Skocz do zawartości

Darek80s

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Darek80s

  1. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    No ale tych to już chyba nikt nie skrytykuje http://moto.allegro.pl/item249031275_lampy_tylne_nowe_bmw_e36_sedan_led_black_diody_.html
  2. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    nie no tysiaka to by mi było szkoda to już wole zostac przy swoich oryginalnych :D wyglądają jak nowe tylko te pomaranczowe kierunki mnie troszke rażą :(
  3. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    te są sliczne :D szukałem jeszcze przyciemnanych ale nie moge znalezc. A za oryginalne ile bym musiał zabulić?
  4. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    Albo o tych http://moto.allegro.pl/item247459706_lampy_clear_bmwe_36_koniecznie_zobacz_inne_aukcje.html
  5. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    A co sądzicie o tych http://moto.allegro.pl/item244709347_nowe_lampy_bmw_e_36_sedan_clear_red_white_promocja.html
  6. Darek80s opublikował(a) temat w E36
    Witam. Tak jak w temacie , chciał bym sie was poradzic jakie lampy założyć do sedana? Po głowie mi chodzą biało-czerwone. Czy mogli byscie mi polecic jakieś konkretne lampy? Konkretne w sensie , zebym nie musiał niczego przerabiać i zeby nie było problemu ze spasowaniem. Moja Beti nie była walona więc chciałbym zeby pasowały jak oryginały Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam...
  7. Darek80s odpowiedział(a) na djfazee temat w E36
    Podłanczam sie do pytania, ile zapłaciłeś za oryginał? i gdzie kupiłeś? bo ja kupiłem za 20 zł i nie pasuje nie jest od środka wypukły jak oryginał i odstaje z dwóch stron :(
  8. Darek80s odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    Tak jak kolega Bieniu napisał tylko przy zakupie zwróć uwage na te dwie kropeczki przy podstawie zarówki. Powinny być dokładnie po środku, ja na to nie zwróciłem uwagi i te co kupiłem niepasowały. pieniądz nie wielki ale po co masz 2 razy do sklepu ganiać :D pozdrawiam...
  9. jesli chodzi o cene to w Elblągu biorą 50zł za szybe plus ok drugie tyle za materiał jutro też przyciemniam to napisze ile mnie skasowali. w tylnych drzwiach są 2 szyby, duza i mały trojkat. nie wiem jak w warszawie ale w u nas liczą to jako jedną. a np w astrze podobnych rozmiarów trójkątną szybe tyle ze juz nie na dzwiach a na błotniku trzeba zapłacic osobno :D Pozdrawiam...
  10. Dzięki koledzy, od razu sie lepiej poczułem wiedząc ze nie tylko u mnie tak stuka :D a klima raczej nie ma tu nic do rzeczy skoro ten sam problem jest bez i z :) . Pozdrawiam...
  11. Dokładnie tak jak kolega napisał. ja również zmieniłem pomarańczowe na lekko dymione białe i jak dla mnie jest idealnie :D koszt w elblagu to 30 zł za sztuke. niby podróby a pasuja rewelacyjnie, żadnych szpar czy niedociągniec.Ale wybór nalezy do Ciebie. pozdrawiam...
  12. A więc tak, przekręciłem zapłon. Cisza. Odpaliłem silnik, cisza. Po ok 2 minutach pracy silnika zaczeło stukać z okolicy nagrzewnicy, co 5 sekund. Zgasiłem silnik, włączyłem zapłon, stukało jeszcze przez jakąs minute i przestało. Coś mi sie wydaje ze to stuka dopiero jak sie silnik nagrzeje.
  13. nie klimy nie mam, właśnie tak teraz sie zastanawiam czy na samym zapłonie też tak stuka. Ide sprawdzic, zaraz napisze
