Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno tu nie zagladalem :duh:

Gruuubo poszedles :cool2:

Podoba mi sie zderzak od m3 ze spliterami. U siebie tez chce taki tylko ze replike :mrgreen: nie moge znalezc do niego spliterow i to mnie powstrzymuje :(

 

:cool2: dzięki

A masz już zderzak ? Bo ciężko jest ze spasowaniem tego ala M3 z halogenami.

 

Na żywo auto miażdży :cool2:

 

Dzięki :cool2:

 

przed następnym zlotem chetnie wyszykujemy twoje auto za darmo :8)

 

:cool2: :cool2: :cool2: respect :8)

 

wiekszosc ludzi ma prosty lub brak gustu (Tym bardziej trudno go wyrobic jezeli jest opinia ze gustow sie nie krytykuje ale miejsza z tym :) ) a twoje auto nie jest proste. Auto jest genialne, wywazone i wykonane perfekcyjnie ale bledem bylo by oczekiwac w polsce uznania jezeli 95% ludzi uwarza ze wyjscie poza mpakiet lub zmiane lift post lift, lub jednolity kolor nadwozia to jest rzezbienie albo inne tego typu opinie. Zacznijmy od tego ze ludzie nie wiedza nawet co zrobiles bo patrza tylko na coupé :)

 

dopasowanie kolorow jest w realiach genialne, zdjecie oszukuje rzeczywistosc, po prostu dzielo sztuki ! Teraz tylko deska odstaje od reszty :cool2:

 

Bylem tam zeby zobaczyc cos ciekawego z punktu widzenia modyfikacji estetycznych na pomysl i powiem ze sie troche zawiodlem bo nie bylo roznorodnosci : ciekawe byl oczywiscie twoj, E91 czerwonego, manhart i stormtrooper wlodiego z bialymi felgami mi sie podobal... reszta w wiekszosci to byla fabryka bez pomyslu lub tego cos (byly jeszcze trzy cztery ciekawe auta ale widzialem je wczesniej). Nie mowie ze auta byly brzydkie bo jednak to fanatycy ktorzy pielegnuja swoja bryke ale brakowalo mi roznorodnosci i troche wiecej polotu. czasem byl fajny pomysl jak np felgi. Mam wrazenie ze przez wiejski tuning 10 lat temu ludzie teraz ludzie sie boja zamonotowac lub zrobic cos co nie jest seria aprouved by BMW.

 

Dobra organizacja i ekspertyza renowacji felg mi troche zrekompensowala braki u uczestnikow :mrgreen:

 

 

Nic dodać, nic ująć :cool2:

 

 

Damian, a do kiedy zostajesz w PL / albo kiedy bedziesz nast. razem?

 

poszło PW

 

 

Auto jest rewelacyjne, szczerze gratuluję ! Spasowanie, dobór odcieni przez lakiernika itp - wszystko naprawdę na 5+ !

Ale faktycznie dużo ludzi nie wiedziało o co chodzi, jest tak dobrze zrobione że myśleli że tak wyszła z fabryki :mad2: :)

Następnym razem można urozmaicić zlot wjazdem najciekawszych / najbardziej pomodzonych aut na jakiś specjalny "dywanik" i omówieniem ich do mikrofonu dla szerszej publiczności. Wtedy nie tylko próby sportowe byłyby w centrum uwagi :cool2:

 

Dzięki bardzo :cool2:

Uwaga do organizatorów co do czerwonego dywaniku strzał w dziesiątkę :cool2: :clap: Takie coś ma miejsce m.in. na Bimmerfest w Venlo (NL)

 

 

Podbijam, bardzo słuszna uwaga

 

x2 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

auto na żywo petarda. myślę,że wszyscy użytkownicy e9x byli w stanie docenić i zauważyć wkład włożony w modyfikacje. należało się miejsce na podium. też mnie zastanawia jakie auta pokonały to cudo :?:

 

 

Dzięki również :cool2:

Jak już pisałem wcześniej dałbym sobie palca uciąć że jedno z dwóch wyżej wymienionych przeze mnie e91 będzie na pudle.

Po numerach nie kojarzę kto mógłby stanąć na 1 i 2 miejscu. Na drugim może Manhart ???

