Treść opublikowana przez grabarz11
-
[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora
W czasie jazdy chyba też jest ale głowy nie daje. U mnie jest tak ze na zgaszonym silniku jak ruszyłem czujnikiem chodziły płynnie pod odpaleniu takimi skokami ale z tego co czytałem tak ma właśnie być. Możesz sprawdzić mówię dużo czasu nie zajmuje a przynajmniej będziesz wiedział co i jak.
-
[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora
Ja właśnie żałuję, że z automatu nie wymieniłem odblysnika teraz znowu rozkładanie lampy mnie czeka także polecam Ci dać troszkę więcej kasy ale zrobić już wszystko za jednym strzałem. A przy okazji sprawdź sobie czy czujnik poziomowania na bank działa. U mnie niby lampy się poziomowaly ale czujnik na przedniej osi był zatarty. Są dwie opcje albo ściągasz koło prawe i masz dojście do czujnika albo włączasz światła podnosisz maskę i naciskasz na nadkole mój po wymianie czujnika łapał i było widać ruch lampy
-
[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora
Złap za mocowanie ksenonu z tyłu lampy i próbuj poruszać we wszystkie strony jeśli latają to są do wymiany. Ja wymieniłem ustawiłem światła i okazuje się że dalej nie świecą jak powinny. Kupuje teraz odblysnik i nowe zarniki to już powinno poprawić oświetlenie już ostatecznie.
-
INPA
Już wszystko działa jedynym problemem jest kabel, który łączy się tylko z silnikiem i skrzynia biegów ale już wymiana dogadanaia ze sprzedawca na inny. Na kablu marki VIACEN łączy się ze wszystkimi modułami :)
-
INPA
Super Din76 działa wszystko jak należy jutro podłącze pod auto i zobaczymy czy będzie działać wszystko :cool2:
-
INPA
Witam wszystkich, Kupiłem kabel K+DCAN zainstalowałem BMW TOOLS 2.12 a następnie inpe 5.02, która niby jest kompatybilna z WIN 7 64 BIT (przynajmniej według tego co dał sprzedawca) ale jak wchodzę w OBDSetup.exe widnieje coś takiego http://naforum.zapodaj.net/thumbs/14c9b5aa60cb.jpg i zastanawia mnie to WARNING w pozycjiVALUE START pomoże ktoś to ogarnąć o co chodzi? nie podłączałem jeszcze tego pod samochód ze względu na ten błąd... konfigurowałem wszystko według wytycznych jakie miałem zawarte w pliku i niestety ciągle ten sam błąd... jak wejdę w INPA to niby wszystko jest wybór modelu itp ale denerwuje mnie ten warning...z góry dzięki za wszelki informacje. Aha jak wejdę w INPA w info w pozycji INI PATh, ECU PATH oraz INTERFACE mam same znaki zapytania "?"
-
wentylator e39 530 D 2002
Dobra doszedłem sam do tego, że mam wiatrak na 4 piny i mam na nim 2 rezystory wie ktoś gdzie mogę dostać te rezystory?
-
wentylator e39 530 D 2002
Trochę sie naczytałem na ten temat odnośnie tych wentylatorów i szczerze mówiąc troszkę zdurnialem...z tego co czytam w moim bmw powinien być już wentylator na 3 piny. U mnie jest na 4...auto z lutego 2002 roku. Cała instalacja wygląda na nie ruszana z lewej strony chłodnicy (stojąc przed maska wychodzą także 4 kable) wg katalogu i VIN mam taki wentylator http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=DP81-EUR-02-2002-E39-BMW-530d&diagId=64_0687 czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy ten wentylator z linku, który podałem jest na 4 piny? Wentylator w ogóle się nie włącza nie reaguje na włączenie klimy klimy...
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
Ja postanowiłem rozkleić lampy trochę się przed tym broniłem ale jednak wolę w ten sposób przy okazji wyczyścić sobie całe wnętrze lampy i soczewkę a jeśli odblysk będzie nie ciekawy to może i nim się zajmę :wink: zajmę się tym w chyba w następną sobotę w tygodniu kupie jeszcze ten klej o którym wspomniał kolega kilka postów wyżej :cool2:
-
E39 528i spryskiwacze przedniej szyby zaniemogły na chwilę
Ło kur...zapiał...kurde trzeba będzie chyba jednak usiąść przy piwku i coś pomyśleć i grzebać...A jak nie to może jakaś używka :wink: dzięki za odpowiedzi Panowie :cool2:
-
E39 528i spryskiwacze przedniej szyby zaniemogły na chwilę
Chodzi mi o przewód numer 2 do spryskiwaczy od strony kierowcy do instalacji z intensywnym spryskiem do gniazdka, które ustawione jest równolegle do silnika (nie do tego pod kątem) niestety gumowy nie wchodzi w rachubę pękł tak kijowo że nie dam rady dać żadnej szybko złączki z ani opaski...
-
E39 528i spryskiwacze przedniej szyby zaniemogły na chwilę
A wiecie gdzie można dostać przewody do spryskiwaczy? Kupiłem dzisiaj silniczek do spryskiwaczy i cieszyłem się nimi całe 5 minut...puki nie pękł przewód z powodu ciśnienia...jak za niego złapałem skruszyl mi się w rękach...
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
No dobry bajer w sumie koszt nie duży warto spróbować :)
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
ok to tak zrobię mam nadzieję, że nie będzie później problemu z parowaniem lamp;)
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
Witam, odgrzeje troszkę kotleta mam lampy po lifcie z lutego 02 i mam jeszcze ten plastyczny klej przy obecnych temperaturach po godzinnej jeździe próbowałem ruszyć "szkłem" i powoli odchodzi mi klosz lecz pytanie moje jest następujące. Czy po rozklejaniu tych lamp można złożyć na starym kleju? Czy lepiej wyczyścić wszystko i dać np silikon wysoko temperatorowy? Mam zamiar wymienić regulatory bo lampa lata jak zająć po między to raz, a dwa xenon świeci na 2 metry przed maskę...dzięki z góry za odpowiedzi
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
uff...przeszedłem cały ten temat kilka dni mi to zajęło ale...i tak praktycznie żadnego działającego linku z softem do MK 3, który pozwoli mi spolszczyć moją nawigacje nie znalazłem... obecnie mam takie o to MENU główne w swojej nawi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/990610d336fba30c.html (sorry za linka ale niestety opcja IMG nie działa z hostu na fotosiku) i mam do was pytanie czy kiedykolwiek było coś w tym grzebane z softami? a pytanie drugie to czy jest jakiś aktywny link do pobrania w celu spolszczenia menu nawigacji wraz z lekotrem? z tego co czytałem, to nie które pliki, które są na np chomikuj potrafią nabroić. Z góry dzięki za odpowiedzi;)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam, od dawna przeglądam forum i w końcu się zebrałem żeby się zarejestrować. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!