  14. Darek80s odpowiedział(a) na Tomek_E36 temat w E36
    witam , właśnie przed chwila napisałem na ten temat post a widze ze Ty masz ten sam problem :D Czy słyszysz te stukniecie z okolicy nagrzewnicy? gdzieś z wnętrza deski rozdzielczej?
  15. Witam , tak jak w temacie , może to błahostka ale dość wnerwiająca :? Przy odpalonym silniku slychac dziwne stukanie w dokładnie pięcio sekundowych odstepach, takie pojedyncze stukniecie wydobywajace sie gdzies jakby z deski rozdzielczej. Nie mam pojęcia co to może być, moze to z silnika tylko mam takie wrazenie ze z deski, a może z nagrzewnicy??? Czy w waszych beemkach też tak stuka?
  16. A nie zastanawia was przebieg? 11000 pewnie sie pomylił i miało być110000 ale to i tak za mało na ten rocznik :lol:
  17. Darek80s odpowiedział(a) na tomect temat w E36
    polecaqm Lemfordera, dosyc drogi bo 70zł za sztuke ale i tak połowe taniej niż w serwisie, ja zrobiłem już 8 tys i jest git :wink:
  18. Darek80s odpowiedział(a) na rb1981 temat w E46
    Również polecam paste Farecla tylko wydaje mi sie ze jest oznaczona G3 nie 3m. Nie nie wydaje mi sie , jestem pewien. Mam taką w domu i urzywalismy tylko takiej w warsztacie blacharsko-lakierniczym. jest najlepsza. Oczywiscie jesli rysy które chcesz usuwac nie są do podkładu, na tak głębokie rysy to tylko lakiernik bo kredki nie polecam. Pozdrawiam...
  19. no i ten wężyk od spryskiwaczy też nie idzie jak należy i raczej oryginalny nie jest. Tak jak kolega pisał brak wygłuszenia i naklejka na kielichu też chyba powinna być, czy sie myle? Według mnie to jakis kombinowany ten 3
  20. a jeszcze odnosnie wskaznika temperatury czy ktoś wie co jest nie tak? Czy u was tez tak gwałtownie wskazówka wzrasta do połowy a po jakimś czasie dosyć szybko opada na sam dół?
  21. Dzięki wielkie, jutro mam wolne to sprawdze i kolektor i poduchy Pozdrawiam....
  22. Nie to jest podobny dzięk do dzwieku wentylatora ale na 100% to nie on. najgołosniej jest przy ruszaniu np. spod swiateł jedynka , dwójka. Silnik 1.8 wydaje dzwiek przy ruszaniu jak jakąs terenówka z potęznym silnikiem :( Wbrew pozorom to mnie nie cieszy...
  23. Pokaż zdjęcia , moze to bedzie jakąś przestroga dla kierowców z ciężką prawa nogą i kórym sie wydaje ze są świetnymi kierowcami. Każdego z nas może to spotkać. Strzeżcie sie BMW-maniacy...
  24. Witam, niedawno zauważyłem że chyba szwankuje mi wskaznik temperatury, jeszcze nie zauważyłem żeby temperatura rosła stopniowo albo pokazuje zimny, albo staje dokładnie na połowie. Mniej wiecej w tym samym czasie zauważyłem ze jak silnik już jest rozgrzany to zaczyna chuczec jak bym miał z 5 litrów pod maska i co dziwne ten dzwięk wydobywa sie gdzies poniżej swiec. nie umiem tego dzwięku okreslić ale brzmi to jak huczenie wentylatora ale jest kilka razy głosniejszy, jakby turbina jakaś , a ja mam zwykły 1.8 m40 Pytałem mechanika ale on mówi ze jest ok a wiem ze tak nie było wczesniej Czy podpięcie pod komputer by wykazało co to może byc bo garazowy mechanik mówi że nie, może ktoś z was miał już taki probłem. Dzięki za wszelkie sugestie Pozdrawiam...
  25. Darek80s odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    No szkoda bo ja mam lewą z kropelkami a prawą czysta :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.