Skocz do zawartości

bmw e90 ile obnizyc??????????


szrek82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Odgrzewam stary temat obniżania aby nie zakładać nowego.

Czy zakładając pro kit 30/25 trzeba już uważać na spowalniacze?

Pytam bo poprzednie auto miałem mocno obniżone i cały czas lekko przycierałem, a teraz mam jednak ten komfort, że nie trzeba przejeżdżać ze strachem, ale chciałbym jednak koło trochę spasować z felgą, no i przy dużych prędkościach moje zwykłe zawieszenie okazuje się za miękkie.

Jak się przyglądam to zderzak m-pakietowy z tymi gumami od spodu jest dość niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam stary temat obniżania aby nie zakładać nowego.

Czy zakładając pro kit 30/25 trzeba już uważać na spowalniacze?

Pytam bo poprzednie auto miałem mocno obniżone i cały czas lekko przycierałem, a teraz mam jednak ten komfort, że nie trzeba przejeżdżać ze strachem, ale chciałbym jednak koło trochę spasować z felgą, no i przy dużych prędkościach moje zwykłe zawieszenie okazuje się za miękkie.

Jak się przyglądam to zderzak m-pakietowy z tymi gumami od spodu jest dość niski.

 

Sam posiadam pro kit 30/25 i przejeżdżając przez progi zwalniające nie zdarzyło mi się ich jeszcze przyciąć, a mam zrobione ponad 30tyś. km na pro kicie. Zaznaczam jednak, że nie posiadam m-pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie progi.

Ja nie mam ani obniżonego zawieszenia ani zderzaka m-pakiet ale jak w aucie siedzą 3-4 osoby to zahaczam podwoziem o wyższe progi (takie z kostki, nie plastikowe). I to nie jest kwestia szybkiego przejeżdżania i uderzania podwoziem, jadę bardzo wolno i szuram elementami podwozia o próg.

Dodatkowo bardzo muszę uważać podjeżdżając przodem do wyższych krawężników np na parkingach centrów handlowych.

Nie wiem jak Wy na polskie drogi możecie obniżać i tak niskie E90 ;-) (nie oczekuję odpowiedzi, żeby się nie zrobił off topic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.