Skocz do zawartości

BMW X5 E53 2001 3.0d-Wymiana Monitora Na DYNAVIN


kierowcabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Model E39A ma takiej samej wielkości monitor co E46 7"

Mniejsze monitory były w jednostkach D90 6.2"

Pewnie i masz racje kolego bo widzę że na dole podałeś nr telefonu w sprawie takiego urządzenia. Może się orientujesz czy można będzie w tym zmieniać oprogramowanie z biegiem czasu ( jeżeli z biegiem czasu pokaże się oczywiście coś nowszego ) :D

No i jeszcze jedno.Czy jest możliwość uzyskania gdzieś instrukcji obsługi tego urządzenia ponieważ książka która jest dodana nie jest instrukcją obsługi a raczej reklamą innych modeli tego urządzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do upgrade to wszystko zależy jaką wersję masz jeżeli D99 to tak

Nie wiem jaką masz instrukcję ale ta która jest dołączana do urządzenia ma chyba wszystkie informacje

Zresztą obsługa jest bardzo prosta i można po jednym dniu wszystkiego się nauczyć nawet bez instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz jak walczyles z tymi koncowkami mocy i slabym radiem.Wrzucales jakis wzmacniacz sygnalu??

 

 

Jeśli chodzi ci o odbieranie poprzez tuner radiowy ori to tam nie możesz dołozyć żadnego wzmacniacza sygnału - te tunery ori nie są przystosowane do tego ( oczywiscie mówie tu o takiej przejściówce dokładanej do kabla antenowego.Natomiast jeśli naprawiasz już końcówki mocy to fakt istnieje możliwość w ori dołożyć w środku tunera jakiś wzmacniacz antenowy który poprawia jakoś odbioru.Ale i tak poza miastem szału nie zrobi ten odbiór.Ubolewam niestety nad tym jakże słabym punktem w X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale zle mnie zrozumiales.Ja nie pytalem o Ori radio a o Dynavin.Moje radio ladnie sciaga fale i nawet bylem zdziwiny gdy lapalo w tunelach w Norwegii bo czesto tu smigam a na innych autach nie bylo kompletnie nic.Zastanawiam sie nad kupnem tego sprzeciku z androidem bo necik sie przyda w aucie i dlatego moje zapytanie o koncowki mocy i slaby zasieg radia.Troszke mnie to zmartwilo :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej źle zrozumiałem twoje pytanie z mojego gapiostwa .Same radyjko bardzo dobrze pracuje już na samym kablu antenowym i ma pełen zakres fal.W moim przypadku kolego dołożyłem małą antenkę na dach rezygnując z tej która jest w szybie. http://www.wasserman.pl/pl/p/Antena-CB-Sirio-TRIFLEX-CBFMGSM-kable/1083

Przyznam że jeżdżąc jeszcze bez tej anteny , radio po podłączeniu się do tej oryginalnej anteny która była już w X5 grało i odbierało bardzo dobrze.Z podłączeniem się na grubszy kabel antenowy nie ma problemu ponieważ producent dodaje przejściówkę antenową która łączy nas ze starą tą cieniutką anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W moim przypadku kolego dołożyłem małą antenkę na dach rezygnując z tej która jest w szybie. http://www.wasserman.pl/pl/p/Antena-CB-Sirio-TRIFLEX-CBFMGSM-kable/1083
hmmm... :think:

 

a możesz zapodać fotkę z zamontowaną anteną na aucie... by zobaczyć jak prezentuje się ta antena na X5... :?:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku kolego dołożyłem małą antenkę na dach rezygnując z tej która jest w szybie. http://www.wasserman.pl/pl/p/Antena-CB-Sirio-TRIFLEX-CBFMGSM-kable/1083
hmmm... :think:

 

a możesz zapodać fotkę z zamontowaną anteną na aucie... by zobaczyć jak prezentuje się ta antena na X5... :?:

 

pozdrawiam

cosmo

 

Jak znajdę chwile czasu kolego to zrobię tą fotkę.Antenka dobrze zbiera w aglomeracji miejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.