 

 

auto na żywo petarda. myślę,że wszyscy użytkownicy e9x byli w stanie docenić i zauważyć wkład włożony w modyfikacje. należało się miejsce na podium. też mnie zastanawia jakie auta pokonały to cudo :?:

e46 M3, ale nie wiem jak wyglądało jakos nie zwróciło mojej uwagi, może to od tej wściekłej laski co upalała :mrgreen:

 

Jeśli e46 M3 to na wygraną zasługiwało tylko i wyłącznie auto Hipka, ale ja nie widziałem na jego aucie żadnego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja żałuje najbardziej ze byłem tak zalatany że nie miałem nawet czasu żeby pooglądać super auta dla których był ten zlot :(.

 

Co do najładniejszych aut zlotu:

1. E46 M3 kolegi Plastick

2. F80 M3 Manhart kolegi Maja22

3. E92 M3 SKII Dubai Police kolegi Waldemara.

 

Myślę, że przegrać z nimi to nie wstyd.

 

Co do konkursu na najciekawszy projekt to się zgadzam - będzie :).

Szkoda, że nikt nie podrzucił mi tego pomysłu wczoraj na zlocie - ekipa filmowa zrobiłaby wywiad na relacje video ze zlotu. Byłoby co opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje najbardziej ze byłem tak zalatany że nie miałem nawet czasu żeby pooglądać super auta dla których był ten zlot :(.

 

Co do najładniejszych aut zlotu:

1. E46 M3 kolegi Plastick

2. F80 M3 Manhart kolegi Maja22

3. E92 M3 SKII Dubai Police kolegi Waldemara.

 

Myślę, że przegrać z nimi to nie wstyd.

 

Co do konkursu na najciekawszy projekt to się zgadzam - będzie :).

Szkoda, że nikt nie podrzucił mi tego pomysłu wczoraj na zlocie - ekipa filmowa zrobiłaby wywiad na relacje video ze zlotu. Byłoby co opowiadać.

 

 

Przegrać nie wstyd, tylko gdzie jest numer 004 na aucie Plasticka :?: :mrgreen:

 

http://i.imgur.com/JKhVnBG.jpg

 

http://i.imgur.com/Rn1sOh3.jpg

 

Gratuluję zwycięzcy bo się należało ale jednak......

 

http://i.imgur.com/ERfbatx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hmmm...

nie wiem ale watpie zeby córki prezesa BKP przyjęły od Plasticka korzyść majątkową ;).

Ja nie liczyłem głosów - nie miałem kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: jaja sobie robicie ? To nie jest glosowanie na najladniejsze auto tylko na tego co ma najwiecej kumpli w poblizu a jednak belgia jest dalej od wawy w E46...

Manhart byl rewelacyjny, dubai jest top widzialem go w szczegolach w legionowie jak stal ale projekt dampa jest jednak lepszy (moje zdanie nie bic nie mordowac i tutaj moge sie spierac jeszcze) a jak chodzi o zwyciezce to jednak przegieliscie pale :mrgreen: to ladne auto patrzylem na niego szczegolowo ale nie na pierwsze miejsce, ani drugie ani trzecie ani czwarte i nie nprzd dampem i czerwonym chociaz uwarzam ze gosc ma fajny gust ale nie... To jest glosowanie na kolege co przy takiej ilosci aut i tak malej ilosci ludzi niestety jest norma... kategoria nie istnieje... ale to jest tak jezeli spytasz ludzi aby ocenili najladniejsza dziewczyne to wybiora ta ktora im zrobila wlasnie loda... to ten sam system...

 

Nie wiem czy nie lepiej zeby zrobic z teo prawdziwa konkurencje jak 1/4 mil, ludzi wystawiaja auta ci ktorzy chca konkurowac i zadnego glosowania a la fajny z ciebie kumpel postawisz mi piwo tylko bierzecie 4 do 5 mniej wiecej rozsadnych z zarzadu albo z samego klubu bmw ludzi ktorzy sie znaja i nie uegna znam cie od 15 lat dam ci dobra ocene (i oni oczywiscie nie wystawiaja aut), robicie jakas powazna ocene z ocenami za 5/6 kategori mocno zdefiniowanych (nie wiem pomysl, wykonanie (mozna podzielic lakier, pasowanie itd), spojnosc, orginalnosc itd) a nie robicie niby glosowania przez publike bo nastepnym razem na zywo na forum E9x bede przekonywac ludzi zeby wybrac miedzy nami najladniejsze i glosowac wszyscy na zwyciezce wewnetrznego. :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
:shock: jaja sobie robicie ? To nie jest glosowanie na najladniejsze auto tylko na tego co ma najwiecej kumpli w poblizu a jednak belgia jest dalej od wawy w E46...

