Treść opublikowana przez LogiHuś
-
E65 730d 2004 lift lawina usterek - audio, navi, szyber....
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6917541-interfejs-diagnostyczny-most/i47771/sA Tam jest bypass, ale spytaj na szrocie, to taki sam jak masz w schowku, za grosze ci to sprzedadzą.
-
E65 730d 2004 lift lawina usterek - audio, navi, szyber....
Jest sens, masz L7 jak i SVS, kup tego bypasa i podmieniaj w bagażniku do momentu jak się pojawi światełko w schowku. Masz Dynamic Drive i EDC, bardzo drogie rzeczy, 1 amortyzator EDC nowy 4000zł kosztuje, można je regenerować, stabilizator jak jest uszkodzony to najlepiej używkę dobrą kupić i spokój. A takie syczenie przy tylnym kole to też mam, a nie mam EDC, DD ani NIVO. Sam nie wiem co to jest i co to może robić.
-
E65 730d 2004 lift lawina usterek - audio, navi, szyber....
Jak nie ma światełka to znaczy że pętla przerwana jest, bypassem nie można tylko MMI i ASK podmienić o ile się nie mylę. Podaj 7 ostanich VINu to ci powiem co możesz sprawdzać u siebie, tak jak pisałem często padają moduły SVS. A zawieszenie coś masz nie tak z DD, pewnie stabilizator do wymiany albo coś takiego, ale to mechanik musi ustalić. Dobrą używkę za 300zł już się kupi.
-
E65 730d 2004 lift lawina usterek - audio, navi, szyber....
Ale dostałeś truposza, pewnie topielec albo dzwon jakiś konkret miał. Kupujesz sobie bypass światłowodu i patrzysz moduły, ale wpierw w schowku sprawdź czy jak tam rozłączysz pętle to widać czerwone światełko. Najczęściej pada moduł sterowania głosem, a z dźwiękiem pewnie masz problemy z Logic7, wysyłaj do naprawy ja polecam JP cars. A klapa bagażnika zobacz przełącznik w podłokietniku, już tak miałem hehe. Po tym podłączaj inpe i patrz jakie błędy masz.
-
Rolety boczne e65 - dołożenie doposażenie
Na 7er.pl ktoś dokładał, Potrzebujesz moduły drzwi na HIGH jeżeli masz LOW, boczki, te plastiki wszystkie do prowadnic, wiązki drzwi, całe roletki z wszystkimi spinkami itp. najlepiej chyba kupić całe drzwi i sobie przełożyć po swojemu z każdą spinką i widać jak montowane było, wg mnie nie opłacalne lepiej przyciemnić szyby dobrze.
-
Logic 7 po regeneracji nie działa subwoofery
To chyba ci go nie zregenerowali albo nie masz subów podłączonych.
-
e 90 pytanie o rdze
Albo wyłowione ze stawu albo po dzwonie. U mnie e65 2004r zero rdzy, norma na wydechu i dyfrze trochę i kilka śrubek na dole pordzewiałych. E90 2007rok nic, zero rdzy tak samo jak w e65 od dołu wydeszek i śrubki.
-
730d problem z lusterkami
Tam jest taki pin co wyskakuje i blokuje lusterko.
-
Wymiana Foteli na comfort problem ze sterowaniem pomocy
Widocznie nie mają podgrzewania, ale mogą mieć wentylację jak mają perforowaną skórę albo masaże. Rozkoduj VIN od dawcy.
-
Demontaz Podłokietnika bmw e65 bardzo pilne
Od strony foteli masz takie paski wykładziny podłogi, je się zsuwa bo są na takich wsówkach metalowych i pod nimi są 4 śrubki na krzyżaka.
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
40 000zł na E65 to za mało. Szukaj E60. Od E65 bmw ma MOST-światłowody. E60 je ma, E90 je ma. Jest to wysoce odporne na zakłócenia medium transmisji danych. Diagnoza MOST jest też łatwa w miarę, zworką lecimy każdy moduł prócz tych co mają GW. Pamiętaj że E65 w zakupie było drogie, teraz jest tanie ale cena serwisowania i utrzymania nadal jest "premium" E60 do 40k coś ciekawego 3.0d też łatwo nie będzie.
-
Jaki to typ nawigacji ?
Czytnik NAV03 od NAV02 nie różni się tylko softem, bo u siebie zakładałem NAV03 i nawigacja chodzi zauważalnie szybciej więc są różnicę w hardware. Jakieś updaty robione przez siebie kończą się przeważnie źle, lepiej oddać do kogoś ogarniętego kto ma autoryzacje BMW AG i icoma, np pan Artur z CMB.
