Skocz do zawartości

[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16


krzysiek555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Nie ciemna podsufitka, a skórzane sportowe fotele ;) Udało mi się zamontować :D Mam już cały komplet ;) Co się namocowałem z tym plasticzkiem... to było najtrudniejsze, a nie jest to trudne jak się wie jak należy zrobić ;) Jak ktoś będzie miał potrzebę wyjęcia fotela to się polecam - bo naprawdę pierwszy raz jest to bardzo trudno zrobić. No i jeszcze jedynie swój klucz torx 45 złamałem przy odkręcaniu pasa z tylnej kanapy - tak śruba trzymała, musiałem kupić nakładkę nasadową stanley'a i pięknie poszło.

 

W ogóle, zrobiłem fotki jak wymieniałem cały komplet zdjęć, więc jak ktoś jest zainteresowany, to mogę zrobić DIY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Nie za tanio go cenisz? Wrzucił byś lepiej fotki z letnimi oponami, bo bez kołpaków średnio się prezentuje na allegro na tle odpicowanych szczepanów z cofniętym przebiegiem ;) Mimo wszystko na początek dodałbym do tej ceny ze 4k zł.

Popytam znajomych - może ktoś się skusi, bo cena bardzo atrakcyjna. Rozumiem, że letnie opony i felgi zostawiasz dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

NO dokladnie kubik,szkoda mi jej oddac w jakies obce rece,auto doinwestowane wymienione teraz wszystkie 4 amory,zreszta wiecie wszystko jest na forum,

jak nie zejdzie teraz to zrobie sesje jak kamil i ogien :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Matti, widze ze "stara gwardia serii 1" :D przesiada się na szeroko pojęte trójki :)

Tak, jak wyjdzie trochę słońca to wrzucę fotki mojego LeMans Blue na forum :)

 

Krzysiek, cena myślę że atrakcyjna, jest zainteresowanie?

Zostajesz przy BMW czy celujesz w coś młodszego z innych marek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

matti oczywiscie ze zostaje przy BMW!

Powiem wam zerowe zainteresowanie ,jeden kolega z forum sie pytal wyslalem mu z 50 zdjec co i jak :norty: i cisza,wystawilem chyba w najgorszym okresie :?

Wyswietlen jest sporo ,ale co z tego,dla porownania pojechalem zobaczyc taka samo w czwie wzielem kumpla miernik,lampe do inspekcji lakieru i pojechalem,auto mlodsze bo 2005 rok w ogloszeniu 100% bezwypadkowe ,bez poprawek lakierniczych poprostu igla,powiem wam szkoda gadac gosc niepowazny :mad2: Mowil mi ze moge jechac do aso i jak bedzie cos spusci mi kilkanascie tysiecy ,to ja mu powiedzialem ze nie ma sprawy skoczymy do Bawari Katowice to on juz wymiekl i poweidzial ze tak daleko to nie :norty: Chcial jechac do takiego smiesznego aso nazywa sie Mazpol w Czwie,plenta taka jest ze gosc szuka farjerow komis olbrzymi wiekszosc aut widac golym okiem ze cos bylo robione ,zle spasowane czesci!!

Jak sie nie sprzeda na tej aukcji zrobie sesje taka jak Kamil i cena pojdzie w gore :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti oczywiscie ze zostaje przy BMW!

Powiem wam zerowe zainteresowanie ,jeden kolega z forum sie pytal wyslalem mu z 50 zdjec co i jak :norty: i cisza,wystawilem chyba w najgorszym okresie :?

Wyswietlen jest sporo ,ale co z tego,dla porownania pojechalem zobaczyc taka samo w czwie wzielem kumpla miernik,lampe do inspekcji lakieru i pojechalem,auto mlodsze bo 2005 rok w ogloszeniu 100% bezwypadkowe ,bez poprawek lakierniczych poprostu igla,powiem wam szkoda gadac gosc niepowazny :mad2: Mowil mi ze moge jechac do aso i jak bedzie cos spusci mi kilkanascie tysiecy ,to ja mu powiedzialem ze nie ma sprawy skoczymy do Bawari Katowice to on juz wymiekl i poweidzial ze tak daleko to nie :norty: Chcial jechac do takiego smiesznego aso nazywa sie Mazpol w Czwie,plenta taka jest ze gosc szuka farjerow komis olbrzymi wiekszosc aut widac golym okiem ze cos bylo robione ,zle spasowane czesci!!

Jak sie nie sprzeda na tej aukcji zrobie sesje taka jak Kamil i cena pojdzie w gore :norty:

Krzysiek a co to za komis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.