Skocz do zawartości

E87 118d by Kubik


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e81 130i :twisted: Od dawna mi się coś takiego marzy (właściwie od momentu jak sprzedałem jedynkę z tego wątku i przesiadłem się do e90 xdrive w automacie ;) )... strasznie tęsknię za swoim pierwszym BMW.

Jak już założę galerię nowej, to tutaj wrzucę linka do niej ;)


Generalnie od roku (jeśli nie dwóch)... szukam takiej starej jedynki lci, na zmianę z taką jak Ty masz F30 - zresztą sam wiesz, bo nie raz gadaliśmy ;) Zawsze było wymaganie, żeby też była w benzynie (z braku opcji, przez chwilę rozważałem 123d) No i w końcu będzie jedyneczka chyba ta najzacniejsza bez turbo :D, która coś czuję, że zostanie ze mną dłużej jako drugie auto w rodzinie. Mam oczywiście ciągle jeszcze e30 jako trzecie auto na weekendy... ale do pracy potrzebuję też czegoś czym będę mógł wyjechać w brzydszą pogodę ;)


OK. Jeszcze na koniec zdradzę, że kolor LeMansBlue i środek: skóra AlaskaGrau :D

 

Pewnie będę mało oryginalny jak powiem, że od momentu sprzedania swojej jedynki też chodzi mi po głowie taka zabawka jak piszesz... z tym, że ja bym poszedł szerzej i jakbym nie znalazł odpowiedniej 130i to bym robił monstera i wsadził jakieś benzynowe V8 / V10 lub trzylitrowego diesla :norty:



http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.