-
Jaki to typ nawigacji ?
Masz NAV02 NAV01- To CD do 03.2003rok NAV02- To DVD od 03.2003rok do 05.2005rok NAV03- To DVD od 05.2005rok do końca E65.
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Ogólnie R6 3.0i mi starczy, auto głównie będzie służyć na dojazdy do szkoły jakieś 8km w jedną stronę, prosta droga. Obecne E65 jest za bardzo takie nie sportowe, i szkoda mi nim jeździć bardziej agresywnie. Teraz mam 3.0d 218km, niby ma te katalogowe 8 do 100, ale to nie to. Do 50 000zł nie ma co patrzeć na E63 3.0i? Jakieś 5000zł będzie na pakiet startowy nie licząc AC i OC.
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Teraz w jakiej cenie można szukać w miare E63 630i, byle by miało Logica7 i automat.
-
Wymiana Foteli na comfort problem ze sterowaniem pomocy
To musisz sobie wszystko zakodować, wyposazenie do auta nowe, nr vin do modułów itp... I musisz zmienić te przełączniki z pokrętłami na wersje KOMFORT, a co do tej czarnej skrzyneczki to nie jestem pewien ja u siebie wymieniłem ale od komfortów albo zwykłych wygląda tak samo. Szukaj dalej tych przełączników, tamta cena jest z kosmosu, za prawie tyle to ja kupiłem całe fotele z modułami i tylną kanapą w idealnym stanie.
-
Wymiana Foteli na comfort problem ze sterowaniem pomocy
Musisz dobrze poszukać, ja za 2 panele od regulacji i 2 panele od pamięci i grzania razem z modułem tym czarnym dałem może 50zł. Oczywiście moduły pod fotelami wymieniłeś tak? Bez modułów od wersji KOMFORT nie ruszą ci wszystkie regulacje, potem musisz przekodować auto że masz te fotele, bo będziesz miał błąd airbaga bo komforty mają aktywne zagłówki.
-
Wymiana Foteli na comfort problem ze sterowaniem pomocy
Tak musisz wymienić przyciski, najlepiej od razu z tą skrzyneczka czarną co jest pod pokrętłem iDrive. Ja u siebie robiłem taką wymianę, jak coś to pytaj.
-
Jaki to typ nawigacji ?
Żadnego aktualizowania, bo uwali czytnik i będzie 1500zł w plecy. Nie masz MK4, masz NAV03 czyli już ostatnie wydanie czytnika w E65. Pobierasz mapy HIGH np 2016rok wypalasz na DVD powoli najlepiej na verbatimach i powinno czytać, ja u siebie tak robię i działa. Jak nie czyta a wiesz że płyta dobra, to wymiana napędu DVD tego w środku czytnika powinna pomóc, ja mam auto z końca 2004roku i mój napęd DVD też nie czytał już map na DVD, ja nagrałem LOW czy coś takiego na CD to czasami czytał. Napęd kupisz nówke oryginalny za 500zł.
-
Odbudowa F01 750i od podstaw
Mogłeś odrazu sobie wymienić przełącznik świateł na taki z włącznikiem świateł przeciwmgielnych tył. Ja przy montażu audio w E65 dostawałem białej gorączki.
-
Jaki to typ nawigacji ?
E65 nie ma MK4, to jest coś pomiędzy tym a tamtym. Jeżeli masz duży ekran w E65 to masz professional, jeżeli mały to basic (widziałem osobiście E65 z małym ekranem i bez navi) Ja u mnie mam DVD do navi to wypalam mapy HIGH i śmigają. Ty nasz chyba NAV03, czyli masz chmurki na mapie.
-
Auto p przestał działać
No ale jednak sprawna mata oblicza sobie wage kierowcy i przy wypadku decyduje z jaką siła airbaga ma wywalić oraz wiele innych rzeczy.
-
Auto p przestał działać
No ale jednak sprawna mata oblicza sobie wage kierowcy i przy wypadku decyduje z jaką siła airbaga ma wywalić oraz wiele innych rzeczy.
-
Auto p przestał działać
Mam jak by co całe fotele przednie 2 z matami, szara skóra grzane, za 400zł oddam.
-
Auto p przestał działać
Sprawdź matę zajętości fotela kierowcy, ona jest potrzebna do pracy tego systemu.