Manhart byl rewelacyjny, dubai jest top widzialem go w szczegolach w legionowie jak stal ale projekt dampa jest jednak lepszy (moje zdanie nie bic nie mordowac i tutaj moge sie spierac jeszcze) a jak chodzi o zwyciezce to jednak przegieliscie pale :mrgreen: to ladne auto patrzylem na niego szczegolowo ale nie na pierwsze miejsce, ani drugie ani trzecie ani czwarte i nie nprzd dampem i czerwonym chociaz uwarzam ze gosc ma fajny gust ale nie... To jest glosowanie na kolege co przy takiej ilosci aut i tak malej ilosci ludzi niestety jest norma... kategoria nie istnieje... dla jaja zaraz wystawie zwyciezce najladniejsze auto na forum francuskim i angielskim... nie ok nie zrobie tego... ale to jest tak jezeli spytasz ludzi aby ocenili najladniejsza dziewczyne to wybiora ta ktora im zrobila wlasnie loda... to ten sam system...

 

Nie wiem czy nie lepiej zeby zrobic z teo prawdziwa konkurencje jak 1/4 mil, ludzi wystawiaja auta ci ktorzy chca konkurowac i zadnego glosowania a la fajny z ciebie kumpel postawisz mi piwo tylko bierzecie 4 do 5 mniej wiecej rozsadnych z zarzadu albo z samego klubu bmw ludzi ktorzy sie znaja i nie uegna znam cie od 15 lat dam ci dobra ocene (i oni oczywiscie nie wystawiaja aut), robicie jakas powazna ocene z ocenami za 5/6 kategori mocno zdefiniowanych (nie wiem pomysl, wykonanie (mozna podzielic lakier, pasowanie itd), spojnosc, orginalnosc itd) a nie robicie niby glosowania przez publike bo nastepnym razem na zywo na E9x bede przekonywac ludzi zeby wybrac miedzy nami najladniejsze i glosowac wszyscy na zwyciezce wewnetrznego. :norty:

 

Licz się ze słowami.

"Przegieliscie pałe" - Chętnie dowiem się kto taki "przegiął".

Widocznie głosujący się nie zgodzili z Twoją opinią. Nie każdemu się podobają touringi - mi np niespecjalnie ale nie brałem udziału w głosowaniu.

O tym że 004 to auto Plasticka dowiedziałem się dziś jak sprawdzałem karty uczestnictwa z wpisanymi numerami.

W tamtym roku z tego co wiem Damian wygrał trzecie miejsce.

Dubai Police ani e46 m3 nie było na pudle.

Moje auto miało najwięcej głosów ale zrezygnowałem z nagrody żeby nie było podejrzeń.

 

 

Dalej twierdzisz ze Damian w tamtym roku miał więcej kumpli niż dziś i Belgia była bliżej ? Dodam, że było mniej aut niż wczoraj.

Skończ ...

 

PS. Ostrzezenie za porównania do robienia lodów wędruje do Ciebie.

 

Ps. I miej tu zapał do organizacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi dales mi ostrzezenie za humorytyczny post za sformulowanie robienia lodu ? :mrgreen:

tak twierdze bo stalem obok auta... No tak w tyamtym roku mial tych samych kumpli tylk inaczej sie glosy rozlozyly, nie chcesz zrewidowac sposobu oceny na nasepny rok twoja sprawa, nie mowie ze auto jest brzydkie jest ladne i tylko tyle, wiesz co ja akurat mialem czas i ogladnolem naprawde szczegolowo auta i jak myslisz ze to nie jest glosowanie na kumpla to sie spytaj wszystkich na tym forum jak ludzie glosuja, na kumpla. Jezeli uwarasz ze to lepszy sposob wyboru to ty jestes i to dobrym (i tu bez zadnego sarkazmu bylo genialnie) organizoatorem tylko zmien tytul konkurencji na najbardziej popularnego kolege na zlocie ! :mrgreen: Przeciez 9/10 tych ludzi na zlocie to wie tylko nikt ci tego nie napisze bo to nie jest political correct. i nie mowie ze tylko kumple na niego glosowali ale to daje w takiej malej ilosci ludzi w porownaniu do ilosci aut bardzo duza przewage.

