Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra..mam dzis dobry humor od rana :D :D

 

Linki pobieraj najlepiej tym :

 

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html

 

Program sam ci je rozpakuje i masz gotowy obraz płyty a jak to nagrać??

 

W programie Nero jako obraz płyty i z lewej strony wybierasz jak najmniejsza prędkość nagrywania

 

Pobierz http://www.relink.us/view.php?id=701198 ... 23344c62c4

 

i nagraj na zwykłej płycie dvd ( nie dll ) i tyle.Płyty dobrej jakości np. Verbatim

 

 

Dzięki ! Tyle już sam się domyśliłem , tylko z małym opóżnieniem , wkrótce po napisaniu posta ;) . Doszedłem tez , że te pliki RAR w jednym folderze rozpakują się jednocześnie i dlatego mam ponad 6 GB . Czym nagrać obraz płyty lub zrobić z plików obraz również wiem . Natomiast nie wiem na jaką płykę DVD mam to zmieścić , 6,4 GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

jeśli ktoś je skopiował w cytacie do swojego postu mogą nie działać.

 

Pozdrawiam,

 

 

Dałem plamę :mad2: :mad2: :mad2:

 

Wszystko jest ok :cool2: :cool2:

 

 

Dzięki ! Tyle już sam się domyśliłem , tylko z małym opóżnieniem , wkrótce po napisaniu posta ;) . Doszedłem tez , że te pliki RAR w jednym folderze rozpakują się jednocześnie i dlatego mam ponad 6 GB . Czym nagrać obraz płyty lub zrobić z plików obraz również wiem . Natomiast nie wiem na jaką płykę DVD mam to zmieścić , 6,4 GB ?

 

 

Płytka dvd dl :D :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra..mam dzis dobry humor od rana :D :D

 

Linki pobieraj najlepiej tym :

 

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader,Program,Windows,13327.html

 

Program sam ci je rozpakuje i masz gotowy obraz płyty a jak to nagrać??

 

W programie Nero jako obraz płyty i z lewej strony wybierasz jak najmniejsza prędkość nagrywania

 

Pobierz http://www.relink.us/view.php?id=701198 ... 23344c62c4

 

i nagraj na zwykłej płycie dvd ( nie dll ) i tyle.Płyty dobrej jakości np. Verbatim

 

 

Dzięki ! Tyle już sam się domyśliłem , tylko z małym opóżnieniem , wkrótce po napisaniu posta ;) . Doszedłem tez , że te pliki RAR w jednym folderze rozpakują się jednocześnie i dlatego mam ponad 6 GB . Czym nagrać obraz płyty lub zrobić z plików obraz również wiem . Natomiast nie wiem na jaką płykę DVD mam to zmieścić , 6,4 GB ?

 

Hej,

 

W pierwszym poście jest napisane do 4,7GB to zwykła płyta DVD, a powyżej to DVD-DL (Double Layer 8.5GB).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje rozpakować w iso i zmniejszyć wielkość wywalając języki obce i zbędne mapy ?

 

Hej,

 

A po co? W oknie pierwszym i drugim jest mapa dostosowana dla zwykłej płyty DVD. A jak już pobrałeś na DVD-DL to wypal na takiej płycie. Zbędne języki możesz usunąć z katalogu TPD (program UltraIso, MagicIso) ale mapy nie bo płyta nie będzie działać. Wszystko jest napisane w pierwszym poście, ale trzeba dokładnie czytać.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie wypalałem nic na dvd i nie jestem nawet na bieżąco dvd dl . Wiem , można poczytać w sieci , ale jak większość idę niejako na łatwiznę pytając tu . Zatem czy wypalę płytę DL zwykłym dvd-rw ? I czy taką płytę trzeba potem w odtwarzaczu dvd auta odwracać ? Czy x5 z 2003 odczyta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego..

 

Lenistwo twoje nie zna granic :mad2: :mad2:

 

:search: :search: :search:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/DVD%2BR_DL

 

I co ty chcesz przekładać na drugą stronę???

 

Zanim coś znowu napiszesz please wciśnij :search: :search: :search:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie thanks za pomoc :D

Zapewne bawicie się na bieżąco , ściągacie , nagrywacie , itd. , pamiętajcie jednak ,ze nie każdy lubi taka zabawę . W tym temacie potrzebuje tylko nawigacji a marka bmw ogranicza się do własnej , dlatego byłem zmuszony zahaczyć o temat nagrywania . I można przecież grzecznie wytłumaczyć na czym polega nagranie płyty DL . Tak się nie stało i zostałem zmuszony do poszukania wiedzy poza tym forum , szkoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób z siebie męczennika i ofiary losu.

te czytniki były także w Land Roverze i innych, więc BMW nie ogranicza się tylko do samej siebie.

jak masz problemy z tym co wyżej, to lepiej zakup gotową płytę w serwisie BMW lub w serwisie aukcyjnym. zresztą i tak to powinieneś zorbić, bo tutaj masz obrazy płyt w celach testowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega nagranie płyty DL

 

Polega na nagraniu płyty w nagrywarce :duh: :duh: :duh:

 

A wszystko masz podane na tacy we wcześniejszych postach

 

nie rób z siebie męczennika i ofiary losu.

lepiej zakup gotową płytę w serwisie BMW lub w serwisie aukcyjnym.

 

:cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie,

To ja dołącze pytanie - mam navi MK4 - SW 4-1/12 (tak wyswietla w ustawieniach).

 

1. Żeby zrobić polską wersję rozumiem że muszę zrobić upgrade soft'u?

2. Czy któryś z najnowszych softów np: NAV_SW_CX3_logoBMW.rar z chomika perschinga będzie pasował ? Można tak od razu do najwyższego upgradeowac ?

3. Rozumiem, że nawigacja High jest przeznaczona dla mojego modelu nawigacji? (auto e39, 2003r, touring). (to sprawdziłem, przeglądnąłem cały ten wątek ale chce się upewnić na 100%).

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale do tej pory nie miałem doświadczenia z tym. Czyli wgrywając soft MK4 PL + LEKTOR spolszcza on również nawigację, tak? Myślałem, że soft spolszcza tylko to menu komputera pokładowego, a nawigacja to oddzielna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale do tej pory nie miałem doświadczenia z tym. Czyli wgrywając soft MK4 PL + LEKTOR spolszcza on również nawigację, tak? Myślałem, że soft spolszcza tylko to menu komputera pokładowego, a nawigacja to oddzielna sprawa.

spolszcza ci literki i słówka ;) oprócz tego co masz na zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi też nie działają te mapy.

Mam navi MK4 monochromatyczną (BMW E46 2003r.) i wyskakuje komunikat Incorrect CD. Czytnik jest ok, czyta mi oryginalne mapy z 2004 i z 2003 roku, czyta również płyty z aktualizacją software.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie działają te mapy.

Mam navi MK4 monochromatyczną (BMW E46 2003r.) i wyskakuje komunikat Incorrect CD. Czytnik jest ok, czyta mi oryginalne mapy z 2004 i z 2003 roku, czyta również płyty z aktualizacją software.

 

Hej,

 

A te oryginalne stare mapy masz na płytach DVD? Płyty z aktualizacją software przeważnie nagrywane są na płytach CD.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.