Skocz do zawartości

[E36] problem z odpalaniem 320i


wiktor99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy dlatego chcę na początku się przedstawić mam na imię Kacper mieszkam w Janowcu Wlkp od blisko dwóch lat jestem posiadaczem BMW serii 3 e36 320i z 1992 roku w wersji sedan.

Swoją obecność na forum muszę jednak zacząć od problemu który mi się dziś przytrafił a mianowicie problem z odpaleniem auta...samochód kręcił bardzo ładnie ale nie mógł zaskoczyć po próbie holowania udało się go uruchomić choć potrzebował bardzo długiego dystansu...i gdy wydawało się, że wszystko już gra auto po przejechaniu kilku kilometrów zgasło na światłach i znów nie chciało odpalić...po odczekaniu jakiś 30minut podjąłem kolejną próbę i po długim kręceniu auto zaskoczyło podjechałem pod dom zgasiłem auto za chwilę spróbowałem odpalić i chwycił bez problemu...znów zgasiłem i teraz już nie odpalił...naprawdę nie wiem gdzie szukać przyczyny...

zauważyłem, ze strzałka ekonomizera niekiedy stoi nieruchomo na zero innym razem "zaskoczy", dodam również że auto posiada immobilaizer oraz auto-alarm...

Z góry dziękuję za pomoc i rady,

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele.Najprościej podpiąć pod komputer.Obstawiał bym czujnik położenia wału,lub czujnik temperatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.