Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. wehyr odpowiedział(a) na kompan temat w Galeria - nasze samochody
    Super prezentuje się cabrio + estoril.... :) tylko jakis soft do silnika i bedzie :mad2: 184 PS czy już 190? Który rok?? Pozdrawiam
  2. Póki co nie narzekam.... Mam w ciągu 16 miesięcy od kupna nowego 01.2017przejechane całe 16 tysięcy km i jest oki. Pozdrawiam. Silnik optymalny do tego auta. Oczywiście wolałbym 340i jak ktos z forum zapłaci za mnie ratę :) to i nawet m4 :mrgreen: pozdrawiam
  3. Gratulacje :) a jaki motor??
  4. Trochę poleciałes z tym opisem :) wklejam osiągi poniżej Specs datasheet with technical data and performance data plus an analysis of the direct market competition of BMW 430d xDrive Gran Coupe (aut. 8) in 2016, the model with 5-door hatchback body and Line-6 2993 cm3 / 182.8 cui, 190 kW / 258 PS / 255 hp (ECE) 8-speed automatic with Steptronic manual shift mode powertrain for Europe . Specifications listing with fuel economy, top speed, performance factory data and ProfessCars™ estimation: this BMW would accelerate 0-60 mph in 5.6 sec, 0-100 km/h in 6 sec, 0-200 km/h in 27.5 sec and quarter mile time is 14.2 sec. BMW catalogue 2014-on BMW 4-Series F36 Gran Coup 0do200 27,5 sekundy to mój Ogorek 330i ma w serii 22,5 :) Zgodzę się że do 100 z x drive to leci ale co dalej?? Ktos to auto zamulil.... Tak jak kolega pisał adaptacja skrzyni i ja bym dobrze rozgrzal silnik przełączyć na sport skrzynie i tryb i polatal tak z 30min może auto odmuli.... Nie żałować gazu i zobacz czy cos zmieni...
  5. wehyr odpowiedział(a) na _holek temat w F30, F31, F34, F80
    C43 AMG 2018 nie wiem skąd info o 4 cylindrach?? Wystarczy wpisać no w autocentrum... Ma 6 cylindrów.... Pozdrawiam
  6. Widze mój post odebrany jako atak :cool2: A co jest takiego w charakterystyce 4 cylindrowego diiislllla?? Moment dostępny przez chwilę i moc w małym zakresie?? Nie mówię o 330d 335d... Nie pogardzilbym.... Do trójki pasują.... Spalanie??? Oczywiście że nie tyle.... Ja cieszę się jazda.... Średnia z 15k jest 12,9 litra, 80%miasto 2o%trasa... Mi odpowiada.... Pozdrawiam bez stresu :mrgreen:
  7. Aktualnie 230km, więc jeśli chodzi o moc nie ma dramatu. Niestety teraz większość BMW serii FXX to 2.0 (328i,428i). Ja osobiście nigdy nie żałowałem że kupiłem 320d, tak samo było przy E90. Fajne autko tylko ten klekot :) 4 cylindry benzyna +wydech m performance szału nie robi ale 320d to jednak nie to samo nawet 230ps... Dźwięk z Wydechem oszukany... W a8 i innych miałem te wszystkie wynalazki do diesli.... I brzmi to lepiej niż klekot ale sztucznie i mówię tu o dieslu 6 czy 8 cylindrów.... A 330i to optymalny wybór do f30....przy tej akcyzie.... Osobiście wolę dźwięk tesli niż dyyysla :mrgreen:
  8. Jakby ktoś chciał mam cały końcowy tłumik z 330i b48.... Wydech od m pakietu z dwururka. Pozdrawiam. Tłumik nowy, cena w detalu 2900,sprzedam za grosze :mrgreen:
  9. Mam nowszy silnik 330i 2017 rok.... Rwd i pali na trasie do 3 kilometrów około 14-15w trybie comfort.... Więc no stress....
  10. Zgodzę się z tym, a oprócz tego minusem tej skrzyni przy 330i jest to że piluje silnik w sport do 7k obrotow, gdzie moc i moment już nie istnieje powyżej 6,5k więc przy szybkiej jeździe warto łopatkami zmieniać bieg przy 6,5k i wtedy płynniejsze i szybsze przyspieszenie.... Bez zajazdu silnika...
  11. Silnik dopiero 2,5 roku od połowy 2015 i poki co cisza.... Nic się złego nie dzieje i oby tak było.... Co do dynamiki.... To średnio można super wrażeń oczekiwać od 4 cylindrow w bmw(nie dają nic więcej w serii a nawet mniej) do codziennej jazdy wystarczy..... 4 cylindry dające radosc to np Leon cupra r 4x4 300ps w serii i seria 0-200 16,5 sekundy, przepaść nad 330i
  12. 4 lata kosztuje cos kolo 2500 a 5 chyba ponad 5000....jak Cię stać i będziesz krócej jeździł niż 5 lat to bym brał (duży plus przy sprzedaży jak jeszcze ma gwarancję) poza tym jedna grubsza usterka i koszt 5 lat się zwraca.... Ja wziąłem 4....
