Treść opublikowana przez mexykan
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
Zapomnialem dopisac albo dopisalem i niewyswietlilo ? Mniejsza z tym. Jak jechalem po miescie auto mi przerywalo po czym jak wyjechalem z miasta to jechalo juz normalnie. Az zgaslo i niechcialo zapalic i teraz niechce zapalic tez :( Moze to byc spowodowane ze mam inspekcje nieskasowana i oil service ? auto z 89r
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
jak sprawdzic filtr ?i gdzie on jest
-
E34 M20 '89 silnik zgasł
Siemka wszystkim. Wziolem swoja beti na spacer :) moze 10 kilosow przejechalem i auto nagle zgaslo :| Stoje na drodze szukam szukam i wszystko wyglada na ok ;/ A dopiero co dzis ja wziolem od mechanika ktory wymienial mi uszczelke. Co to moze byc ze auto tak sie zachowalo i nadal niechce odpalic ;/ ?
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
no o e34
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
Szukalem na allegro ale nic :mad2:
-
dziwne dźwięki przy skrecie kierownicą...
No co :mrgreen: Nerwowy ostatnio sie zrobilem :norty:
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
Centrino a masz fotke jak to wyglada ?
-
oil service
A wiec zawiozlem auto do znajomego mechanika. Pierwsze co to pokrywka od zaworow byla krzywa ;/ Cieklo z niej a palant co zmienial uszczelke to stara zostawil i wwalil nowa :duh: Pokrywka poszla do planowania, zosaly wymienione gumy co sa w srodku kolo zaworow i uszczelka nowa. I co ? dalej cieklo i cieknie z rozrzadu :cry2: fure bede mial chyba w poniedzialek dopiero. Jak myslicie ile mi krzyknie za zrobienie tego ?? :cry2:
-
dziwne dźwięki przy skrecie kierownicą...
Pojechalem do kola co beti kupilem walnolem w pape i mi to wymienil. Teraz z beti cieknie z rozrzadu :mad2: ale zawiozlem do znajomego mechanika a kolesiowi co ja kupilem to skrece kark...
-
Olej do wspomagania
Zalalem ten olej bo mialem go a pozatem na discovery ogladam fani 4 kolek :twisted: Fajny serial polecam :norty:
-
Olej do wspomagania
Ja mam zalany ten olej do automatycznych skrzyn biegow. Jest koloru rozowawego i chodzi normalnie.
-
dziwne dźwięki przy skrecie kierownicą...
Ja za to mialem dzwiek pisku dziwnego :worried: Wymienili mi pasek od pampy wspomagania i chula jak nowe :norty:
-
Problem z radiem...
Już nie :mrgreen: Ściagam z warezow :cool2:
-
Problem z radiem...
O kurde a ja to usunolem :duh: Archiwum sie otwieralo z bledem. Podeslesz jeszcze raz ? :norty:
-
SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE
No wlasnie luklem, ze to niemiec pisze .... :duh: Jak by polak napisal to by bylo ok, czyli jednym slowek to bedzie syf :norty:
-
rozrusznik ?
Siemka mam problem odpalam beti hehla chwile i odpala tak jakby rozrusznik a moze nie ? Co to moze byc ja stawiam na rozrusznik i jak sprawdzic czy jest do d... , albo inna przyczyne hehlania o ile istnieje.... :|
-
SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE
m5 jest niezawodne :mrgreen: wie juz ktos kiedy sie pojawi w sklepach na 100% ?
-
jak to rozebrac ?
Rozebralem to i to jest swiatelko :duh:
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
No wlasnie otworzylem obudowe tam kolo kieticha i jest tam komputer jakis i trzy przekazniki (zadnej blaszki) a pomiedzy aku a kielichem nie ma zadjej puszki jedyne co tam jest to zlaczenie jakis kabli. A co do kanapy to ja mam tam chyba ze 4 bezpieczniki i ze 2 chyba przekazniki. Najlepiej to porobie fotki i tyle :mrgreen:
-
oil service
Własnie z mojego, cieknie tak jakby spod silnika. A jak sprawdzic olej w skrzyni ?, i czy jak wymienie olej to bedzie dalej pisac ten komunikat ?
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
:) To sa 3 miejsca z bezpiecznikami ? Ja wiem, ze sa pod maska po prawej patrzac z przodu, i pod tylnia kanapa. A to co ty mowisz gdzie jest dokladnie ? Ja mam aku po lewej patrzac z przodu maski i tam wyzej jest jakas plastykowa obudowa co mi wyglada na filtr :)
-
oil service
bema to 520 pojechalem zaraz do garazu sprawdzilem stan oleju i jest ok, stan plynu od wspomaganie ok a plyn od chlodnicy tez pozostawia plamy ala benzyna czy olej ??
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
a noi wycieraczki tez ;/
-
oil service
siemka wyskoczylo mi wlasnie takie cos odjechalem bo pada a tu plama zostala po oleju z czego to moze cieknac i co moglo pojsc ??
-
E34 M20 centralny, wycieraczki
szyby niechulaja tez a radio to nie wiem bo nie mam mozna to samemu zrobic ? dopiero co wydalem kase na auto i jestem splukany ;/