Skocz do zawartości

Czujnik zmierzchu BMW 2004 rok


maciejdabkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ustawiony przekazik w pozycje AUTO czemu siwatla sie pala w dzien i w nocy , dziala to tak jakbym mogl zapomniec o swiatlach zapalaja sie automatycznie. Gdzie to mozna zmienic aby dzialaly w automacie, ale zauwazylem ze tylko w pozycji auto sa skretne przestawiajac je w druga strone ( w prawo do konca ) swieca ale nie posiadaja funkci skrecania. Chcialbym aby zapalaly sie automatycznie walcze z tym i nikt nie chce pomoc rposze o jakies info co musze zrobic aby to przesterowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie reflektory się skręcaja halogeny przy skrecie i wlaczeniu kierunków zapalaja a światła świeca sie non stop z pozycji auto dioda się świeci na zielono.Moze trzeba cos dokodowac????

 

Ktos ma w x3 że mu sie zapalaja dopiero jak zmierzch zapada?

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ktoś to musiał zakodować lub masz walnięty czujnik zmierzchu. Możesz to sam przekodować lub ktoś ci to moze zrobić, ale najpierw bym sprawdził czy czujnik zmierzchu działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działają normalnie ciemno to się włączają. jak dioda świeci znaczy ze świecą światła, jak gaśnie znaczy że światła nie świecą, jeśli są jakieś błędy podobno dioda miga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w toruniu zajmuje sie takimi rzeczami czyli przekodowanie tego czujnika aby chodzil w automacie, poniewaz nie znam sie na tym jesli jest ktos taki lub znacie kogos takiego prossze o info? Jeszcze mam takie pytanie zakupilem nowe opony na zime i po ich wymianie moze mi szalec ten czujnik cisnienia co wtedy trzeba zrobic? slyszalem ze zresetowac ale jak ? prosze o jakies info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie opon lub dopompowaniu kół na zatrzymanym pojezdzie przytrzymaj klawisz od czujnika cisnienia aż zapali się na zegarach ikona ciśnienia na żółto i zniknie.chyba ze cos bedzie nie tak to będzie sie paliła ale jak ciśnienia w kołach beda oki to zapali sie na żółto i zniknie:)

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Witam. odkopuje temat. Mam czujnik zmierzchu i gdy przełączę na pokrętło na A świeca się ringi i xenony tak samo gdy przekręce pokrętło w prawo nie ma znaczenia , kolega ma tak że gdy przekręci na A to palą się tylko ringi a ta zielona kontrolka przy pokrętle się nie świeci a u mnie ona cały czas świeci , w idrive mam zaznaczone oba ptaszki. Czy może być uszkodzony czujnik czy trzeba coś zakodować club zmienić ? Czy NCS koniecznie musi być czy da się coś w obozie pogrzebać ? Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos w toruniu zajmuje sie takimi rzeczami czyli przekodowanie tego czujnika aby chodzil w automacie, poniewaz nie znam sie na tym jesli jest ktos taki lub znacie kogos takiego prossze o info? Jeszcze mam takie pytanie zakupilem nowe opony na zime i po ich wymianie moze mi szalec ten czujnik cisnienia co wtedy trzeba zrobic? slyszalem ze zresetowac ale jak ? prosze o jakies info.

 

Nie posiadasz czujników ciśnienia kolego.Pomioar jest dokonywany przez czujniki ABS

 

Witam. odkopuje temat. Mam czujnik zmierzchu i gdy przełączę na pokrętło na A świeca się ringi i xenony tak samo gdy przekręce pokrętło w prawo nie ma znaczenia , kolega ma tak że gdy przekręci na A to palą się tylko ringi a ta zielona kontrolka przy pokrętle się nie świeci a u mnie ona cały czas świeci , w idrive mam zaznaczone oba ptaszki. Czy może być uszkodzony czujnik czy trzeba coś zakodować club zmienić ? Czy NCS koniecznie musi być czy da się coś w obozie pogrzebać ? Dzięki.

 

Trzeba przekodować NCS-em

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.