Treść opublikowana przez Radek_650
-
E39 VIN WBADM51060GS04467 Droga ale czy dobra?
Radek_650 odpowiedział(a) na zaj3bistypuchacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpowodzenia :cool2: szerokości i przyczepności oby służyła jeszcze długo
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
inpą raczej nie można. upatruje usterki w wiązce kierownicy
-
E39 525i 2001r WBADT41000GY22168
Radek_650 odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałem pare aut ze Szwecji i przeważnie były zadbane To cóż że ze Szwecji ;)
-
e92 335d WBAWD71020P071629
Radek_650 odpowiedział(a) na nerfy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz 540i na 335d?
-
X5 nie dzialaja przyciski navi
to chyba nie wina softu sprawdź wiązke kierownicy
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
Radek_650 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsterowanie fotela też można przełożyć...
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
Radek_650 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wypowiadam się po to żeby błyszczeć. oglądałem już sporo aut w swoim życiu i nigdy nie kieruje się oceną tylko na podstawie wyglądu fotela. zwłaszcza jeśli zmęczony jest bardziej fotel pasażera niż kierowcy. być może handlarz zakupił fotele od anglika dla niepoznaki... nie wiem. wiem natomiast tyle aby nie oceniać auta na podstawie jednej a wielu zmiennych. dziękuję dobranoc.
-
Podatek PCC
Radek_650 odpowiedział(a) na Pat90 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne:cry2: obrzygałem monitor :D
-
E60 wymiana nawigacji na NBT
jest
-
Ile placicie za OC swoich 6'ek?
to jakoś mało w jakim mieście?
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
Radek_650 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażapprox = około. jest to przebieg szacowany, nie prezycyjny. auto ma ciut większy ;)
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
Radek_650 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.vindecoderz.com/EN/check-lookup/WBAFA710X0LU83006
-
BMW X6 E71 VIN: WBAFH01040L859900
Radek_650 odpowiedział(a) na Krzychu530 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwyposażenie idealne do tego biały kolor i jasne wnętrze do ASO na sprawdzenie i wsio
-
BMW E53, doinwestowane WBAFA710X0LU83006
Radek_650 odpowiedział(a) na sierocki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa również na fotkach nie widzę, że auto jest zużyte. Po pierwsze nie wydaje mi się aby oczywistym było to, że auto ma większy przebieg niż deklaruje sprzedawca. Po drugie zdjęcie, zdjęciem, ale na żywo wszystko może wygladać inaczej. Dobry aparat zamaskuje pewne niedociągnięcia, a kiepski aparat może pogorszyć stan fotela. Po trzecie niestosowanym jest ocenianie przebiegu po stanie fotela. Jak dla mnie nie ma to ŻADNEGO wpływu na przebieg. Są fotele po 400 tys km przebiegu, które wyglądają dobrze a są fotele po 150 tys km przbiegu, które mogę mieć większe przetarcia, pęknięcia skóry itp... Za stan fotela może odpowaidać m.in.: - jakość skóry - w różnych przedziałach produkcji były różne rodzaje skóry - wysokość auta i fotela, do X5 wchodzimy inaczej niż do Z4 - waga właściciela - odzież właściciela (dresy niszczą znacznie mniej niż jeansy :norty: ) - częstość wchodzenia do auta w ciągu dnia - atak promieni słonecznych (a więc garażowanie bądź pod chnurką) - regularna pielęgnacja skóry bądź jej brak - kolor skóry ... itd i itp wymieniać można dużo. Reasumując przebieg auta należy oceniać wedle kilku składowych elementów auta a nie tylko fotela!
-
Ciekawy blog o BMW
Polecam fajnie zrobiony blog o tematyce BMW. Dużo użytecznych i technicznych informacji, fajne zdjęcia i filmy. https://web.facebook.com/BimmerBlogPL/
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
samemu można zrobić :norty:
-
E60 i nawigacja NBT
wprowadza dużo młodości ale efekty chyba nieadekwatne do ceny...
-
icom a2 prosba o porade w zakupie
gdzie można kupić ori zestaw icom?
-
E60 Stuki w przekładni kierowniczej - zrób to sam
dokładnie! z chęćią obejrze fotorelacje fotki wrzuć na serwer prywany lub na taki w którym nie kasują zdjeć po czasie.
-
BMW E90 naviPremium Android resetuje się
dokładnie tak jak napisał przedmówca. Zapytania o asortyment nie OEM BMW tylku u sprzedawcy. nie wydaje mi sie żeby ktoś mógł tutaj ci pomóc.
-
428i Gran Coupe - config help
weekend już nadszedł - ładuj fotki :)
-
BMW 640d 2012 rok a launch control
640d to raczej nie auto do ścigania. poza tym wiele czynników wpływa na dobry start.
-
Zacinajacy się komputer e90
co masz na myśli pisząc komputer?
-
E39 doprowadzenie audio do porządku
fabryka to fabryka :cool2:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2012!
ASO posiada :cool2: :search: