Treść opublikowana przez temsky740
-
[e63] 4.8i dziwne odczyty INPA - sondy lambda
Myśl jedna - wyrzucone pieniądze na części na próżno. Dalej wyrzuć Inpa i plug-program DIS (ISTA) i zrób test-blok po błądu ubogiej mieszanki paliwowo-powietrznej. A jeszcze lepiej znajdź generator dymu i dowiesz się gdzie masz zasysanie powietrza P.S. I co cię dziwi w inpa ?
-
f11 nawi z dyskiem jak odtwarzac filmy
XVID VCD P.S. Tylko dla NBT
-
Dziwne zachowanie elektryki w BMW x3
Może warto zwrócić uwagę kontaktowej w grupie zamku
-
pomoc w odczytaniu błędów ISTA
jaki vin samochodu ?
-
E46 M43 pomoc w odczytaniu błędów sondy lambda
Dlaczego od razu zmienić ? Może banalne problem w zwarcie w okablowaniu. Najpierw diagnostyka, a potem podejmowanie decyzji. Z takim podejściem można pół maszyny części zmienić.
-
E46 M43 pomoc w odczytaniu błędów sondy lambda
Dziwne zajmować się tym, co do problemu nie ma nic wspólnego . Jak chcesz mieć normalną pracę silnika, gdy sygnał z sondy lambda nie ma
-
[F01/02] ZAKUP - porady, opinie, porównania.
Szukaj diesel N57 , na benzynę nie patrz
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
można i bez 2TB - inną drogą iść, że tak powiem :mrgreen:
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
u sportowej skrzyni inny kod :lol: :lol: :lol: :lol: lopatki pozostają lopatkami ))))))))))))))))
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Jeżeli mam : - oznaczenie pod obrotomierzem S... ( po przełączeniu lewarka skrzyni w lewo ) , - łopatki przy kierownicy , - wskaźniki mocy i momentu na wyświetlaczu navi ( oczywiście jak sobie to skonfiguruje ) ... to mam tą skrzynie sportową czy nie ??? :mrgreen: W rozszyfrowaniu VIN wszystko jest napisane :mrgreen:
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Ja mam u siebie regulowane zawieszenie i po przełączeniu na sport i sport + zawieszenie się usztywnia. Tak samo z kierownicą. Może masz poprzestawianą konfigurację trybu sport? Natomiast po wybraniu trybu comfort + zawieszenie staje się mięciutkie jak w starym mercedesie. No może trochę przesadzam, ale zdecydowanie czuć, że jest bardziej "miękkie". Wszystko zgadza się z opisem. Sportowa skrzynia biegów wygląda tak na liczniky tryb S1... + sportowe wskaźniki http://i.piccy.info/i9/3dc429ef229e95daa85e85b0f75a86ff/1456846987/73884/990964/IMG_20160227_121944_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-03-01-15-43/i9-9482788/800x450-r/i.gif http://i.piccy.info/i9/4767c66cb6a763f94919bc06b451ba13/1456847068/74287/990964/IMG_20160227_120759_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-03-01-15-44/i9-9482795/800x450-r/i.gif
-
Proszę o Pomoc w diagnozie M54 problemy "CHŁODZENIE"
Ci inpa napisał czarno na białym jakie problemy w pracy auto, co chcesz, aby ci jeszcze wytłumaczyć ? Termostat pod wymianę, do wentylatora trzeba patrzeć co tam i jak Właśnie chodzi mi o to żeby jak najmniej wymieniać, nie sztuką sprawne części wymieniać ;) nie znam się tak dobrze jak koledzy z forum dlatego pytam ;) bo to nie kosztuje. Dla kogoś to czarno na białym dla mnie nie koniecznie. Wentylator na krótko jak odpali to znaczy, że mam moduł uwalony ? A z termostatem to pewne ? Termostat 100% - w nim elektryczny element umiera. No a wentylator do elektryka daj - może uratuje go jeszcze.
-
[E90] Wyłączenie gongu niskiej temperatury lub ściszenie go?
Takie nazwy wynalazłem po internecie :) Dzięki za sugestię z update KOMBI, rozważę bo nie wiem czy mam odwagę zrobić to samemu :) i z drugiego tematu w dziale E90: W całym aucie szukałem ACC, nie znalazłem niczego konkretnego z tym gongiem. CC_TEMPERATURWARNUNG - check control notification for temperature warning no tak z tym parametrem tam jeszcze jest kilka, być może są one w połączeniu kodowane
-
[E90] Wyłączenie gongu niskiej temperatury lub ściszenie go?
A skąd wiesz, że właśnie taki tytuł powinien być u wymaganych parametrów ? Ja osobiście co do temperatury znalazł inną nazwę ))))) nawet w najniższym indeksie.
-
[E90] Wyłączenie gongu niskiej temperatury lub ściszenie go?
No to spróbuj zaktualizować kombi
-
[E90] Wyłączenie gongu niskiej temperatury lub ściszenie go?
А dokładnie szukałeś ?
-
F10 kodowanie nbt po dopoazeniu.
Edycja FA - dodaj "609" i "6NK" , nie zapomnij usunąć "6NH" (jeśli istnieje). Zapisuj, aktywuj FA i zakodować HU_NBT i KOMBI .
-
Proszę o Pomoc w diagnozie M54 problemy "CHŁODZENIE"
Ci inpa napisał czarno na białym jakie problemy w pracy auto, co chcesz, aby ci jeszcze wytłumaczyć ? Termostat pod wymianę, do wentylatora trzeba patrzeć co tam i jak
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Ma tylko tyle, że pozwala odpalić skrzynie w launch control mode. i do Launch Control nie ma nic wspólnego
-
Różnice między skrzynią auomatyczną i automatyczną sportową
Ja właśnie czytam temat i nie rozumiem - przy czym tu w ogóle tryb sport+ do sportowej skrzyni biegów. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Mówię tryb sport+ nie ma nic do sportowej skrzyni biegów.
-
D-CAN.exe adapter not connected
Łatwiej małpę nauczyć się mówić, niż zalać zdjęcia na tym forum. Ja oczywiście przepraszam, ale czy nie można zrobić przycisk "dołącz zdjęcia, pobrać" ? http://i.piccy.info/i9/367f846cebc4fe544e8442b74305d611/1456144155/75496/990964/IMG_20160222_131840_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-02-22-12-29/i9-9443431/800x450-r/i.gif Myślę, że jakość lepsza będzie od tego, który z białą kartką w środku. Prawda ? ))))) Mój biedaczek już pięć lat pracuje i nie ma zużycia ))))))))))
-
[F01/02] ZAKUP - porady, opinie, porównania.
2009 - szczególną uwagę skrzyni biegów w F01. Potem wszystko inne - silnik, elektryka, i tak dalej
-
f11 nawi z dyskiem jak odtwarzac filmy
Pytanie wideo z usb jest rozwiązany poprzez kodowanie, jeśli system NBT
-
D-CAN.exe adapter not connected
:cool2:
-
D-CAN.exe adapter not connected
Zakup takiego skanera - zawsze loteria. To najgorsza jakość , która tylko może być. Skąpy płaci dwa razy. Radzę ci kupić normalny Dcan (foto) i wszystkie problemy zostaną rozwiązane. http://i.piccy.info/i9/dc6a127dcd9dc3c995dfdff2eb7c8dcd/1455103191/35046/990964/dcan_500x500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-02-10-11-19/i9-9389000/135x263-r/i.gif