Skocz do zawartości

[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16


krzysiek555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z reszta w komisach są same z cofniętymi szafami :duh: i 90% po kolizji :mad2: przynajmniej w Cz-wie

,a które nie polecam to;właśnie''Jedrek'' i :nienie: F.H. GEORGE - AUTO KOMIS RAKOWSKI ten to już całkiem mnie zaślepił Ma same bezwypadkowe http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif ,ale człowiek uczy się na błędach... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jak forum ale szefie mam 2 lata młodsze auto z dwoma kompletami kółek w tym jedne 18 (263) i ludzi chętnych zbyt wielu nie ma.Szczerze ludzi nie interesuje , że turbo świeże , że dwumasa i sprzęgło ma 10k przelotu nie wpominając o zadbanym i doinwestowanych aucie. Co zrobisz taki rynek jest zje..y przez masę śrutów targanych z niemiec w atrakcyjnych cenach...

Powoli dochodzę do wniosku , że lepiej będzie zajeździć.

Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znowu potrafi tak zgnoić samochód , że szok. Jak on sam twierdzi jeżeli auto jest warte np 30 tyś a ktoś chce za 20tyś to on tak je umorduje ,że więcej nie będzie warte. Co ciekawe on te umęczki sprzedaje bo zwykle polaczki chcą się pokazać w budzie a jak wygląda reszta to już spada na drugi plan. Byle sąsiad zazdrościł :)
Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znowu potrafi tak zgnoić samochód , że szok. Jak on sam twierdzi jeżeli auto jest warte np 30 tyś a ktoś chce za 20tyś to on tak je umorduje ,że więcej nie będzie warte. Co ciekawe on te umęczki sprzedaje bo zwykle polaczki chcą się pokazać w budzie a jak wygląda reszta to już spada na drugi plan. Byle sąsiad zazdrościł :)

http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Maly wpis bo dawno nic nie pisalem tutaj :norty:

Ostatnio wymineione wszytskie filtry na hengsta, olej millers,kolo pasowe corteco,paski getsa,rolki getsa :norty:

Przy okazji umyty silnik ,chlodnice powietrza klimy ,ic ,podwozie ,zabezpiecznie plastikow silnika dresingiem :norty:

Na dniach bedzie pranie wnetrza i odswiezenie lakieru i jakis wosk moze cqurza,jak dam rade zrobie foto relacjie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem popatrzeć, jak te czarne nerki wyglądają na niebieskim aucie, ale nie wkleiłeś ani razu fotki całego auta z nimi?

 

Właśnie :nienie: Takie zachowanie na forum jest nie dopuszczalne :twisted:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Dawno nic nie pisalem przez ten okres wymienielm laczniki przod oraz dzisaij zamowielm palniki jutro je zaloze zobaczymy jak swieca :norty:

Odpukac tylko leje paliwo i jezdze :cool2:

NIedlugo bede wymienial tarzce i klocki nie mam pojecia na jakie :mad2: oraz przewody hamulcowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze do 118 stki wystarczyłyby od 130i ;) pamietajmy ze zima idzie :P a ja musze przez te hamulce z 335d 18" na zime szukac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.