Treść opublikowana przez mexykan
-
535i + LPG - co myślicie o załączonym egzemplarzu?
Ja bym wymienil tylko kiere reszta git :)
-
535i + LPG - co myślicie o załączonym egzemplarzu?
http://moto.allegro.pl/item192877199_bmw_seria_5_e34_2_5l_24v_atrakcyjny_wyglad_.html ta jest ok :)
-
535i + LPG - co myślicie o załączonym egzemplarzu?
http://moto.allegro.pl/item192877199_bmw_seria_5_e34_2_5l_24v_atrakcyjny_wyglad_.html ta jest ok :)
-
535i + LPG - co myślicie o załączonym egzemplarzu?
http://moto.allegro.pl/item192877199_bmw_seria_5_e34_2_5l_24v_atrakcyjny_wyglad_.html ta jest ok :)
-
535i + LPG - co myślicie o załączonym egzemplarzu?
Fele sa ok :) Takie bym chcial a co do tlumika to jakis dedykowany ? Wstawil bym taki do swojej :D
-
Problem z szyba
Wlasnie wracam z garazu iiii te od przeniej strony mocowania co sa to lataja ;/ Jutro bede musial znitowac to :)
-
gaz do e34
Nikt niewie ?;(
-
gaz do e34
Siemka. Chcem wsadzic gaz do swojej e34 z 89r silnik m20 2.0 12v jaka instalacja by byla najlepsza do tego auta i jakie mniej wiecej ceny instalacji i gdzie na terenie DolnegoSlaska by mi to zrobili dobrze ?
-
O instalacjach gazowych
Ja chcem wsadzic teraz gaz do swojej e-34 z 89r silnik m20 2.0 12v jaka instalacja by byla najlepsza do tego auta i jakie mniej wiecej ceny instalacji i gdzie na terenie dolnego slaska by mi to zrobili dobrze :)
-
Sonda lambda, silniczek krokowy a wahania wolnych obrotów!
Mialem ten problem z wiatrakiem i czasem sie pojawia ale o co chodzi to niewiem :worried:
-
Problem z szyba
Mam mechanizm i szybe ale do czego mi to jak wypada z tych prowadnic w slupkach ?
-
Problem z szyba
Siemka mam problem z szyba przednia od strony pasazera :duh: Mianowicie jak zamykam okno to szyba wyskakuje z tych prowadnic czy co tam jest i wychodzi ponad ramki dzwi :cry2: Jak to naprawic ?
-
Jak sciagnac dzwi ?
Siemka musze sciagnac przednie dzwi w mojej e34 :) Ale mam problem bo nie wiem jak odczepic ten ogranicznik ;(
-
kasowanie oilserwis
U mnie sie skasowalo dopiero jak dzwi zamknolem :)
-
Gra o bmw ?
e39 :P
- [E34]listwy po drzwi
-
[E30][E34][E32] Czyszczenie soczewek - krok po kroku
Wlasnie chcem wymyc u siebie lampy. Od dlugich sa czysciutkie jak nowki a od mijania i postojowek brudne ;/ Jakimi plynami i szmatka najlepiej wymyc soczewke i wklad ten co odbija swiatlo ,,lustrzanka,, pozdrawiam :)
-
[E34]listwy po drzwi
No ale ja nie wiem gdzie jest ASO kolomnie ;/
-
[E34]listwy po drzwi
No mi wlasnie jedna zgnila :P
-
[E34]listwy po drzwi
Mi taka jedna by sie przydala bo skorodowala :duh: Jak to sie fachowo nazywa ?
-
Jak będą się spisywały? Opony :D
Spal je :norty:
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
To jak z fotkami dasz je tu czmy moze na meila ??
-
BMW serii 5 E34 Sam naprawiam
Kto bedzie tak dobry i da skana ? :norty:
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
Ja chetnie :)
-
BMW serii 5 E34 Sam naprawiam
Tez czekam na elektroniczna :wink: