Treść opublikowana przez wehyr
-
M340i i felga 18 cali
Fajne te koła tylko 17k to nawet z rabatem 40% w kwietniu wyjdzie 10k, choć za nowe 19cali to jeszcze całkiem spoko
-
M340i i felga 18 cali
Przeciez ten pakiet to dodatkowa chłodnica?
-
m340i - testy, wrażenia
Po takich opiniach utwierdzam się w przekonaniu że zrobiłem dobrze stały zawias m i 19cali 19 calowe koła to min. Jeżdżę na zimowych 19 i jest ok. A zawieszenie to kwestia oczekiwań. Nawet przy sztywnym (nie jest takie sztywne)- dużo brakuje do pełnej ///M Dzięki za opinie, m kiedyś bedzie pod koc :mrgreen: albo i nie będzie hehe, życie pokaze
-
X1 cypisek
Dzięki o właśnie takie nagranie mi chodziło :mrgreen: Jest Sztos :lol:
-
m340i - testy, wrażenia
Po takich opiniach utwierdzam się w przekonaniu że zrobiłem dobrze stały zawias m i 19cali
-
X1 cypisek
Nagrałbyś jak to klekocze :D
-
318d RWD Luxury Line
Lepsza taka bunia niż jedynka w tej cenie!! Pozdrawiam
-
320d xDrive Touring - Mineral Grey
Szerokości życzę!!
-
Z jakiego wyposażenia zrezygnować a co wybrać koniecznie ?
To mamy podobny konfig, tym razem mogłem sobie na ciut więcej pozwolić....
-
Z jakiego wyposażenia zrezygnować a co wybrać koniecznie ?
Też tego nigdy nie brałem i nie boję się panów z walizkami haha, tak naprawdę to gadżet dla dziadków i tatusiow z brzuszkami
-
m340i - testy, wrażenia
Ja nie miałem nawet sekundy zastanowienia się, tylko stale m
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Aktualizacja całego systemu zawsze kasuje program, są jeszcze boxy tylko wiadomo że nie ma takich przyrostów i gwarancje też można stracić
-
m340i - testy, wrażenia
Też miałem ten dylemat ale jednak jako daily nie chce aż takiej twardosci choć bi turbo korci.... Może za 2 lata jako drugie, choć pewnie wrócę do klasyki i będę szukał starego sl600 lub jakiejś emki
-
m340i - testy, wrażenia
A ja wziąłem. Stałe m bo lubię twardo i stabilnie i nic mi nie stuka....
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
A jezdziles seria 3? Za takie pieniadze nie lepiej wziac serie 5? Na serie 3 masz okolo 23% znizki na serie 5 kolo 26%. Przeciez nie da sie porownac komfortu superba do g20, bo napisals, ze na komforcie Ci zalezy a nie na osiagach. Seria 5 ma kilka rzeczy w standardzie vs seria 3. Dawaj namiar na 5lci 26% i 23% i biorę drugie auto dla żony, nie pisz głupot.. Lub podaj namiar do handlowca który da Taki rabat
-
m340i - testy, wrażenia
Jakie miałeś ogumienie z tyłu 225 czy 255? W tych zimowych? Nowe nie zakładane? Napisz na priv jaki rozmiar, jakie województwo i ile byś za nie chciał?
-
m340i - testy, wrażenia
Te felgi aż gryza w oczy, czarne byłyby piękne, ale to rzecz gustu, tak samo jak skóry których od czasów małolata i w140 nie lubię, tam była skóra a teraz na obszycie całego auta individual z 30k to lekka przesada, chyba że ktoś ma worek kasy to pewnie ze dobry pomysł
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Oj skończ z tymi dylematami jadąc w Alpy też Ci spali 8 litrów na trasie :mrgreen:
-
320dx M Pak Touring Dove Gray Satin
Szerokości, nie myślałeś o czarnym kole?
-
318i Mpak Portimao
Jaki koszt maty? Jak nie zaprzątam sobie głowy i jakoś nie myślę o odbiorze nowego auta w styczniu, to jak zobaczyłem fotki od razu pojawia się uśmiech na twarzy i jednak dreszczyk emocji... Nie żałuję że wybrałem ten kolor!! Pięknie wygląda... Początkowo chciałem od razu ubrać auto w cały pakiet m performance ale wyszedłem z założenia jak randal że lepiej dokładać mody z czasem to auto się nie opatrzy tak szybko.
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
To był żart :mrgreen: Wyglądają oki, sam byłem zwolennikiem analogowych dopóki nie pojeździłem g20
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
To takie lipne zegary są w serii g20? To jak w mojej f30 z tym rozszerzonym wyświetlaczem :mrgreen:
-
Ubezpieczenie
Możesz napisać gdzie na nowe BMW można dostać polisę AC/OC na 2%? 2% santander przy ich leasingu nawet nie pamiętam w jakim TUi
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Żeby urwac te kolejne 0,1sek :lol: Też tak robię :mrgreen:
-
M340d G21 Mineral Grey
Wystawiłeś swoją juz? Czy poszła, może być priv. Kurcze 340d fajna sprawa gdyby nie moje Przebiegi niskie bym brał. 540d wielka locha w kombi kolega ma. I waga 2000kg +