 

i przestan mnie tu szachrowac miej tu zapal do organizacji b juz ci tam powiedzialem ze bylo fajnie a generalnie nie mam tendencji do lizania posladkow (taka forma ok ?), to jest problem mentalny uczestnikow, normalka, moja metafora z dziewczyna jest trafna, no co nie zaglosujesz na kumpla z ktorym przyjechales na zlot szczegolnie za jest was na tylu za przy dobrym rozkladzie glosow ma szanse ? No pewnie ze zaglosujesz.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mogliście przyjechać jak porządni zlotowicze na 2 noclegi do kazimierza to byście się poznali ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo mnie znasz

 

jak pisze pewnie ze zaglosujesz to mowie ogolnie a nie celuje ciebie, troche wiecej dystanu plz :) przeciez cie nie atakuje :wink: to taka fomulka przenosna, to typowy zlotowicz. Nie ma o co bic piany ja osobiscie uwarzam ze sposob oceny i konkursu jest do zwerifikowania i jak kazda sugestia tego co nie charowal na organizacje zlotu zasluguje na wyladowanie w koszu ale mozna prostu sprawdzic zrobie poll na forum francuskim i angielskim i amerykanskim 3 pierwsze auta + Czerwony + Damp, jezeli E46M3 nie bedzie na wszystkich ostatni albo jak przynajmniej raz dostanie 15% glosow (nawet byjac ostani) to zrewiduje moj poglad. i jeszcze raz nie krytykuje samochodu bo go bardzo lubie jest typowo w moim guscie i zasluguje ewidentnie na glosy ! tylko ze jestes w bardzo specyficzny przypadku bo nie masz tlumu przypadkowych zwiedzjacych a wiec nawet mala grupka ludzi ci daje przeklamane glosowanie.

 

koncze temat, nawet juz nie wspomne ze jak masz zle miejsce parkigowe to masz mniej glosow bo cie ludzie nie widza dlatego uwarzam ze prawdziwy konkurs ktory oczywiscie bedzie z duzo mniejsza liczba aut oceniany szczegolowo przez 5 osob ktore maja obycie bedzie bardziej wiarygodny.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie touring nie touring ale kolega pracy włożył sporo, i wg. mnie BMW mogło by pomyśleć o takiej e-mce :cool2: ja bym brał, Plastick dopieścił po swojemu M3 e46 i jest to teraz jedna z najlepszych sztuk w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mysle ze ta chora teoria jest do wyrzucenia do kosza.

Maja (2 miejsce) jest z Gdyni. Mysle ze kumpli za duzo nie mial. Raczej f80 manhart poprostu robi robote.

E92 m3 dubai rzuca sie w oczy. Podobnie e46 M3 z felgami e92 i bbk. To jednak wersje m3 ktore zawsze dzialaja na wyobraznie niez kombi - jakkolwiek ladne by to kombi nie bylo.

Sam sobie przeczysz - niby glosowali koledzy na kolegow ale w tym roku byli ci sami koledzy Waldka i Marcina co w tamtym. Dodatkowo w tym roku bylo wiecej aut wiec teoretycznie kolesiostwo bylo utrudnione bardziej niz rok temu.

A jednak to w tym roku zdobyli nagrody a nie w tamtym kiedy bylo niemal polowe mniej aut i bylo latwiej pomoc koledze.

Wtedy Damian zostal nagrodzony. Jak to wyjasnisz?

 

Ja wyjasnie to tak:

W tamtym roku bylo wiecej e9x znajacych ten pojekt lub nie znajacych projektu ale siedzacych w e9x. Prawda jest taka ze kazdemu wydaje sie blizsza seria ktora sam jezdzi. W tym roku roznorodnosc byla wieksza. Nie kazdy wlasciciel e60/e39/e46 i innych wie ze e91 m3 nie bylo produkowane i ze to jest custom project. Do damiana auta trzeba bylo podejsc zerknac do srodka. Dubai , manhart i e46 rzucaly sie w oczy z daleka.

