Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

Super, działa :) Ogromne dzięki, bo już coś wcześniej nagrywałem ale nie zatrybiło. Nurtuje mnie jeszcze jedno. Czy ta przemiła Pani w navi mogła by do mnie mówić w moim ojczystym języku ? :)

 

Hej,

 

Tak kolego, poczytaj tu: viewtopic.php?f=91&t=88508

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Panowie mam problem w E91 z nawigacją PRo...

 

Po przygotowaniu odpowiedniej płyty i zamontowaniu jej w napędzie DVD system pokazuje, że brak płyty.

 

E91 z 2007 roku, szeroka nawi, dwa napędy, po VIN:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S676A HIFI

LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

 

 

Pomożecie? Jak nagrać? Ew co nagrać aby mapy były czytane przez system... Próbowałem tą samą mapę w E60 z nawi pro i ten sam problem..

 

Hej,

 

Napisz jak przygotowałeś tą płytkę do wypalenia. Najlepiej płyta Sony DVD+R lub Verbatim DVD+R (nie z promocji).

 

Pozdrawiam,

 

 

Płyta Verbatim DVD+R (oryginał sprawdziłem programem DVD Identifier) nagrana prędkością 1x na nagrywarce PLEXTOR. Nagrałem 4-5 identycznych kopii i żadna nie chciała być odczytana.

Pomogło włożenie oryginalnej mapy PRO z 2011 roku, tzn. włożyłem oryginał, później moją kopię która zrobiła krótką aktualizację, reset systemu i nawi śmiga jak powinna. :D

 

Czyżbym pierwszy przerabiał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowałem twoim sposobem - bez skutku :(

Ja mam oryginał (professional) z 2006 roku - nagrałem z 6 płyt z 2012, w tym SONY i Verbatim - żadnej nie rozpoznaje i z uporem wartym lepszej sprawy prosi o włożenie płyty z navi. Po włożeniu oryginału z 2006 - działa momentalnie. Ale wtedy jest tylko "western europe" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update - zrobiłem test z płytą TDK. Wyświetlił się komunikat:

"DVD read error" (czy jakoś tak)

W przypadku płyt Sony i Verbatim pokazuje jedynie:

"Please insert navigation DVD" (lub podobny)

 

Wnioskuję z tego, że problem nie leży w niemożności odczytu płyty z nawigacją a w braku możliwości wykonania upgrade'u z navi 2006 do navi 2012. Firmware w aucie jest zbyt stary i nie rozpoznaje danych na wkładanej płycie.

Pozostaje mi szukać płyty 2008 i zrobić dwuetapowy upgrade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy posiadam bmw e91 LCI z nawigacją professional i dyskiem twardym.

po długich bojach udało mi się zaktualizować mapy do (BMW Road Map Europe 2012 Premium, wersja: 101104.2.17) jednak nadal widok map mam taki jak wcześniej czyli 2D i w dodatku w odcieniach szarości...

jak zmienić na 3D w kolorze? mam polskie menu ale nie bardzo wiem gdzie znajdują się opcje za to odpowiedzialne...

 

bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Koledzy jak sprawdzic czy mam 2012 czy 2011 na plycie ? Da sie to sprawdzic w aucie czy trzeba wrzucac dvd do napedu w kompie ? Pytam bo wgralem 2012 i nie ma tam np mostu polnocnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Pytam bo wgralem 2012 i nie ma tam np mostu polnocnego.

Nie ma, bo nawet w 2013 jest tylko most, a już dojazdu do niego od ul. Kasprowicza (od stacji Młociny) zabrakło!

 

 

Jest już Navi Pro 2012 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam mam do Was pytanie. Ma ktos moze plyte z mapa z okolic 2008r?? Chodzi o to ze mam e60 z 2004 z duzym ekranem jak kupielem nie miala map. Nagrałem wersje 2012 pro, nagralem na plytach dvd-r i dvd+r z najmniejsza predkoscia. Nagrałem plyte nr 1 2012 i nic, nagralem plyte nr3 2011 pro i nic. Czytalem ze trzeba pokolei aktualizowac do najnowszej. Reset przez trzymanie 3guzikow nic nie daje. Zostawienie plyty na dluzej nic nie daje. Rece opadaja, moze jest ktos z okolic Wolsztyna Kargowy Zbaszynia Nowego Tomysla abym mogl podskoczyc i zobaczyc czy z inna plyta u mnie cos bedzie smigac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam, mam pytanie czy jest możliwość podłożenia pod nawigację polskiego lektora bez spolszczania całej nawigacji

 

 

nie, menu pl i lektor sa w oprogramowaniu czyli trzeba wgrac razem, nasza firma oferuje taka uslugeg PELNEGO PAKIETU

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.