Treść opublikowana przez qawa
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
propos wyjaśnienia .Ostatnio jeżdziłem audi a4 i moje zachowania były w pełni kontrolowane a teraz ucze sie jeżdzić od nowa.Może to kwestkia czasu
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
jeżdziłem zawsze samochodami z napędem na przód i w brew pozorom zauważyłem ze jest to ogomna różnica przy dynamicznej jeżdzie pojazdy się całkiem inaczej zchowują . Dajcie mi jakieś wskazówki na co zwrocić uwage by nie wylądować w rowie. Co do zimy to tragedia mimo dobrych opon i systemów trakcji.
-
Tablice celne jak długo można jeżdzić?
qawa odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnedzięki ja słyszałem o dwoch takich przypadkach i dwoch roznych potraktowań przez policje jeden ukarał a inny nie
-
Tablice celne jak długo można jeżdzić?
witam mam pytanko/ termimin na tablicach celnych już minął ,ale mam polski przegląd i wykupione na ten samochód OC .Czy policja może mnie ukarać ?
-
Gdzie ubezpieczacie.......?
qawa odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnewitam Poświęciłem trochę czasu i rozmawiałem dużo z różnymi ubezpieczalniami i jeśli chodzi o OC między natańszą składką link4,(bmw2500TDS Warszawa max zniżek) =640zl, a jedna z najdroższych PZU 690 zł czyli jak widać różnica jest mała. Jeśli chodzi o AC sprawa jest bardziej zawiła ,towarzystwa mają tyle kruczków i jeśli się nie pytasz dociekliwie to żaden ubezpieczający nic ci nie powie o ciemnych stronach swojej firmy. Odpowiedż jest prosta jeśli mówimy o AC,im więcej zapłacisz tym możesz liczyć na większe odszkodowanie.Po wnikliwej ocenie wybrać radze takie firmy:Warta,PZU ewentualnie samopomoc , inni chcą mniej ale jeszcze mniej otrzymasz. Ja wybrałem PZU .
-
gdzie w Warszawie -chip 325 tds ?
Witam Myśle o założeniu chipa do mojego 325 tds-a Doradżcie gdzie w Warszawie lub okolicy zrobią mi to dobrze ?
-
coś mi buczy po wyłączeniu silnika w -nagrzewnicy?
Witam w jakim celu zaciąga powietrze z wnętrza samochodu?
-
Gdzie ubezpieczacie.......?
Witam Gdzie ubezpieczacie swoje auta ? Czy warto brać pakiet AC OC NW ? Jeśli tak to jaką firmę polecacie by było w miare tanio i solidnie
-
coś mi buczy po wyłączeniu silnika w -nagrzewnicy?
A jak buczy czasami 15 min?
-
coś mi buczy po wyłączeniu silnika w -nagrzewnicy?
witam Jak wyłącze silnik to dochodzą mnie jakieś dziwne odgłosy buczenia Coto może być? help
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
Witam wczoraj pojechałem na ul. Kwatery Głównej ,okazało sie ,ze od 02-02007 clenie pojazdów przenieśli na ul. Utrata 4. pojechałem i odziwo byłem pierwszy do złożenia dokumentów , przy odbiorze były może 3 osoby. Poszło sprawnie jutro mam do odebrania papiery. __________________________ Pozdrawiam
-
Jak kupować BMW podaję kilka porad !!!
Witam Czytam te wasze wypowiedzi na temat bmw i mam czasami niesmak bo wypowiadają się ludzie którzy kupują "comdomy" za 1000 euro i oczekują od samochodu cudów ,a takich nie ma . inni zaś mają zwykłe objawy eksploatacyjne- Po co więc tyle goryczy przy tych autach. Trzeba wziąć pod uwage A teraz z innej beczki .Powiedzcie ile marek samochodów można tak licznie podziwiać przy tak dużym starzu. Nasuwa mi się myśl ,że jednak te samochody są dobre i mają dusze. ---------------------------------- Pozdrawiam
-
Chyba troche dużo pali
cześć Jeżdziłem takim modelem 3 lata i miałem takie samo spalanie jeśli chodzi o zimę , latem spadało do 10 , 9,5 Myśle ,ze takie są realja jeśli jeżdzisz po mieście ------------ Pozdrawiam
-
sprowadziłem i co z olejem czy dalej 0w-40?
cześć mam silnik 325 tds, w Nimczech gość jeżdził na oleju "brak opisu firmy", ale o właściwościach 0W-40. Auto ma przejechane 128 000 i jest z 1999r Mam pytanie,czy zmienić olej o tych samych parametrach ?,czy może zastosować 5W-40 castrola? ------------------------------- Pozdrawiam
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
Witam i dziękuje za wszystkie rady. Badania i tłumaczenie już mam . Ja dę jutro na cło .Z tego co wiem to jade na ul.Kwatery Głównej 46 Jaki to urząd ,czy sie czepiają i czy jest dużo ludzi nie wiem? ---------------------- POZDRAWIAM
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
Dzięki z tłumaczką już się umówiłem jakieś 110 zl na jutro mam jeszcze jedno pytanko : mam pęknietą tylną lampe z tyłu czy na przeglądzie mogą się przyczepić?
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
MIREK 374 Mozesz mi napisać gdzie tłumacza dokumenty niemieckie na żoliborzu? I jeszcze jedno - rozumie ze musze najpierw zrobic przegląd ,a dopiero póżniej do urzędo celnego? ------------------ pozdrawiam[/b]
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
Panowie śliczne dzięki juz mnie wprowadziliście w temat i wiem jaką mam obrać marszrute z tym załatwianiem dokumentów .Jestem z Pragi pd w razie problemów pozwole sobie o zasiegnięcie porady POZDRAWIAM
-
wczoraj sprowadziłem i co dalej
właśnie wczoraj sprowadziłem e36 1999r -325tds musze go zarejstrowac jestem z warszawy i jaka musze zachowac kolejnosc w załatwianiu wszystkich formalnosci gdzie tłumaczyc najtaniej i jaki urząd celny Prosze zorientowanych o pomoc