Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ale 215 zamiast 225 to nie jest redukcja balonu, tylko jakiś półśrodek.

Chcesz naleśnik = zwiększasz felgę. Poza tym, co jest złego w oponie PRZYKŁADOWO 225/55? Felga ładna niezniszczona opona nasmarowana i dobrze to wygląda. To nie M4 :D

Ale twoja fura rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 215 zamiast 225 to nie jest redukcja balonu, tylko jakiś półśrodek.

Chcesz naleśnik = zwiększasz felgę. Poza tym, co jest złego w oponie PRZYKŁADOWO 225/55? Felga ładna niezniszczona opona nasmarowana i dobrze to wygląda. To nie M4 :D

Ale twoja fura rób jak uważasz.

zakupiłem 215/50 17 cali wydaje mi się że to dobry kompromis dla 205/55 16 cali bo nie chcę redukować "balonu" i wydaje mi się ze nie potrzebuje aż takich szerokich opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderatorzy

Seria ma:

8,0x19 ET 37 225/35

9,0x19 ET 39 255/30

Przy seryjnych oponach wyjdzie spory naciąg, bo na 8,5 to BMW zakłada na tyle 255 kapcie, a ty na przodzie 225 na takiej szerokości. To samo tył. ET bardzo agresywne. U mnie w modelu było fabrycznie ET 50 i felga 8,5 przeszedłem na ET 30 i 9 cali - efekt taki, ze jest na styk przy dołkach i seryjnym zawiasie, nic o większym ET nie wejdzie czyli offset zmniejszając o 20 było już na styk, ty przejdziesz też o 20 więc powinno być to samo co u mnie mimo różnic modelowych.

Martwiłbym się bardziej przodem na zakrętach.

Przód:

2APcAER.png

Tył:

aDF6h0S.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
odgrzeję, witam, posiadam obecnie felgi 17" et 34 j8 przód et39 j8,5 tył. Zakupiłem nowe opony zimowe 205/55 r16 i mam problem z doborem felgi do nich, kupić felgi et 34 j7 czy et 20 j7 żeby to w miarę wyglądało ale żeby też o nic nie haczyło, nie znam się na tym za bardzo. Mogę kupić felgi nowe Styling 154 et 34 do e90 w dobrej cenie, albo używki et20 Styling 50. Proszę o pomoc. Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy poratujcie, bo zielony jestem w temacie, a widzę, że temat felg jest niemal tak samo długi jak ten o olejach :D

Czy felgi o takich parametrach będą OK do E91 z 2007r?

Średnica felgi: 16"

Szerokość felgi: 7.5"

Rozstaw: 5x120

Głębokość osadzenia (ET) 37

Potrzebne będą jakieś dystanse czy coś? No i jaki zalecany rozmiar opon do tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.