 

Co do miejsca zaparkowania i widocznosci auta sie zgadzam. To tez ma zwiazek z rzucaniem sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok masz racje nie zmieniaj nic tylko tak z ciekawosci ile bylo oddane glosow ogolem i na 5 pierwszych jak sie rozkladaly glosy ?

 

Juz sam fakt to co mowisz pokazuje ze jest problem, to ty sie przypierd... to 1 mm szczeliny wiecej lub mniej ogladajac auto i MASZ RACJE BO O TO CHODZI bo inaczej sie czlowiek nie poprawia a tutaj dajesz oceniac w sumie prace roczna kogos na "rzut oka" z daleka... nie wiem dla mnie to ewidentny problem.

 

Poza tym, to matematyka wlodi, jezeli na pierwszego nie ma przynajmniej 50 glosow wiecej niz drugiego to znaczy ze 10 osob kolegow ktorzy cie lubia wystarczy zeby cie dobrze ustawic. Co ja sie slinie, popytaj w priv przeciez to nie jest rzetelna ocena tylko oprocz tych ktorzy nie maja zwiazku z danym forum reszta sie zna i ocena jest uczuciowa do wlascieciela auta. Nie mowie ze nawet sie zgdali tylko to jest natura ludzka. A serio wszyscy probuja zdarzyc na zlot, dwoja sie i troja.. to po co jezeli ocena jest na chybil trafil ?. Bo jezeli powaznie podchodzimy tylko do dyscyplin mechanicznych to nastepnym razem wklejam logo BMW na Maske RS4, moze nikt nie zauwarzy jak doloze na gore post lift :)

 

Ja nic nie sprzedaje, nie reprezentuje nikogo ani zadnej organizacji, nie musze trzymac sredniej a jak ktos sie obrazi to generalnie mam to w glebokim poszanowaniu a wiec sygnalizuje ci tylko mozliwy problem matematyczny oraz problem rzetelnosci oceny nie wspolmierny do wysilku wlozony w wozy i nie mowie tego zebys zmienil oczywiscie te wyniki bo nie zmienia sie zasad w trakcie tylko zebys pomyslal czy wyroznienie przez aklamacje jest dobrym sposobem oceny na przyszlosc, tylko tyle. Mierzysz czasy na 1/4 mil to 1 tysiecznej sekundy robiac profeske z gadgetami elektronicznymi itd a nie jestes w stanie zrobic tej samej na tuning optyczny ? Ocena tuningu jest tak wiarygodna jak bys mierzyl czas na 1/4 mili na palcach i zaokraglal w zaleznosci czy gosc jest fajny czy nie :norty:

 

a E46 tak sie rzucal w oczy ze stalem dwa samochody obok i widzialem go dokladnie i dopoki nie bylo zdjecia na tym poscie mimo ze wiedzialem ze to jakis E46M3 nie zgadl bym ze to on, myslalem ze przegapilem zwyciezce w tlumie ale przeciez wiesz ze jestem slepy. :cool2: ale sadze ze nawet on sie nie spodziewal podum juz nie mowiac o wygranej bo to jednak wypadlosc losowa.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bylo wnioskowac przed zlotem o inny sposob glosowania.

Od 2 lat glosowanie odbywalo sie tak samo i wszystko bylo ok - nawet jednego glosu ze forma jest zla ale nagle w tym roku wielki zal i pretensje bo touring jakis nie wygral.

Proponuje wziac na klate. Ja nawet nie wiem jakie maloby byc jury skoro zlot zrobilismy w 3 osoby i kazdy mial roboty pod korek na zlocie. Dodatkowo ja znam niemal wszystkie auta i touringi i m3 (oprocz manharta) i bylbym posadzony o pomaganie kolegom.

 

Zalecam wyluzowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo wnioskowac przed zlotem o inny sposob glosowania.

Od 2 lat glosowanie odbywalo sie tak samo i wszystko bylo ok - nawet jednego glosu ze forma jest zla ale nagle w tym roku wielki zal i pretensje bo touring jakis nie wygral.

