Skocz do zawartości

Diesel czy benzyna


yoyo100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sie do kupna bmw e90. Auto bedzie uzytkowane 3-4 w tyg glownie na zakupy i dziewczyny. Nie mam ciezkiej nogi dlatego chcialbym, zeby spalanie max 8l / ropa/bezn. Biore pod uwage 2.0l diesel 163km tylko mam troche obawy, ze jak pokonuje krotkie odcinki to dla tego silnika bedzie to katorga. Co proponujecie, moze inne auto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie uzasadnienie zakupu e90 mnie rozłożyło :D , nareszcie na forum jest normalna osoba która wie po co jest potrzebne BMW :mrgreen: .

Tak po za tym to tematy tego typu już były np:

viewtopic.php?f=70&t=158844&hilit=benzyna+czy

viewtopic.php?f=70&t=161534&hilit=benzyna+czy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu konkretne pytanie w temacie diesel czy benzyna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ludzie się silą na wyliczanki - osiągi, przyśpieszenie, spalanie, elastyczność, zakres użytecznych obrotów, typowe usterki jednych i drugich, koszty części, ceny paliwa, spalanie, przewidywane roczne przebiegi, więcej miasta czy trasy, a tu kolega krótko i na temat: diesel czy benzyna bo kilka razy w tygodniu potrzebuję do centrum handlowego i na d...py :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie,

zaparkuj pod duża galerią handlową i będziesz miał 2 w 1. :mad2:

 

 

+1

Sorry, ale nie moglem sie powstrzymac przy takim pytaniu :lol:

Jezeli chodzi o skuter to mysle ze raczej odpada, bo zadnej laski w galeri na skuter sie nie wyrwie wiec autor watku idzie w dobra strone.

Poza tym nawet bezwypadkosc jest nieistotna jak auto i tak bedzie zaparkowane w galeri, wiec na pewno cos tanio od handlarzy da sie znalezc. :D

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem w tym temacie z własnego doświadczenia, że jakbym miał TERAZ wybierać silnik (mam auto od maja) to wybrałbym dużą benzynę bo diesel 2.0 niby ok; mało pali, wystarczy do normalnego przemieszczania się, ale do pracy i tak mam inne auto więc teraz juz wiem, że wolałbym poszaleć wieczorami jakimś 335i :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna + gaz i koniecznie kombi - tanio i więcej dziewczyn wejdzie :8) :mrgreen: ;)

 

 

A tan na serio jest na forum całą masa temató, a temat diesel czy benzyna jest tematem bez odpowiedzi. Każdy preferuje co innego i co innego jest mu do życia/szczęścia potrzebne.. ;)

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na dziewczyny w centrum handlowym to polecam e36 1.6 + gaz, do tego gleba tak żeby koła tarły o nadkola, przedziuraw tłumik i laski same będą sie rzucały na maske.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.