  13. Head UP czy warto w trójce?? Ja bym nie bral :) Zawieszenie, jak lubisz sztywno ale bez przesady to weź stałe m, jest bardziej sztywne niż sport w adaptacyjnych... Chyba że x drive to weź zwykle i eibach pro kit jak randal Elektryka foteli jak tylko Ty kierowca to zbędne.... Navi to rzecz gustu.... Może dla nowych wskaźników bym wziął :)
  14. Caly czas latam tesla w Oslo i okolicach.... Bramki za free.... Ładowanie też.... W zimę starcza na 200km w lato nawet na 350:) przy sport 85kwh.... Tylko w zimę na bocznej drodze o w górach ciężko się jeździ, parę razy się zakolem.... Wsumie wystarczy na tył dać łańcuchy.... Fajnie przyspiesza mam w swoim temacie filmik na 3/4gazu. Pozdrawiam
  15. wehyr odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Ja nie wiem co wy piszecie.... :mad2: Mam adaptacyjne Ledy w 330i 2017 i jak jedzie auto z drugiej strony to jest wycinane w zależności od odległości w jakiej jest.... Do tego np jak jedzie auto z przodu to też jest wycinane ale długie świeca po obu jego stronach.... Wtedy mógłby teoretycznie nie używać swoich świateł.... Jedyny minus to jest ta czułość.... System nie działa jak jest szaro (w miarę jasno) lub jak droga jest mocno oświetlona i to jest minus....
  16. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Zapewne wyszłoby kilkanaście koni więcej.... Leje Orlena 98, kolega co stroi auta mówi żeby nie łac 100oktanow bo to i tak nic nie da, strata kasy a silnik tego nie wykorzysta a sam jeździ nissanem gtr... Jakby był power kit bez utraty gwarancji to pewnie się skuszę, ale na ac Schnitzer to mnie nie będzie stać bo to pewnie 10-20k wyjdzie. Pozdrawiam
  17. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    Zobacz wykres z pb95 i sam wywnioskuj czy nic nie daje :cool2: U doktora 247km Oraz 320nm
  18. wehyr odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w G30, G31, F90
    http://i67.tinypic.com/1432vsl.jpg NIe jest to seria 5, ale ten sam silnik , 30i b48, pomiar na pb98, zimno minus 13 na zewnątrz , w środku lekko na plus Myślałem że będzie lepiej, wydech nic nie daje ;) :mrgreen:
  19. Wynik z dziś z hamowni , bardzo zimno, nie wiem czy to ma znaczenie :P pewnie nie... benzyna pb98... Wydech performance nic nie dodał :( pozdrawiam :mrgreen: http://i67.tinypic.com/1432vsl.jpg
  20. 340i to Marzenie!!! Silnik dopracowany, sprawdzony, z potencjałem!! Chyba wolałbym no Line niż 330i ze wszystkim... No i kolor petarda, następny jaki będę miał jeżeli będzie taka opcja!!! Ze stałym m fajnie śmiga... Hk nie gra zle, ale jak masz kogoś kto zrobi dobre audio to może i lepsze rozwiązanie... Grzana kiera fajna sprawa, a podstawowe ledy są w standardzie?? Sam myslalem przed kupnem nad 320i lub 320d ale stanęło na 330i bez kilku dodatków.... W tym kolorze i tak każdy zwróci uwagę i będzie przez najbliższe lata wyglądać lepiej pewnie niż większość nowych g20 318i :D golasow... No i wrażenia spod świateł jak zrobisz mody gwarantowane!!! Leszek szybkie f30 niż nowe g20 przykładowo 320 czy 330i.... Dźwięk silnika z Wydechem m performance i power and sound kotem :cool2: Pozdrawiam Oby więcej takich miłych dylematów dla wszystkich :)
  21. Nie chciałbym Cię wprowadzać w błąd.... Nie wiem jak patrzą na a zachodzie kilku forumowiczów mieszka w de kilku w UK może oni lepiej wiedzą :) Niestety są to tylko 4 cylindry, faktow nie oszukasz... Byłoby super mieć 340i x drive z pp kitem :) Ale niestety nie stać mnie na taki leasing. Do codziennego poruszania się jest Oki, najlepsza relacja ceny do osiągów.... Pozdrawiam
  22. Wydaje mi się, że jak im się chce to szybko wykryja że było inne ciśnienie doładowania, dawka paliwa itd.... Wszystko przecież się zapisuje.... Pare przypadków na forum było jak po modyfikacjach zabierali gwarancję :/ Pozdrawiam
  23. A nie odcieło Ci przy ok 260 km/h. Mi się wydaje że odcina. Próbowałem dwa razy i było podobnie. Około 260 nie ciągnie dalej. Zapewne i tak by bylo.... Może to moje złe spojrzenie.... Może było minimalnie ponad 260 ( nie jestem skory kłamać) tak czy siak byłem pozytywnie zaskoczony :)
  24. Zobaczymy.... Kurde bo gwarancja wykupiona do 5 lat ( bri plus bsi)i już sam. Nie wiem czy warto.... Zobaczę co wypluje seria :)
  25. Dźwięk wiadomo że trochę sztuczny.... Ale tak samo jak w Audi... Tak czy siak jak miałbym słuchac diesla lub takowy samochód nabyć to zmiana wydechu byłaby pierwszym modem... Zdecydowanie dźwięk na ➕ Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.