Proponuje wziac na klate. Ja nawet nie wiem jakie maloby byc jury skoro zlot zrobilismy w 3 osoby i kazdy mial roboty pod korek na zlocie. Dodatkowo ja znam niemal wszystkie auta i touringi i m3 (oprocz manharta) i bylbym posadzony o pomaganie kolegom.

 

Zalecam wyluzowac

 

Wlodi ja pierwszy raz jestem, a wiec natychmiast sygnalizuje jedyny problem ktory widze, no moze pod£za tym ze bylo tylko mieso (i nawet dobre jak na mieso wieprzowe przy 35 stopniach w cieniu bez cienia, 0 salatek albo cos co nie ocieka tluszczem :) i jestem wyluzowany na maksa. a jak chodzi o ludzi masz XX tys ludzi na forum, nie mow mi zenie znajdziesz 5 gostkow ktozy sie znaja a jednak sie roznia i nie maja interesow w tym bo nie sa wlascicielami auta albo nie robili auta jako firma itd... trzeba ich doposazyc w solidny i precyzyjny system oceny ale to nie jest nie do wykonania jak widze jakosc reszty organizacji

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie znajde. Nie potrafie znalezc takich z forow ktory znaja sie na furach a nie znaja nikogo z uczestnikow.

I jeszcze zeby mieli czas i ochote przyjechac. Nie ma autorytetow tego typu.

Ok w przyszlym roku bedzie kawior i zabie udka. W tamtym roku bylo to samo jedzenie i ta sama temperatura. W tym roku mialo byc cos jeszcze ale wszystkie foodtrucki byly na openerze.

 

Wyobrazam sobie co by bylo jakby bylo jury i wybralo podobne fury. W mojej opinii wszystkie fury nagrodzone zasluzyly na nagrody i jakbym byl w jury to jesli glosowalbym za autem Damiana to bo znam ten projekt wiec juz troche po znajomosci.

Projekty Plasticka i Waldka tez znam. Innych nie i bedac na zlocie nie mialbym czasu na przygladanie sie temu ale ze wzgledu na moja wrodzona niechec do kombi rowniez mogloby nie wejsc do top3 jesli np pojawilby sie TopBoy lub dex55. Podobnie tlumacze decyzje ogółu - kombi zawsze ma trudniej. Widac to chociazby po cenach aut. W ten sposob tlumacze taki a nie inny wybor.

 

Swoja droga szkoda ze nie widziales e91 kolegi plasticka. Z tego co pamietam wygral auto zlotu w 2013.

 

Formula na ten moment napewno nie ulegnie zmianie - beda glosowac ludzie. Zmienic sie moze jedynie kwestia nominacji projektow na ktore mozna glosowac - zamiast glosowac na dowolne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakos bylem na roznch zlotach za granica i sie da, ok tak jest ocena publicznosci tylko masz 700 glosow... i i tak jest to traktowane jako plebiscyt ale masz jury ktore generalnie nie jest zle i umie ocenic punktowo aspekty merytoryczne a to ze ktos zna kogo to jak ma pisemnie ocenic i wpisze bzudure to jednak jest to stwierdzenia tak sie robi np w boksie no i robisz jak przy skokach gdzie nacje sie oceniaja same siebie wywalasz zawsze ze sredniej najnizsza i najwyzsza ocene. To wasza sprawa ale wedlug mnie to kwestia wiarygodnosci bo to nie ma sensu robic discypliny jezeli wyniki nie sa wiarygodne a wedlug nie maja nawet szansy byc i nie upieram sie przy E91, chodzi generalnie o wybor bo sadze ze jest mniej niz 10 glosow roznicy miedzy pierwszym a drugim a wiec to zawsze bedzie przypadek. Stop koncze, sorry za off.

 

i nie mam jeszcze raz nic do kolegi plastika, jezeli bys widzial wnetrze E46 to bys wiedzial ze lubie jego styl i uwarzam ze ma talent itd itd itd to chodzi o cos zupelnie innego, o precyzje i wiarygodnosc oceny. Kiedys kto ci zrobi psikusa i ci przyjedzie maxiwiestuningiem E36 z lampkami diodowymi niebieskimi i zielonymi na kolpakach ze zdrapanym lakierem z 20 kumplami ktorzy maja BMW z firmy i wygra ci glosoanie :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jezeli ktos przyjedzie maxwiestuningiem to nie wjedzie :8)

Tyle. Wybacz ze bylo niewiarygodnie i nieprecyzyjnie.

