Skocz do zawartości

[E46] Harman Kardon Pomoc


Tobiasz1103

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie czy teorginalne głośniki http://allegro.pl/harman-kardon-bmw-e46-glosniki-orginalne-i1797422234.html bede mogl zamontowac w moim bmw przed liftem? Mam oryginalne głośniki bez systemu Harman Kardon i nie wiem co mi bedzie potrzebne zeby te chodzily. Pewnie beda potrzebne jakies kable ale jakie? Prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Oryginalny H/K zawiera na pewno wzmacniacz.

Nie pamiętam już szczegółów, ale jest on jakiegoś specjalnego typu, więc nie może być prosto zastąpiony dowolnym innym wzmacniaczem.

Do tego oczywiście wiązki, przycisk na panelu, dodatkowe głośniki średniotonowe w przednich drzwiach.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj co pokazałes z allegro jest to woofer zakałany pod tylna połke który powinnien miec juz wbudowany wzamcniacz tez ciekaw zawe byłem czy jezeli bym zakupił cały komplet montowany serjnie w e46 HK czy bez problewmó by mi sie opłacalo go zamontowac bez zadnej stary na jakosci !!!! Ale powiem szczerze ze takie dokupowanie nie kompletnego zestwau nie ma sensu bo duzo nie zyskasz na jakosci bo z tego co słyszałem zestaw cały zestaw monotowny w e46 gra ładnie ale podobno zostawia niedosyt jak na takiego producenta jakim jest H/K zesataw dedykowany do e46 pozosatwiaa wiele do zyczenia !!! Ale chetnie pocyztam opinie na temat tego zestawu uzykowników którzy go maja bo za niedlugo przypmierzam sie sprowdzic e46 coupe po lifcie po 2003 i własnie chce by był ten zestaw w niej tylko nie wiem czy warto na upartego szukac z tym zestawem bo tak jak pisałem opinie jakie słyszałem sa mieszane !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś o tym myślałem, ale jeśli to są głośniki w tylną półkę to bez cięcia bądź zmiany półki by się nie obeszło bo normalnie montowane są tam okrągłe głośniki o średnicy 160mm (bynajmniej u mnie tak jest) a to są jajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś o tym myślałem, ale jeśli to są głośniki w tylną półkę to bez cięcia bądź zmiany półki by się nie obeszło bo normalnie montowane są tam okrągłe głośniki o średnicy 160mm (bynajmniej u mnie tak jest) a to są jajka

 

 

Nie nie to jest tak jak napisałem woofer i montuje sie go od straony bagaznika na środku pod półka a w miejsce okragłych wsadzacsz okragłe H/K wiec nic nie tzreba ciać :) !!! Te głosniki sa nisko tonowe daja głeboki bass :) !!! Wiec nie montuje ich sie w miejsce zwykłych okrłogłych głosników cały zestaw jak sie nie myle zawiera 8 głosników + wzmacniacz + własnie ten woofer który skałda sie z dwóch niskotonowych takich jajkowatych wooferów które juz maja swój wzmacniacz czyli jest to aktywny woofer :) !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.