Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,

 

Nie tylko program do nagrywania ma znaczenie ale i nagrywarka, jak ma w biosie zaprogramowane na wypalanie np x8 to wolniej nie wypali. Program DVDDecrypter i Alcohol 120% mają również ustawienia wypalania od x1.

 

Lista nagrywarek, które radzą sobie z każdą mapką:

 

Pioneer

110 Firmware 1.39

111D Firmware 1.29 seems crucial

112D firmware 1.09

112BK Firmware 112L

115 and 115D

116D

DVR-A09XLB Firmware1.59

212D Firmware 1.21

 

Lite On

DH20A3S

SHOW-1633S Firmware BS0Y

DH20A3H with Speedpatched Firmware!

LH-20A1S

 

LG

4167B

LG GSA-H62N/H66N

 

Sony

DW-D26A Use Lite On BitSetting Util

DW-D56A Use Lite On BitSetting Util

DW-Q30A Use Lite On BitSetting Util Firmware YYS7

DRU-700A

 

NEC

3540A Firmware 1.04

ND-6850A

 

A Open

DUW 1616L-31

 

Plextor

716A

 

Asus

2014L1T

2014S1T (100% Guarantee for burning DX CD's!)

20B1ST (100% success rate with DX CD's at 16 speed using Verbatim full printables)

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez bekon74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pomalu trace cierpliwosc i serce do oryginalnej mapy 2012 high. nagrywalem starymi wersjami imgbrn oraz\lub deepburner z predkoscia wybrana 1x. nIestety po wypaleniu raport podaje ze srednia predkosc nagrywania i tak wyniosla +/- x5,8 poniewaz tyle obsluguje nagrywarka. wypapralem cala paczke dyskow i dalej nic. moja navi wyrzuca komunikat "incorrect cd or dvd" lub "error in reading ......itd". probowalem nagrac mapy z kilku roznych zrodel i zadna z nich nie chodzi. co prawda sa to mapy odchudzone do +/- 4,5GB. do tego tylko nieliczne z nich sa w formacie *.iso a wiekszosc niestety tylko do zwyklego kopiowania. moze w tym tkwi problem. jak pisalem wczesniej chodzi jedynie starsza mapa 2011 4,5GB ale czasem sie wiesza. sprobuje jeszcze nagrac pelna plyte jezeli tylko znajde dostepna nagrywarke DL. jesli nie to bede musial szukac ratunku na allegro ;)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem tutaj nowy, moje pierwsze auto też, to znaczy e46 combi 150KM silnik 2.0TDI 2003r. (po lifcie), mam nawigację, nie wiem jaki soft, wiem, że teraz kolega też mi zapodał do czytnika dvd navigation nagrywane "coś" ale jest stare, dlatego ściągam czwarte okno na jednej płycie DVD. Upewniam się tylko, to znaczy ściągam, to będzie pewnie ISO, wypalam i idę do auta i już powinno działać, tak? Tyle jest w teorii, gdyby coś mogę pisać, zapytania rzucać, pomożecie?

Dziękować.

 

P.S. Zmyla mnie tylko ten wpis autora postu, że coś później do jakieś folderu kopiujemy, nie wiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy, moje pierwsze auto też, to znaczy e46 combi 150KM silnik 2.0TDI 2003r. (po lifcie), mam nawigację, nie wiem jaki soft, wiem, że teraz kolega też mi zapodał do czytnika dvd navigation nagrywane "coś" ale jest stare, dlatego ściągam czwarte okno na jednej płycie DVD. Upewniam się tylko, to znaczy ściągam, to będzie pewnie ISO, wypalam i idę do auta i już powinno działać, tak? Tyle jest w teorii, gdyby coś mogę pisać, zapytania rzucać, pomożecie?

Dziękować.

