Skocz do zawartości

Obawy - komputer nie wyświetla wszystkich komunikatów


Heny

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer nie wyświetla mi informacji komend odnośnie zapalonych świateł i jazdy z otwartymi drzwiami,Inne działaja poprawnie.Co z tym zrobić i czy można dalej bez obaw jeździć?

:modlitwa: :cry2:

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem e34 525,całe szczeście ze nie czytałem tego forum przed zakupem auta-potraficie(nie wszyscy)skutecznie zniechęcić :hand: Przez chwile myślałem żeby tu wogle nie zagladać bo zaczynam doszukiwać sie niedomagań w swoim wozie o których piszą zrozpaczeni bmkowcy.

BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.

1. Napewno możesz tak jeździć i nic sie nie stanie, myśle że największą bolączką BMW jest głupiejąca elektronika

2. Jeżeli trafisz na dobry egzemplarz i będziesz o nią dbac, napewno bedziesz zadowolony

3. Większość z tych przypadków o których piszesz, to albo osoby które są miłośnikami palenia gumy i eksploatacji samochodu bez innych nakładów finansowych niż paliwo, albo też tacy co mieli pecha kupić takowe auto, lub po innych kombinacjach, ja moge śmiało powiedziec, że jestem super zadowolony i z czystym sumieniem moge polecic ten model :cool2:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dobrze wybrałeś, dbaj o nią, to daleko zajedziesz... i wrócisz oczywiście.

 

Forum... no jest ono po to między innymi, żeby opisywać problemy związane z samochodem, więc jest to komplet niedomagań w pigułce :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.