Skocz do zawartości

wehyr

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wehyr

  1. Fajne te koła tylko 17k to nawet z rabatem 40% w kwietniu wyjdzie 10k, choć za nowe 19cali to jeszcze całkiem spoko
  2. Przeciez ten pakiet to dodatkowa chłodnica?
  3. Po takich opiniach utwierdzam się w przekonaniu że zrobiłem dobrze stały zawias m i 19cali 19 calowe koła to min. Jeżdżę na zimowych 19 i jest ok. A zawieszenie to kwestia oczekiwań. Nawet przy sztywnym (nie jest takie sztywne)- dużo brakuje do pełnej ///M Dzięki za opinie, m kiedyś bedzie pod koc :mrgreen: albo i nie będzie hehe, życie pokaze
  4. wehyr odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Galeria - nasze samochody
    Dzięki o właśnie takie nagranie mi chodziło :mrgreen: Jest Sztos :lol:
  5. Po takich opiniach utwierdzam się w przekonaniu że zrobiłem dobrze stały zawias m i 19cali
  6. wehyr odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Galeria - nasze samochody
    Nagrałbyś jak to klekocze :D
  7. Lepsza taka bunia niż jedynka w tej cenie!! Pozdrawiam
  8. Szerokości życzę!!
  9. To mamy podobny konfig, tym razem mogłem sobie na ciut więcej pozwolić....
  10. Też tego nigdy nie brałem i nie boję się panów z walizkami haha, tak naprawdę to gadżet dla dziadków i tatusiow z brzuszkami
  11. Ja nie miałem nawet sekundy zastanowienia się, tylko stale m
  12. Aktualizacja całego systemu zawsze kasuje program, są jeszcze boxy tylko wiadomo że nie ma takich przyrostów i gwarancje też można stracić
  13. Też miałem ten dylemat ale jednak jako daily nie chce aż takiej twardosci choć bi turbo korci.... Może za 2 lata jako drugie, choć pewnie wrócę do klasyki i będę szukał starego sl600 lub jakiejś emki
  14. A ja wziąłem. Stałe m bo lubię twardo i stabilnie i nic mi nie stuka....
  15. A jezdziles seria 3? Za takie pieniadze nie lepiej wziac serie 5? Na serie 3 masz okolo 23% znizki na serie 5 kolo 26%. Przeciez nie da sie porownac komfortu superba do g20, bo napisals, ze na komforcie Ci zalezy a nie na osiagach. Seria 5 ma kilka rzeczy w standardzie vs seria 3. Dawaj namiar na 5lci 26% i 23% i biorę drugie auto dla żony, nie pisz głupot.. Lub podaj namiar do handlowca który da Taki rabat
  16. Jakie miałeś ogumienie z tyłu 225 czy 255? W tych zimowych? Nowe nie zakładane? Napisz na priv jaki rozmiar, jakie województwo i ile byś za nie chciał?
  17. Te felgi aż gryza w oczy, czarne byłyby piękne, ale to rzecz gustu, tak samo jak skóry których od czasów małolata i w140 nie lubię, tam była skóra a teraz na obszycie całego auta individual z 30k to lekka przesada, chyba że ktoś ma worek kasy to pewnie ze dobry pomysł
  18. Oj skończ z tymi dylematami jadąc w Alpy też Ci spali 8 litrów na trasie :mrgreen:
  19. Szerokości, nie myślałeś o czarnym kole?
  20. Jaki koszt maty? Jak nie zaprzątam sobie głowy i jakoś nie myślę o odbiorze nowego auta w styczniu, to jak zobaczyłem fotki od razu pojawia się uśmiech na twarzy i jednak dreszczyk emocji... Nie żałuję że wybrałem ten kolor!! Pięknie wygląda... Początkowo chciałem od razu ubrać auto w cały pakiet m performance ale wyszedłem z założenia jak randal że lepiej dokładać mody z czasem to auto się nie opatrzy tak szybko.
  21. To był żart :mrgreen: Wyglądają oki, sam byłem zwolennikiem analogowych dopóki nie pojeździłem g20
  22. To takie lipne zegary są w serii g20? To jak w mojej f30 z tym rozszerzonym wyświetlaczem :mrgreen:
  23. wehyr odpowiedział(a) na szuwarks temat w G20, G21, G80, G81
    Możesz napisać gdzie na nowe BMW można dostać polisę AC/OC na 2%? 2% santander przy ich leasingu nawet nie pamiętam w jakim TUi
  24. Żeby urwac te kolejne 0,1sek :lol: Też tak robię :mrgreen:
  25. Wystawiłeś swoją juz? Czy poszła, może być priv. Kurcze 340d fajna sprawa gdyby nie moje Przebiegi niskie bym brał. 540d wielka locha w kombi kolega ma. I waga 2000kg +

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.