Skocz do zawartości

3xx coupe domykanie szyb


nitrouss

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem jak szyby sie domykaja to ta z prawej domyka sie dobrze a ta z lewej tak niedokonca.. brakuje z 2-3mm zeby dotknela uszczelki jest jakas mozliwosc ustawic recznie jak wysyko maja sie domykac? przy 80km/h juz slychac jak wieje i swiszczy z tej szyby.. juz probowalem ustawiac tym ciegnem z silniczka i nic niepomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem.Z tym,że wymieniałem drzwi i przekładałem wszystkie kable i mechanizm. Po złożeniu wszystkiego szyba nie domykała się do końca. Przyczyną było założenie zbyt cienkich nitów które mocowały cały mechanizm. Radzę ci zdejmij boczek drzwi i sprawdź czy w trakcie podnoszenia szyby mechanizm nie zmienia swojego położenia.Bądź drug opcja po zdjęciu boczka po lewej stronie od mechanizmu jest regulacja "góra-dół" na klucz bodajrze dziesiątkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mechanicznie wyglada wszystko ok dlatego zastanawiam sie czy niema mozliwosci jakiegos manualnego ustawienia..

 

 

Jest jeszcze jedna opcja : pod drzwiami (tzreba się położyć pod nimi ) powinien być otwór i tam są dwie śruby którymi prawdopodobnie ustawia się nachylenie szyby. Może to w czymś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co moze byc przyczyna gdy podnosi szybe ale przy jej otwieraniu jej nie opuszcza?tylko musze recznie opuscic?

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradzilem, obok silniczka jest sruba (na klucz 10) z taka duza podkladka i to jest ogranicznik ktory mozna manualnie przestawiac w prawo lub w lewo i drugi ogranicznik jest na dole szyby przykrecony kolo slizgu na torxa tylko trzeba boczek sciagnac i wygluszenie zeby to zobaczyc, moze komus sie przyda.. a Ty ATIK poszukaj w szukajce bo juz kilka tematow widzialem z Twoim problemem jak szukalem swojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.