Jakos musze z tym zyc :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak tą dyskusją przenieść do tematu zlotu a nie Damianowi zaśmiecać galerię?

Ja o głosowaniu zupełnie zapomniałem - ale gdybym miał głosować to mój głos poszedł by na E9 dla klasyków i F80 Maja22 dla najpiekniejszego auta zlotu. Te auto z zewnątrz wyglądało fenomenalnie a w środku urwało mi jaja - tyle koniec i kropka.

 

Ja osobiście byłem zdziwiony że miałem podium z najładniejszego auta zlotu poniewaz z tego co się dowiedziałem - nikt z moich znajomych na mnie nie głosował :)

Wiec takie pitolenie...

Nie bądźcie jak Pan z Issety na FanPage, który pomylił konkurs najładniejszego auta zlotu z najciekawszym autem zlotu i wielka pretensja do publiki że pucharka nie było.

 

Aha i dla ciekawosci, pomiar 1/4 nie był dokładny do 0.0001s, był kompletnie niedokładny i nie profesjonalny, fail po całej linii :)

 

 

Takze proponuje włodi przenieśc te dwie ostatnie strony do tematu zlotu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więcej luzu. Nie ma co zmieniać formuły głosowania. Jakby głosował zarząd BKP to też byłyby zastrzeżenia bo zawsze się znajdzie ktoś kto ma inne zdanie. Im więcej ludzi głosuje tym lepiej. Może Ci którzy głosowali na auto Hipka/Plasticka nie mają gustu. Trudno. Podobno z gustami się nie dyskutuje.

Niektórzy nie zdają sobie sprawy ile w te m3 e46 zostało włożone pracy, pieniędzy i nerwów. Modyfikowanie S54 wcale nie jest takie proste. Silnik ten jest bardzo kapryśny i ciężki do współpracy.W pl nikt się nie tyka tego sterownika. Jeżeli uda się czegokolwiek dowiedzieć to tylko głównie z amerykańskich forów. Poza tym hipek nie poszedł na skróty i nie montował kompresora. Postanowił zrobić mocne wolnossące m3 e46 w pl. Ze względu na awarię, która pojawiła się tuż przed zlotem auto nie mogło pokazać swoich możliwości w próbie na 1/4.

 

PS. Właściciel Isetty się obraził, że nie wygrał konkursu na najładniejszego classica. Ludzie się nie znają bo jak? On wszędzie wygrywał i zgarniał puchary a tutaj takie niedocenienie. Może to przez ten upał. Ludzie podostawali udaru i głosowali nie na te auta co trzeba.

 

Koniec OT w tej galerii. Proponuję przenieść tą dyskusje do tematu zlotu.

 

Jeśli Damian zrobi to wszystko o czym mówił na zlocie to auto będzie bardzo unikatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhhh, widzę że w nocy w piecu się paliło :lol:

 

Z mojej strony nie byłoby tematu gdyby auto Marcina miało widoczny numer startowy. Jeśli wygrywa auto bez widocznego numeru startowego to wybaczcie, ale to na prawdę brzydko śmierdzi. Szczerze gratuluję zwycięzcy, chodzi tylko o przejrzystość tego głosowania i tyle w temacie. M3 e46 Marcina jest piękne bezdyskusyjnie, Manhart również, co do auta Waldka to ludzie pewnie zagłosowali na pomarańcz pod maską i policyjny strój na zewnątrz, stąd też zdziwienie samego Wladka, który idzie w moc i osiągi, że znalazł się w TOP3 na najładniejsze auto. Ja do nikogo nie mam żalu, że nie wygrało czy nie stanęło na podjum moje auto. Zdaję sobie z tego sprawę, że touring zawsze będzie miał mniejsze szanse wśród publiki bo taka natura tego auta. Ja nie robię auta z myślą żeby jeździć po zlotach i zgarniać jakieś fanty. Chcę zrobić coś co nie wychodzi z fabryki ale ma wyglądać jakby wyszło. Już teraz auto kręci karki :lol:

 

Jeśli mogę zwrócić organizatorom uwagę na coś to w przyszłym roku ustawiajcie auta zlotowiczów na asfalcie (w Ułężu jest na to miejsca wystarczająco) bo na tej zmłuconej trawie z gliną nie dało się normalnie podejść do każdego auta i obejrzec go z bliska.

