Treść opublikowana przez qawa
-
325 tds jakie zimówki najlepsze i jaki rozmiar ?
czy mogę zastosować 195/65/15. jeśli nie to jaki rozmiar najlepszy i jaka firma .oczywiście w rozsądnej cenie.
-
jakie są przyczyny niedziałąjącego ASC i ABS
podpowiedzcie jakie mam wykonać próby by te systemy zadziałały. troche czytałem na forum ,ale każdy ma inne spostrzeżenia
-
kontrolka ABS i ASC gaśnie jak zaciągam ręczny
jakie są jeszcze powody niedziałającego asc i abs?
-
kontrolka ABS i ASC gaśnie jak zaciągam ręczny
Witam zaobserwowałem dziwne zjawisko.Palą mi się kontrolki abs i asc. Sprawdzali mi na kompie i wyszło ,ze prawy tył czujnik. Zmieniłem i bez zmian ,sprawdziłem stary- oporność w normie. teraz zauważyłem ,ze jak pozaciągam kilkakrotnie ręczny i odpale samochód ,to kontrolki gasną i po jakimś czasie ponownie się zapalą. Podpowiedzcie mi czy widzicie w tym jakąś zależność , bo ja nic z tego nie rozumię.
-
co może piszczeć przy uruchamianiu ?
podczas uruchamiania słychać piszczenie ;pewnie jakiegoś paska , ale mam problem ze zlokalizowaniem .Cóż to może byc ?i jakie mogą być tego skutki?
-
czy ktoś posiada chipa w 325 tds?
szkoda ze nikt nie ma takiego tuningu w 325 tds
-
czy ktoś posiada chipa w 325 tds?
dzięki ale chyba jestem ślepy nie mogę znalezc może jakiś link podrzucisz
-
czy ktoś posiada chipa w 325 tds?
Jakie są zmiany po takim tuningu ? czy są różnice w spalaniu i pracy silnika?czy warto to robić?
-
czy mogę sprzedać bez opłaconego cła?
qawa odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnechcę dodać ,ze ja posiadam rachunek zakupu na siebie oryginał byłsamochód kupiony od firmy czy przepisać umowe .
-
czy mogę sprzedać bez opłaconego cła?
qawa odpowiedział(a) na qawa temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemam rozumieć ze facet kupujacy ode mnie auto bedzie miał problemy z załatwieniem tych formalności jak w brifie są moje dane,a on posiada umowe kupna sprzedaży? Moze napisać umowe na przyprowadzenie auta
-
czy mogę sprzedać bez opłaconego cła?
Sprowadziłem auto na siebie (niemcy wystawiony brif na moje dane) czy moge sprzedać auto na umowe , czy muszę najpierw zapłacić cło?
-
cena... e36...
w sumie pieniądze żadne a wszystko super ,ciekawe gdzie jest ukryta tajemnica tego auta. wydaje mi się że takie auto powinno nie czekać na klienta nawet minuty pojade ją obejże
-
OIL INSPECTION po 7.000 km
olej traci najwięcej właściwości przy rozgrzewaniu się i stygnięciu ,dlatego największy wływ mają częste rozruchy pojazdu i tak jest to wyliczane .
-
gdzie w Warszawie -chip 325 tds ?
własnie szukam na allegro ale co ciekawe jak dzwonie do gosci i zadaje pytania to widze ze wszystko swietnie pasuje ,,byle sprzedac,,
-
tds co oznacza s
i już jest wszystko jasne dzięki
-
tds co oznacza s
to i ja wiem ,ale może coś w budowie silnika TD a TDS tylko różnica koni ? A może jakieś inne rozwiązania występują?
-
tds co oznacza s
może to dziwne ale nie wiem co oznacza litera S w TDSie
-
Kontrolka paliwa tz rezerwa,zyd,ksiegowy itp
rzadko do tego dopuszczam ,ale jeśli już to w połowie czerwonego
-
Ile pali twoja bemka
mój 325 tds 1999 r. miasto- 7,5-9 zima cykl mięszany 7,5 trasa mieszane predkości 6,3
-
E36 325TDS warto czy nie
Witam Miałem te same chęci co ty -kupić dobrego tds. Szukałem 5 miesięcy (intensywnie) czyli ogłoszenia,giełdy, internet i wyjazdy za granice.Byłem 3 razy Niemcy,Holandia,Belgia ,aż w końcu znalazłem (Niemcy) rocznik 1999 super tyle ze touring. Dam ci rade jak znajdziesz takie auto w niskiej cenie to się nie fatyguj nikt nie robi prezentów nawet za granicą. Autko jest super i warto się poświęcić by mieć potem satysfakcje i radość ,a nie rozczarowanie. Powodzenia.
-
gdzie w Warszawie -chip 325 tds ?
Może coś więcej mi napiszecie na ten temat? Jaki przyrost mocy ? Ile może kosztować ? I gdzie?
-
[OPINIE] kolory BMW
mogę się wypowiedzieć co do szarego.W bmw jest chyba 6 odcieni więc ciężko tak ujednolicać kolor gdyż w każdym odcieniu ma swój urok. Najważniejsze to myjmy często swoje auta i dbajmy o nie żeby na ulicach się wyróżniały.A kolor to każdego indywidualne spojżenie.
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
wreszcie coś zrozumiałem jeśli tył mnie wyprzedza umiejętnie kątrować i nie puszczać całkowicie gazu tylko spokojnie dozowac musze troche potrenowac. Jeśli wiecie gdzie w W-wie sa takie kluby to podajcie.
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
wspomne jeszcze ,ze lubie dynmiczną jazde i ekstremalne zachowania.
-
napęd na tył -jakieś rady jak sie zachowuje auto?
dzięki za zrozumienie pytania.Nie jestem laikiem jeżdze samochodami 14 lat i to jest moj 8 my samochód ,a pierwszy z napedem na tył i faktycznie widze szaloną różnice .Dlatego też zbieram wszystkie cenne uwagi doświadczonych kierowców.