Treść opublikowana przez klaudek
-
[39] nr lakieru
Choroba, szukałem i nic, nie ma, ani nad mikrofiltrem, ani na kielichach więc gdzie oni to ukryli :duh:
- [39] nr lakieru
-
[39] nr lakieru
Czy w e39 530d z 2000r. gdzieś w samochodzie, np. na tabliczce w samochodzie itp. (jeśli tak, to gdzie dokładnie) jest podany numer lakieru?? pozdr
-
Instrukcja obsługi do E39 530 d
może tam coś znajdziesz :D http://www.allegro.pl/item192453385_instrukcja_obslugi_polska_oryginal_bmw_e39_e_39.html
-
Zakup Nowej Baterii. Jaki producent???
miał :D
-
Zakup Nowej Baterii. Jaki producent???
Delphi miałem w Fordzie Mondeo 2.5 V6 24v, jeżdziłem na nim 5 lat !!!!! I nigdy mnie nie zawiódł. Podejrzewam, że obecny właściciel dalej na nim zasuwa :D
-
Zakup Nowej Baterii. Jaki producent???
Też mam CENTRĘ, polecam.
-
[e39] warto kupic takie lampy
Masz rację, muszę zapytać w serwisie. A Ty dawno się dowiadywałeś? Teraz cena jest pewnie wyższa :roll:
-
[e39] warto kupic takie lampy
Tak, mam xenony z poziomowaniem i spryskiwaczami
-
[e39] warto kupic takie lampy
No właśnie, to nie xenony :(
-
[e39] warto kupic takie lampy
Właśnie, w grę wchodzą tylko lampy xenonowe po lifcie z ringami, ale tak jak pisałem ostatnio nie widziałem lamp Hella (nowych)
-
[e39] warto kupic takie lampy
żarniki i przetwornice przełożyłbym ze swoich aktualnych lamp. Firma DEPO to firma niemiecka?
-
[e39] warto kupic takie lampy
Aktualnie rozważam kupno takich lampek przednich xenon do e39 530d. Choroba nigdzie ostatnio nie mogę znalezc oryginalnych Hella. Proszę o opinie. http://www.allegro.pl/item191135464_lampy_xenon_bmw_e39_2xring_soczewka_chrom_od_s_s_.html
-
Czy powinna gasnąć po odkręceniu korka wlewu oleju?
u mnie podobnie, po odkręceniu wydaje się wszystko ok.
-
[e39] światła postojowe w touringu
dzięki za pomoc, już zrobione :D
-
[e39] światła postojowe w touringu
czy ten guzik jest na dole i ma kolor biały/przezroczysty ?
-
[e39] światła postojowe w touringu
Jak wymienić żarówki świateł z tyłu w touringu (530d) jak się tam kurde dobrać, bo nie mam koncepcji. Bardzo proszę o poradę :D
-
Jak wymienic zarowki w oswietleniu tablicy?? e39
Przyłączę się do pytania i je rozszerzę: jak zdjąć całą listwę znad tablicy rejestracyjnej, tą z żarówkami do podświetlenia? pozdr
-
[e39] tylnie lampy po liftingu w touringu
o to mi chodziło, a czy wymiana jest tez taka prosta, czy trzeba dokupić jalies dodatkowe przedłużki? pozdr
-
[e39] tylnie lampy po liftingu w touringu
Ostatnio zastanawiałem się czy tylnie lampy po lifcie do e39 touring, będą pasować do modelu sprzed liftingu?? bardzo proszę o podpowiedz.
-
[e39] język komputera
myślałem, że można zmienić jakąś kombinacją z CHECK CONTROLEM?
-
[e39] język komputera
Jak można zmienić język komunikatów komputera w e39 530d z 2000r.? dziękuję za wszelką pomoc :cool2:
-
Demontaz-wymiana-czyszczenie reflektorow podobnie jest e36
Mam pytanko: czy przed wykonaniem tej całej operacji trzeba odłączyć akumulator?? pozdr
-
Jak zdjąć zderzak w BMW E39
no wlaśnie, przydałoby się podać parę wskazówek :P
-
[E39] warto kupić taką dokładkę zderzaka
dziękuję za rady, trochę poszperałem i znalazłem oryginalny produkt ZENDERA i chyba właśnie ten zakupię: http://www.zender-tuning.com/bmw_5er_e39_tuning_Poland.html :D