Skocz do zawartości

316i stukanie w przednim kole


amar25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zwracam sie z prosba o jakiekolwiek wskzowki.Mianowicie problem moj polega na tym ze dwa miesiace temu wymienialem przedni wahacz wraz z tuleja lewej strony, w miniony weekend wymienialem prawy wahacz wraz z tuleja.Autko nie przeszlo przegladu poniewaz w lewej tulei wypadla juz guma.Wymienilem wiec jeszcze raz sama tuleje i przeszlo.Problem moj polega na tym ze odkad wymienilem prawy wahacz dochodza jakies dziwne dzwieki myslalem ze to przez lewa tuleje ale po jej wymianie nic sie nie zmienilo z zewnatrz cos cwierka a wsluchujac sie od wewnatrz podczas jazdy slychac stukot jakby w rytmie krecacego sie kola.Dodam ze dzwiek ten slychac tylko przy skrecie w prawo lub manewrach w prawa strone,dodam tez ze przy predkosci okolo 80-100km/h odczuwam wibracje.Nie mam pojecia za co sie wziasc pozostaje mi wierzyc w wasza pomoc a jesli nie wizyta u mechanika bedzie wskazana.Z gory dziekuje za wszelkie rady.Pozdrawiam wszystkich milosnikow BMW;) Edytowane przez amar25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ktos ci ladnie montowal ten wachacz ze guma ci wyleciala :mad2:

a co do tych stukow to wsumie ciezka sprawa, moze drazki kierownicze? poloska ale to u mnie nie u ciebie jest

ja mialem a przy nierownosciach mialem stuki, pojechalem na trzepak wyszlo ze jeden

drazek kierowniczy do wymiany wymienilem oba kasy polecialo ale za to zero stukow skrzypienia :D

ktos przy monntowaniu mi czegos uszkodzil gume na drazkach :duh: i dostala sie woda, zardzewialo :mad2: :mad2:

Edytowane przez celion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.