Skocz do zawartości

320d Zimny nawiew zamiast cieplego


barrney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest tego type ze ustawiajac temp. nadmuchu nawet maxymalnie strasznie slabo dmucha cieplym powietrzem, z tego co mi sie przypomina ustawiajac na 24C dmuchalo goracym powietrzem teraz natomiast ledwie letnim,w przypadku otwarcia trzech nawiewow ciepla prawie w ogole sie nie odczuwa, przy otwartym jednym wyglada to jeszcze jako tako, problem pojawil sie na wiosne z racji lata nic nie bylo grzebane, teraz natomiast z racji takiej a nie innej pogody staje sie to uciazliwe.

Moje pytanie brzmi co jest walniete...pewnie termostat z tym ze wole wysluchac rad bardziej doswiadczonych, dzieki za wskazowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci niedogrzewa, tzn jesli nie uzyskujesz pionu na wskazniku temperatury to masz walniety termostat...sila rzeczy jesli auto masz niedogrzane to cieplego powietrza nie poczujesz...ja przed wymiana mialem podobnie, teraz jak mam ustawione 19 stopni to juz leci cieple...

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nie dogrzewa, czyli nie osiaga pionu to glowny...jest jeszcze EGR jesli potrafisz go zlokalizowac (przy chlodniczce spalin) to mozesz go zdemnontowac. Jak dmuchniesz w niego i bedzie przepuszczal powietrze to jest do bani, jak nie to znaczy, ze jest dobry...ale wszystko zalezy czy masz pion czy nie, a jak osiagnie pion to czy trzyma??

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.