 

P.S. Zmyla mnie tylko ten wpis autora postu, że coś później do jakieś folderu kopiujemy, nie wiem o co kaman.

po pierwsze bmw nie ma silnikow tdi!!! :mad2: nie ta epoka!

po drugie na górze masz podpięty post o nawigacji, jak sprawdzic soft i tak dalej... kilkanaście linijek czytania! boli czytanie????

czytaj wszystko uważnie, bo tutaj jest wszystko milion razy wałkowane!

a jak wgrasz soft, nacisniesz ok, to zassa ci plyte i kaplica...

eh, :search: :search: :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do tematu navi 2012 poniewaz w koncu wczoraj udalo mi sie wypalic wersje 2012high pobrana z torrenta nowiutenka nagrywarka lite on ihas 325 na plycie verbatim -dl programem power iso z predkoscia 4x (mniejszej program nie chcial przyjac). ucieszylem sie jak cholera poniewaz po wlozeniu plytki do napedu i komunikacie "wait a moment" mapa odpalila sie w ciagu kilku sekund wskazujac aktualna wlasciwa pozycje. nastepnie podbudowany sukcesem przejechalem okolo 5km i na parkingu wylaczylem silnik (zakupy w pobliskim sklepie). przez caly ten czas navi dzialala bezblednie. jakiez ogarnelo mnie zdziwienie gdy 30 minut pozniej odpalajac silnik plyta nie zostala ponownie wczytana przez system. przez cala powrotna droge do miejsca startu wyrzucala komunikat "disk reading error". po wlozeniu starej plyty 2011high naped wykryl ja bez problemow wiec raczej nie powinien byc uszkodzony. w takim ukladzie chcialbym zapytac szanownych kolegow czy ktorys z was mial podobne schody ? czy moze miec znaczenie ze plyta byla -DL a nie +DL ?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzieki. we wtorek po poludniu powtorze sesje z plyta verbatim + dl i dam znac jak poszlo.

 

pozdrawiam

 

Znajdź sobie mapę na płytkę 4,7 i będziesz miał po problemie, przecież te mapy są identyczne tylko nie mają dodatkowych języków które dużo miejsca na płycie zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzieki. we wtorek po poludniu powtorze sesje z plyta verbatim + dl i dam znac jak poszlo.

 

pozdrawiam

 

Znajdź sobie mapę na płytkę 4,7 i będziesz miał po problemie, przecież te mapy są identyczne tylko nie mają dodatkowych języków które dużo miejsca na płycie zabierają.

 

 

pisalem w poprzednich postach, ze przecwiczylem juz kilka takich odchudzonych map 2012 high nagrywanych na verbatimie +r i niestety zadna nie chciala mi chodzic oprocz 4,5gb 2011high, ktora uzywam do dzisiaj. moze pliki torrent ktore sciagalem mialy jakies bledy - nie wiem. widze ze gro uzytkownikow po prostu sciaga ta sama wersje z torrenta, rapida itd i robi reupload jako swoja wlasna wersje mapy bez uprzedniego sprawdzenia czy ona wogole chodzi. dlatego sprobuje jeszcze sie pobawic z DL i dam znac.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze nie ciagnalem z tego okna poniewaz neta mam sporadycznie (czesto jestem w rozjazdach) i do tego dosc czesto zrywa mi polaczenie. trace to co akurat sciagalem a na rapidzie polaczenia nie moge wznowic bez wykupionego konta. dlatego ciagnalem tylko torrenty z piratebay'a poniewaz utorrent wznawia download od miejsca przerwania.

 

w tej chwili sprawdzilem i niestety linki na rapidzie nie dzialaja.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

To źle sprawdziłeś, wszystkie linki są online. Możesz użyć programu JDownlader i dodać do niego wszystkie linki a program pobierze automatycznie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulabata - dzieki za posta. zgadzam sie ze program dostosowuje swoja predkosc do parametrow nagrywarki. i to chyba kazdy program bo sprawdzilem ich przynajmniej 5 wlacznie ze starymi wersjami. nawet jesli recznie ustawimy mu wypalanie na 1x to i tak w raporcie koncowym podaje iz wypalil ze srednia predkoscia okolo 4x. chcialem natomiast zapytac czy i jaka jest roznica miedzy plytami "+" i "-" ? czy ma to w tym przypadku znaczenie ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka bekon74. dzieki za info. nie wiem jak to sie dzieje ale faktycznie linki odpalone bezposrednio ze strony forum chodza. natomiast skopiowane i odpalone z edytora nie chca chodzic ;) zaczalem pobieranie. jeszcze raz dzieki wielkie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.