Treść opublikowana przez cool_wicia
-
wspomaganie kierownicy
ok dzieki za rade zobacze co da sie u mnie teraz zrobic.
-
wspomaganie kierownicy
kolego KrzystofS mamy podobne modele aut ja tez mam 225,50,16 i sie nie kreci paluszkiem wiec moze mam plyn do wymiany albo co?
-
Angel Eyes instrukcja
mam pytanie czy ringi przechodza przeglad czy trzeba je odpinac pytam z ciekawosci jak bym sie skusil do montarzu
-
2 pytania!
t jak masz lancuch do wymiany to lepiej wymien cale auto,geniuszem nie jestem ale jak lancuch padl to auto bedzie padaczka,chyba ze jest inaczej na ogol lancucha sie nie wymienia co nie znaczy ze nie mozna
-
wspomaganie kierownicy
witam chcialem sie dowiedziec od uzytkownikow e36 z konca roku 91 jak im chodzi wspomaganie kierownicy.czy bardzo lekko tj,jak przy nowych autkach czy ciezej ,pyatm bo np jednym palcem kulka nie zakrece,a moze te wspomagania takie byly wtedy, czy jest jakas usterka.
-
Czy jeszcze brakuje mi czegoś z luksusu ?
moze brakuje ci karoserii z carbonu :norty:
-
drgania kierownicy
tez to mialem na zimowkach na stalowej obreczy,moze zle wywarzone niewiem zalozylem aluski 225 i broblemu nie mam.
-
jakie glosniczki pod radio??25rms, 35rms, 45rms
to jseczcze jedno jak wezme 35 to nie dam plamy, czy lepiej 25 te wiem jak chodza
-
jakie glosniczki pod radio??25rms, 35rms, 45rms
witam mam #proste pytanie do radyjka JVC 4*50 na przud chce kupic glosniki 13' firmy sony .pioneer ,lub boschman albo inne pytanie mam takie jakiej mocy glosniki beda leprze dodam ze glosniki maja isc pod samo radio ja sie zastaanaiawlem nad np pioneerami 130w 25 rms wiem jak te glosniki chodza pod takim radiem,a jak bym wziol 35w rms albo 45w rms mocy glosniki to ktore beda lepiej lataly dodam ze to bedzei dosyc basowa i glosna muzyczka. pozdrawiam i licze na szybka podpowiedz
-
Wyłacznik pompy paliwa przy instalacji LPG
podepne sie dotematu tez bym cos takisgo zamontowal mialem w moje j poprzedniej e30,z tego wzgledu ze jak jade na gazie to benzynka tez smiga,kolega bono20002 tez tak ma??
-
Wyłacznik pompy paliwa przy instalacji LPG
podepne sie dotematu tez bym cos takisgo zamontowal mialem w moje j poprzedniej e30,z tego wzgledu ze jak jade na gazie to benzynka tez smiga,kolega bono20002 tez tak ma??
-
Jaki wzmak do tuby JBL ??
bedzie latalo nawet dobrze glosnik ma jeszcze spory zapas raczej go nie spalisz,ale smialo do tego glosnika mozesz szukac wzmacniacza 200-250 w rms przy 4Ω na 1 kanal. pozdo nastepnym razem podaj juz dane technicze.
-
Czy potrzebny bedzie wzmacniacz??
nie koniecznie szlo by bez wzmacniacza pod warukiem ze znajdziesz tube ktora bedzie miala mniej jak 50 wattt :cool2:
-
po obejzeniu zwatpilem w moje auto!!!
tez jestem tego zdania ale madry polak po szkodzie za to nastepne auto bedzie mocniejsze,oczywiscie ze stajni BMW,chociaz sie zastanawiam na E-klasa coupe :D
-
Który zakład montujący LPG w Szczecinie wybrać?
dodam ze gaz posiadam ale w silniku 1,6 taki egzemplarz kupilem ale do silnika 2,5 i wyzej napewno bym gazu nie wpakowal. moje zdanie
-
Który zakład montujący LPG w Szczecinie wybrać?
to poco kupowales taki duzy motor?zeby gaz wpakowac :duh: nie steac na benzynke to sie corse kupuje,nie rozumiem was.sorry ale dla mnie to jest zwykly szpan!!!kupuje duzy motor a podjezdzam lpg tankowc :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Spalanie 14l/100km benzyny nie za dużo?
mam pytanie a czemu jezdzisz do 2 tys.obr?bojsz sie wcisnac wiecej czy masz moze tak obrotomierz wyskalowany dawaj mu 6 tys. moje 1,6 w miescie normalna jazda hmmm powiedzmy auto pali 10 -11 krotkie odcinki.opony 225
-
po obejzeniu zwatpilem w moje auto!!!
po obejzeniu tego chyba zmienie auto moje 1,6 nawet lacka nie zerwie moze dlatego ze felga 225.POLONEZ tez ladne auto i obnizone tylnie zawieszenie.chyba sie skusze http://video.interia.pl/obejrzyj,film,54477,sortuj,s,st,polonez|wszystkie|nazwie;tagach;autorach|popularnosc,pozycja,4,Polonez_drift dobry co nie?? a luknijce tego Asa http://video.interia.pl/obejrzyj,film,55920,sortuj,sm,st,54477,pozycja,4,%26quot%3B...ten_to_jest_idiota...%26quot%3B polonez <-> BMW oto jest pytanie
-
Pytanie o filtr powietrza.
mocy nie powinna stracic co najwyzej dostanie poglosu :cool2:
-
drgania kierownicy
dodam cos od siebie WYLACZ DUALSHOCK-a przestanie drgac :lol:
-
co niej myślicie???
za te pieniadze to masz piekna e46 zniemiec,daruj sobie jesli chciales kupic.ja e46 widzialem juz od 6tys euro coprawda rok 2000
-
duze spalanie
przy 120 spalanie wychodzi7,5- 8litrow
-
duze spalanie
gaz mam 2 generacji,nie ja ja zakladalem!!na trasie nie wiem ile pali wach ale w miescie 9 do 10 ,10nie przekroczylem srednia noga. a na trasie musze jeczah sprawdzic wiec co to za czujnik
-
oszczędność oszczędność HEHE a wy na tym drogim LPG jeździ
super lece do garazu zamontuje to malenstwo do mojej buni :norty: ale nikomu ani slowa :naughty:
-
ogladal juz ktos to auto ?? co o nim sądzicie
ja powiem tak chcesz sie stac LESZCZEM to ja lykaj potem placz,koles szuka leszcza.ODRADZAM i poozdro