Skocz do zawartości

skladanie lusterek z pilota


ciez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz pociągnąć kable z lusterka wstecznego, środkowego do modułu KGM

Boczne przyciemnianą się jak dostają informacje od lusterka środkowego, ma czujnik po środku na dole. Brak kabli = brak informacji

 

Jeśli nie masz środkowego fotochromu to musisz je jeszcze dokupić i zakodować.

 

Powiedz mi jak rozpoznać duże lusterka czy to fotochromy? Trzy kable to za mało bo wystarczy że są podświetlane a szkła są kurcze takie same z fotochrom em i bez :| na allegro nie mają zdjęć środka a nie chce kupować w ciemno.

Może jest jakaś różnica widoczna z zewnątrz?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to na allegro nie ma takich albo zdjęcia są tak kiepskie że nie widać

 

Chociaż ich cena mówi sama za siebie

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/20170215_093419_zpsno29seqg.jpg

 

Inne maja zdjecia tylko od str. Obudowy :duh:

 

Dzięki za info. A wie ktoś czy z F-ki podejdę do E60? Pewnie kształt "stopki" się zmienił ale tego nie wiem.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie świadczy ze podobnie jak e63 tak i e60 tez miały takie lusterka jak modele f nawet jest na ebay-u i nie jest zła cena

http://www.ebay.co.uk/itm/2010-BMW-5-SERIES-E61-E60-LH-NS-PASSENGER-SIDE-DOOR-WING-MIRROR-IN-ALPINE-WHITE-/311475298731?hash=item48855fe1ab:g:UkIAAOSw5VFWM41Z

problem w tym ze z anglika bedzie troche na nic maja inny kant i długosc ramienia trzeba by spróbowac od kogos moze dobze wiadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To ja wiem ze pod końcem produkcji wyszły duże lusterka. Te lusterka co wkleiłeś jest bez fotochromu i podswietlenia led (cztery kable) i cena adekwatna do produktu :D

 

Mi chodziło bardziej o możliwość montażu lusterek z F-ki F10 F11 do E60. Dużych lusterek z E60 jest bardzo mało a z F10 miał bym większe szanse tylko czy kąty szyby/drzwi są te same żeby to ładnie spasowało.

Nr. OEM są inne ale to nic nie znaczy.

Nie mam żadnej F-ki żeby to sprawdzić:(

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie pacjent.e90 kupilem lustra z.elektryka pelna.skladanie i przelacznik. Cos musze grzebac w wiazce czy przykladam i dziala. Oczywowcie kodowanie z klucza tez bedzie ? Prrosze podpowiedzcie bo magicy robia tajemnice i krzycza 500. Dla mnie to prosto myslaco co.mozna zmienic skoro ida 3 kable z lustra zakladasz i dziala. Wczesniej 5 pin 2 to grzanie lusterek a 3 sami wiecie. Proste slowa czy musze dlubac wdo pinach czy przykladan i wio bo nie chce upalic czegos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pacjent.e90 kupilem lustra z.elektryka pelna.skladanie i przelacznik. Cos musze grzebac w wiazce czy przykladam i dziala. Oczywowcie kodowanie z klucza tez bedzie ? Prrosze podpowiedzcie bo magicy robia tajemnice i krzycza 500. Dla mnie to prosto myslaco co.mozna zmienic skoro ida 3 kable z lustra zakladasz i dziala. Wczesniej 5 pin 2 to grzanie lusterek a 3 sami wiecie. Proste slowa czy musze dlubac wdo pinach czy przykladan i wio bo nie chce upalic czegos

viewtopic.php?f=111&t=201933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.