Skocz do zawartości

Radek_650

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radek_650

  1. można taką kierownicę zamontować bez problemu. Musi być tylko odpowiednio dopasowane tylne podłączenie. Wieloklin musi się zgadzać. A żeby się nie pomylić należy zwrócić uwagę na kolory guzików z tyłu. Do serii 6 pasują kierownica tylko od serii 5 i 6. Poduszka też musi mieć tą samą ilość ładunków. p.s. swoją drogą fajny prezent :cry2:
  2. niestety w tym modelu jest mało miejsca z tyłu. Możńa zamontować foteli na tylnej kanapie ale robi się mało miejsca z przodu. nie ma na toidealnego rozwiązania
  3. Radek_650 odpowiedział(a) na Radek_650 temat w Hardware
    heheh teraz to nie kupie :) dzięki za cenne informacje kiedyś też czytałem albo widziałem w tvn turbo fajny gadżet do BMW nie pamietam jak sie to nazywalo ale wygladało to jak tablet i mówiło co i jak naprawić w BMW - taki mobilny podręczny mechanik :D może słyszał ktoś coś o tym, czy ma to wejść do sprzedaży?
  4. Radek_650 opublikował(a) temat w Hardware
    Witam gorąco :) chciałbym zapytać czy ktoś jest zorienowany w nowym interfjsie do BMW o wdzięcznej nazwei NEXT jakie sa zalety takieg zestawu. chciałbym móc samemu diagnozować swoje auto a mój znajomy mechanik niedawno chwalił sie na fb swoim nowym cackiem. lubię dłubać w przy swoim autku i chciałbym dodawać sobie nowe dodatki i diagnozować poblemy. czekam na treściwe wywody :)
  5. polecam 2.8 jedna z najlepszych konstrukcji w BMW od lat.
  6. ALPINA to rarytas dla kogoś kto wie ocb MPOWER to coś do wstępnego wyszalenia się :D
  7. Radek_650 odpowiedział(a) na PawełK temat w F10, F11
    problem z tym silnikiem jest bardzo powszechny jest wiele wad tego motoru, jak wałek, wtryski, nieszczelność, moduł sterujący, itd... w usa jest tego na pęczki, auta z przebiegiem 50 tys km mogą być już po kilku naprawach silnka a także wymianach. kupując takie auto trzeba się liczyć z możliwymi usterkami ale jak ktoś chce mieć 408KM biturbo to coś za coś, potem jest tylko M5 które jest zapewne droższe w utrzymianu jednak aż dziw bierze że BMW zaliczył taką wtopę z silnikiem benzynowym, ostatnio coraz więcej tego. nie wydaje mi sie że było dużo przypadku w tym... niestety. gwarancje się skońćzą i potem te auta będą lecieć na łep skończyły się stare dobre wolnossące motorki :(
  8. to chyba M-pakiet?
  9. błąd z napędu DVD też można słuchac muzyki
  10. idziesz w dobrym kierunku :cool2:
  11. hehehe może trza wrócić do emu?
  12. Dla mnie osobiście ważniejsza jest wygoda potem wyglada a niestety pumka nie robi dobrze skrojonych bucików nie ma się co oszukiwać.
  13. wrzuć fotki tak by były widoczne w poście
  14. może to nie mk4?
  15. tzn jeździć przepisowo ;)
  16. dobry lekarz z diagnozą by się przydał :)
  17. Radek_650 odpowiedział(a) na BruceLee temat w E63, E64
    lift był w okolicy 03.2007 nawigacje CIC pojawiły się w okolicy 07.2009
  18. Lekarz, dobra diagnoza i lekarstwa z najwyższej półki :D
  19. odpowiednie przytrzymywanie guzika na licznku i można skasować kilka opcji
  20. Tego silnika wolnossącego lepiej nie modyfikować z uwagi na możliwe skutki uboczne. Zalecam jedynie drobne korekty filtrem, woltem powietrza, kanałem powietrza itp. Możliwy jest jeszcze intercooler ale wtedy konieczne jest wzmocnienie elementów mechaniki silnika

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.