Edytowane przez damp21plbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dyskusja zostanie tu - to forum nie daje mozliwosci przenoszenia postow miedzy watkami albo ja nie potrafie. Jak sie naucze to przeniose.

Ja mowiac szczerze bylem zdziwiony ze ludzie ustawili auta na trawie. Po to sie przenieslismy na szeroka prosta startowa zeby nie musieli tego robic tak jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak dzieci w przedszkolu, mi się bardziej podobał on i jeśli wygrał kto inny to jest źle. A no i napewno oszukiwali :lol:

Serio, chcecie żeby taka była atmosfera?

Ja niestety w tym roku nie miałem przyjemności uczestniczyć w zlocie ale to co tutaj czytam jest słabe. :roll:

Szczególnie że niektórzy traktują te miejsca jako wyznacznik przyjazdu bądź nie. A to przecież jest tylko dodatek/atrakcja do klimatu i całej imprezy.

 

Tak patrzę na TOP3 i wnioskuję że ludzie poprostu docenili tuning i trud pracy włożony w auta + gust i pieniądze.

Cała trójka jest wyposażona w najwyższej jakości graty czołowych tunerów. Z całym szacunkiem, ale E91 Czerwonego to nie tuning ( pomimo trudu pracy i pieniędzy które włożył ) ale każdy kto tylko chciał i miał odpowiednio gotówki mógł tak sobie zrobić pojazd w ASO. Poza zawieszeniem KW, cała reszta to OEM akcesoria w przeciwieństwie to aut TOP3.

 

E91 Damiana to inna bajka, środek to custom, na zewnątrz też zdrowo trzeba podziałać żeby spasować OEM elementy. Ale myślę że w związku z poczynionymi w ostatnim czasie modyfikacjami przez Damiana jego auto wkroczyło na nowy level tuningu, i jest dopiero na początku jej drogi, może dlatego wiele osób dało jeszcze czas temu projektowi. Do zrobienia jeszcze cała masa rzeczy od silnika, po mase akcesoriów tuningowych do M3 :wink:

 

W przypakdu Hipka ludzie poprostu docenili piękno E46 M3, według mnie to auto już jest kultowe ( ostatnio byłem na Nordschleife, ładne E46 zwraca uwagę wszystkich. Włącznie z właścicielami Italii, 911, Ave itp., a do tego jak to jeździ po modach :) nie wiem czy wiecie, ale współczynnik oporów powietrza jest niższy niż w serii E92 ). F80 Manhart to też rarytas bo po 1 nie wiele jest tak nowych aut które już tak mocno zostały zmodyfikowane a po 2 są tam wyselekcjonowane części czołowych tunerów.

Dubai Police to auto, które ze względu na design i silnik też było opisywane na wielu zagranicznych portalach i zwraca na siebie uwagę, pomimo że właściciel raczej nigdy w nim nie myślał o konkurencji na najładniejsze auto a parcie jest tylko na moc i czasy :wink: :cool2:

 

Uważam ze powinniśmy docenić TOP3, uszanować decyzję kolegów i działac dalej, aby w przyszłym roku coś zamieszać na podiach we wszystkich kategoriach.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę wywołany do tablicy więc ok. M3 nie było do końca sprawne bo cały czas jest strojone i pech chciał, że na zlot akurat dopadł mnie wypadający zapłon i problemy z elektryką. W drodze do Ułęża już wiedziałem, że nie będę startował na 1/4 czy w próbie sprawnościowej tak więc jak dostałem numer na bramce to nawet go nie nakleiłem...leżał na siedzeniu pasażera. Nikomu nie zapłaciłem i nikogo nie korumpowałem, nie chodziłem też po placu i nie agitowałem do głosowania na moje auto....ludzie po prostu podchodzili i pytali jaki mam numer albo po prostu zerkali przez szybę na przednie siedzenie....ot cały szwindel i "kolesiostwo". Dziękuję wszystkim za głosy, a Tych zawiedzonych przepraszam. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.