiem :)
-
czujnik parkowania
Witam jestesm nowym posiadaczem BMW 730iA 95r. i mam małe pytanko, w autku sa czujniki parkowania czyli tzw pdc czy jakos tam? teraz tak jak np cofam łamie mi sie lusterko prawe wlancza sie pdc i pika raz i to wszystko podjezdzam do przeszkody i nic nie wiem czy jest spieprzone , co moze byc przyczyna, to samo jest jak parkuje przodem dojezdzam do przeszkody i nic :mad2: , prosze o jakas pomoc i z gory dziekuje :modlitwa:
-
A gdzie jest ASC?
Siema powiedzcie mi kupilem sobie 730iA 95r. i kurcze jak stane na piachu i dam w pedał to ASC dziala bo koła nie buksuja ale nic sie nie zapala na zegarze i jeszcze jedna jest taka mozliwosc zeby nie było mozna go wylaczyc ??? bo nie ma rzadnego przycisku ASC pozdrawiam
-
Drgania w Kierownicy
Ja jak kupilem teraz swoja bete to mialem lekkie drgania podczas jazdy a jak hamowałem to juz nie wspomne zrobilem pełną geometrie wywazyłem fele i nic nie dało po czym okazało sie ze tarcze były krzywe wiec wymieniłem oczywiscie razem z klockami i jest supeerrr... pozdrawiam Łuaksz
-
2 akumulatory ???
Ty ja tez mam akumulator w bagazniku z prawej strony czyli co mam webasto ?? :lol:
-
Ile wchodzi oleju do silnika do BMW 730iA 95r.
a jeszcze nie spytałem jesli wlasnie chodzi o olej to jaki syntetyk czy półsyntetyk z tego co słyszałem to raczej półsyntetyk bo kłopot jest w tym ze nie wiem co gosciu lał wczesniej moze inaczej sam gosciu nie wiem na czym jedzil :jawdrop:
-
Ile wchodzi oleju do silnika do BMW 730iA 95r.
Jak w temacie ile wchodzi oleju do silnika 730iA 95r :mad2: